Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żużlowy mecz Polska - Mistrzowie Świata. Sprzedali 6 tysięcy biletów

Utworzony przez Paweł, 10 października 2013 r. o 09:18
4,5 godziny w połowie października na gołym betonie stadionu wyjętego żywcem z lat 60. XX w. W planie żużel old boyów, żużel kobiet. Jako gwóźdź programu turniej towarzyski. Na koniec wisienka na torcie, bilety po 50 zł. Szczerze szanuje osoby, które zakupiły na 'to' bilety. Nigdy bym się nie podjął w tak karkołomny sposób spędzić sobotę. Bez ironii, szacunek dla tych którzy się zdecydowali, bawcie się dobrze. Pamiętajcie, że są osoby, które z podziwem będą o Was myśleć przez najbliższe dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4,5 godziny w połowie października na gołym betonie stadionu wyjętego żywcem z lat 60. XX w. W planie żużel old boyów, żużel kobiet. Jako gwóźdź programu turniej towarzyski. Na koniec wisienka na torcie, bilety po 50 zł. Szczerze szanuje osoby, które zakupiły na 'to' bilety. Nigdy bym się nie podjął w tak karkołomny sposób spędzić sobotę. Bez ironii, szacunek dla tych którzy się zdecydowali, bawcie się dobrze. Pamiętajcie, że są osoby, które z podziwem będą o Was myśleć przez najbliższe dni.
Nie na gołym betonie,tylko jest ok.4000 krzesełek , na resztę organizator zakupił pianki (poddupniki) ,a zawsze można sie cieplej ubrać lub wziąć kocyk z domu. Powiedz prawdę,szkoda Ci 50zł i wolisz bić pianę w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Rudego, tak szkoda mi kasy ( by było) jak nie wiem co. Pewnie rzucę okiem na zawody w TV, bo będzie transmisja na żywo. Czy biję pianę? Powiem tak, nie udziela mi się euforia tego 'wydarzenia 100 lecia' w lubelskim żużlu. Widzę w internecie, że wiele osób jest tym ogromnie podekscytowane. Rozumiem, też kiedyś marzłem w marcu/październiku dla drużyny mojego życia LKŻ Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...