Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwierzaki 2012: Koty naszych Czytelników

Utworzony przez azs, 20 kwietnia 2012 r. o 09:20
Czy nie mozna było tak zrobić,żeby wszystkie zwierzaki były widoczne jednocześnie(miniaturki)a zainteresowani mogliby klikać na interesujacego ich zwierzaka? Przecież można zasnąć,zanim otworzą się kolejne zdjęcia .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za miniaturkami. W takiej postaci udział głosujących będzie śladowy, a chyba nie o to chodzi. No i Szanowna Droga Redakcjo - jaka treść i koszt SMS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forma pokazywania zdjęć jest niesprawiedliwa, koty powyżej 20 zdjęcia mają znacznie mniejszą szansę na głosy bo oglądanie 102 zdjęć jest po prostu nudne. Popieram apel poprzedników o wprowadzenie miniaturek zdjęć. To będzie po prostu fair w stosunku do zdjęć które zostały wysłane w późniejszym terminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez jestem za miniaturkami mimo ze moje koty znajduja sie w pierwszej 20 (17 i 18 ;P) z checia bym zobaczyla wszystkie ale nie chce mi sie klikac do setki a nawet ponad a gdzie jescze psy i inne? APEL O MINIATURKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do d.... z tym glosowaniem!!! komu zechce sie przeklikac wszystkie zdjecia? organizowac konkurs i nie pomyslec o takich szczegolach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadźcie sobie w dupę to głosowanie pismaki z DW. Zanim obejrzę te ponad 150 zdjęć to mi cały dzień zejdzie.Można np. po 15-20 fotek na stronie, a jak ktoś chce sobie powiększyć to może kliknąć na fotkę i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mogliby napisac SMS o tresci KOT.X a nie SMS KOT.X albo jakis dwukropek czy jakakolwiek interpunkcja bo trzeba sie zastanowic czy trescia SMSa jest samo slowo SMS czy tez nie... Dla tych ktorzy tez mieli ten problem piszemy KOT.X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu można dostać się do miniatur: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=GALERIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...