Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobili biznes na ślimakach. "To nie jest trudna hodowla" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2018 r. o 14:23 Powrót do artykułu
I co ku*wa można? można, a nie tylko płacz że malina, porzeczka czy inne owoce za tanie na skupie. Do tego zero myślenia bo ojciec, dziadek i pradziadek sadzili to i to to mi nie wypada sądzić czy chodować co innego. Temu człowiekowi życzę żeby biznes ze ślimakami mu wypalił, a kasy miał tyle jak lodu na biegunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzy Ludzie. Dajcie jakiś dobry przepis na ślimaki. Takie dorodne mamy w laskach na Roztoczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze prawisz niestety, nadprodukcja w ch** ale i tak dalej hektay rosną co roku, chłopi strajkują bo niskie ceny a w tym czasie ukraińcy trzepią na polu ile wlezie bo przecież trzeba sprzątnąć bo co "somsiat" powie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasze daje slimakom? Polak to zawsze laoczywy pryska na potege, zwierzeta faszeruje bóg wie czym a poznij nikt tego kupic nie chce w swiecie wiec sie robi propagande jak z polskimi jablkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba chów nie hodowla. Hodowla to jest koni do wyścigów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwrot inwestycji po roku? To znacznie szybciej niż w Amber Gold, czy też GetBack. Oba wymienione przedsięwzięcia opierały się na tym samym, czyli piramidzie finansowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze lubią ciszę. Jeszcze nie zarobił a już wszystkim się pochwalił. Potem będzie lament, że już się nie opłaca bo nadprodukcja. Ale trzeba wszystkim się pokazać i błysnąć. Tak też było z malinami, zarobili producenci sadzonek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytajcie sobie na forach o hodowcach ślimaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś była Boguchwała koło Rzeszowa i można było na kawiorze zarobić ...mówili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam znajomego który hoduje 15ton dla PSH polishsnailholding i piszcie co chcecie ja w to idę fora to czary bez tożsamości i odpowiedzialności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to daje takie dochody to zdecydowanie zwiększać produkcję a nie wtajemniczać nowych jeleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobrzy Ludzie. Dajcie jakiś dobry przepis na ślimaki. Takie dorodne mamy w laskach na Roztoczu." W necie znajdziesz wiele przepisów. Polecam po burgundzku czyli zapiekane z czosnkiem i pietruszką. Przyrządzania w ten sposób nauczyliśmy się w Burgundii właśnie, roztoczańskie winniczki smakują jak te z auxerrskich pól. Skrócony przepis: winniczki wygłodzić, odśluzować, ugotować, zapiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jest przede wszystkim ich przedstawicielem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedzą wszystko ci co nie mają nic z tym wspólnego? a może byscie się zaglebili w temat? a może własnie jest czym się pochwalić a nawet zabłysnąć? mnie osobiscie zainteresował temat, jakos nie wiele jest takich hodowli, jesli nie boją się straty takiej kasy zainwestowanej w to to czym wy się martwicie? podejrzewam , że to dobrze przekalkulowane przy takim wkładzie własnym, mam nadzieję ze im się powiedzie i aby więcej takich odważnych osób, czekamy też na rozwój sytuacji, gratulujemy! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe załóż hodowle i sprawdz moze się zdziwisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co kilka lat znajdują się osły co wchodza w ślimaki i padają jak muchy. Sprzedać materiał zarodowy i inne gadżety do hodowli ma kto, ale odebrać towaru nie ma kto i żadne podpisane z góry umowy na odbiór z jakąkolwiek firmą nic nie znaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiaja ci co sprzedaja reproduktory do otwarcia hodowli, a jak juz kupisz i zaczniesz chodowac to radz sobie sam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepiej zobaczcie na olx albo na allegro ilu bankrutów sprzedaje używane wyposażenie do hodowli ślimaka....myślicie, że ktoś pozbywa się kury znoszącej złote jajka????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś przeczytałem internet na temat hodowli ślimaków. Ta hodowla wcale nie jest tak opłacalna jak piszą. Radzę zgłębić temat zanim zaczniecie przygodę ze ślimaki. To bardzo ryzykowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzane nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...