Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnij się z abonamentu RTV. Sprawdź jak to zrobić

Utworzony przez obiektywny, 1 marca 2010 r. o 12:02
To jest właśnie "wkład" dawnego "Sztandaru Ludu" w "dzieło ratowania" publicznych mediów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest abonament radiowo-telewizyjny?Nie płacę od momentu kiedy podpisali wyłączność z Cyfrą +na umieszczenie programów.Platformie konkurencyjnej którą ja miałem nie chcieli udostępnić sygnału,ja przestałem udostępniać soją gotóweczkę na to coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciało się demokracji a teraz chce się dopłacania jak za komuny! Abonament to zwykły haracz!!! Płacę za coś czego nie ogladam i nie potrzebuję. Moja kasa szła wyłacznie na wielkie pensje prezesów! W ustroju wolnego rynku muszą się starać a nie dostawać moja kasę i robić co się chce. Won!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...