Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wielokrotnie pisano, że pedałowcy to banda debili - pytam się - GDZIE JEST POLICJA I STRAŻ MIEJSKA - ZNOWU W KRZAKACH USTAWIAJĄ RADAR - o wyczynach pedałowców czytamy codziennie - czy ktoś zmusi tych nierobów ze straży miejskiej by robili to za co im płacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam kiedy ktoś się zajmie rowerzystami na mełgiewskiej do lotniska? wybudowano nową piękna drogę, obok chodnik który służy jako ścieżka ( są znaki) a i taki idioci jeżdżą ulicą.... Policja ani nikt z tym nic nie robi, a jak się trąbnie czy zwróci uwagę to się odgryzają...
w czym ci to przeszkadza ? w rozwijaniu V ile fabryka dała ? po ścieżce telepie bo jest kiepsko zrobiona ! a kolarzówą nie da się jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat na wojciechowskiej gdzie jest kawałek drogi dla rowerów jest tyle miejsca,że mozna minąc i nie dyskutować. Kobiety sa bardziej rozwydrzone od męzczyzn.Kiedyś chciałem zaparkować przy Puławskiej ,jechałem z dzieciakami wjeżdżam na parking a tu nagle rzuca sie do mnie jakaś baba z pretensjami,że ona zajela to miejsce i czeka na męża .Mówie jej,żeby zeszła miejsce jest wolne to mnie wyzwała od pedałow.Także ja w niewinność takiej mądrej nie wierzę ale też nie pochwalam bicia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chciała by zjechał" jej z drogi, na której mógł pełnoprawnie pedałować. "Uderzył ją w twarz" bo w morde się leje facetów.. Wina parytetów i równouprawnienia ;)[/quote] I tu się mylisz jeśli obok ulicy/drogi biegnie ścieżka dla rowerów to rowerzyści mają obowiązek jechać ścieżką na ulicę mają zakaz wjazdu!!!!! Wziąść się w końcu za tych pedałujących i wlepiać mandaty każdemu to może dałoby jakiś skutek a i budżet by podratowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wiem, szczerze to poziom komentarzy mnie przeraża, bić kobietę bo zwróciła uwagę? druga sprawa że zgodnie z prawem rowerzysta ma obowiązek jechać ścieżką jeśli biegnie ona po ulicy, to że ścieżka może gdzieś ma jakiś defekt nie ma nic do rzeczy, tak samo jak są koleiny na asfalcie to jakoś nikt nie mówi że wtedy wolno chodnikiem jechać :) troszkę edukacji prawnej zalecam i kultury, przemoc to jednak sygnał że ktoś posunął się za daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli jechal dalej droga to na skrzyzowaniu jest kamera i inteligentna policja wychwici tego boksera. cyklisci rozpoznaja model roweru  moze i samego kierowce. ale bedzie mu wtedy glupio. tylko czy policja jest na tyle inteligentna i czy jej sie chce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz właśnie już jestem pewna jakiego pokroju jest większość lubelskich rowerzystów, banda nic nie reprezentujących sobą ludzi, którzy na ścieżkach rowerowych (i widzę, że nie tylko) nie używają rozumu, myślą że świat leży u ich stóp, że wszystko im wolno. Też, jako kierowca miałam pewien incydent z udziałem rowerzysty, nie będę opisywać, ale mógł skończyć się tragicznie z jego winy albo bezmyślności. Przepraszam ale nie tylko wy jesteście użytkownikami lubelskich dróg, OGARNIJCIE SIĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czasy. Pedałujący teraz górą!!!!! A jedyne lekarstwo kij w szprychy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naucz się pisać, kretynie. "Obcisły", przez "b". Do szkoły wracaj, nieuku.
i pieprzony prze r z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że jeżdżą na tych rowerach jak chcą. Ścieżka kosztem ulicy, albo chodnika, a oni przejeżdżają przez przejścia dla pieszych, albo jadą ulicą. Dodatkowo zakazałabym jazdy rowerem po 3 pasmowych ulicach, gdzie prędkość jest ogr. do 70km/h. Dzisiaj mijałam "Szozdę" na Witosa jak "gnał" pod górę i wszyscy powolutku za nim dokąd nie zwolnił się pas obok i nie dało się wyprzedzić gnoma. Powinni płacić obowiązkowe OC, a nie tak jak jest teraz, że trzeba się potem ciągać z takim po sądach o odszkodowanie. Od razu zaczęliby jeździć jak należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co Wam przeszkadzają ścieżki na ulicy? Jestem kierowcą auta, nie jeżdżę rowerem (niestety), ale uważam, że skoro nie ma miejsca przy chodniku, a wybudowanie nowej ścieżki, to za duży koszt, to można wykorzystać kawałek ulicy. Szczególnie, że to w niczym nie przeszkadza kierowcom samochodów. Zgodzę się z tym, że wielu rowerzystów jeździ jak chce... Nje raz sama się wsciekam. A przepisy jasno mówią, jak powinni poruszać się po drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odnośnie tematu - dla mnie gość jest nic nie warty. Nie mówię, że babka święta była, ale nie przesadzajmy... taki mocny? Ciekawe, czy rownemu sobie też by podskoczyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czarnym stroju,to był rowerzysta ni ja. A tak na serio to ryj polać i rower rozpieprzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cha cha cha a to dobre ... czarny strój ...może to był zorro no i po co jej to było dostała z liścia, zęby naruszone i proteza u góry pękła. Nie fikać z rowerzystami grzecznie proszę bo i ja mogę przywalić ,burki lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był rowerzysta tylko jakiś chuj na rowerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wariatka inaczej sie nieda Dobrze suce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się przywrócić karty rowerowe i kursy obowiązkowe w podstawówce. To co rowerzyści wyprawiają na drogach to jest jakiś absurd. Jak można wpuszczać do ruchu drogowego jełopów średnio kojarzących, po której stronie drogi jeździmy w PL? Jest sporo dobrych rowerzystów, ale niestety - ostatnimi czasy nie jest to większość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na drodze, był zakaz jazdy dla rowerów ? Ściezki rowerowe wykładane kostką nadają się tylko do przekrętów na przetargach. Sam wiele razy doświadczyłem agresji od kierowców jadąc zgodnie z przepisami na rowerze. Aczkolwiek ten rowerzysta to wyjątkowy cham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cha cha cha a to dobre ... czarny strój ...może to był zorro no i po co jej to było dostała z liścia, zęby naruszone i proteza u góry pękła. Nie fikać z rowerzystami grzecznie proszę bo i ja mogę przywalić ,burki lubelskie
Ty to sobie możesz nasmarkać w rękaw..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Z wariatka inaczej sie nieda Dobrze suce
 
Jak nie znasz osoby to nie pisz ! Jak widać to określenie bardziej pasuje do tego palanta co bije kobiety... bohater z bańką  w nosie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...