Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale co Wam przeszkadzają ścieżki na ulicy? Jestem kierowcą auta, nie jeżdżę rowerem (niestety), ale uważam, że skoro nie ma miejsca przy chodniku, a wybudowanie nowej ścieżki, to za duży koszt, to można wykorzystać kawałek ulicy. Szczególnie, że to w niczym nie przeszkadza kierowcom samochodów. Zgodzę się z tym, że wielu rowerzystów jeździ jak chce... Nje raz sama się wsciekam. A przepisy jasno mówią, jak powinni poruszać się po drodze.
Czytanie ze zrozumieniem boli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tutaj piszą jacy rowerzyści to źli ludzi i nie szanują przepisów. A WY kierowcy jesteście święci,zatrzymujecie się na zielonych strzałkach, nie przekraczacie prędkości, nie wyprzedzacie rowerzystów na 3-ciego i nie zachowując praktycznie bezpiecznego odstępu(w przepisach jest 1 m),ustępujecie pierwszeństwa przy przejazdach przez ścieżkę rowerową? Spotykałem się nawet z takim zachowaniem że potraficie zajeżdżać drogę rowerzyście w korku zjeżdżając do krawężnika żeby nie mógł przejechać, przecież ja stoję to i on postoi. Pomyślcie że 1 rowerzysta na drodze to najczęściej 1 auto mniej na drodze.   Oczywiście nie bronię tego kretyna co uderzył tą Panią, ale nie wrzucajcie wszystkich do swojego wora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadąc al. Unii Lubelskiej od zamku do Gali wiele razy widziałem rowerzystów którzy jadą jezdnią mimo ,że mają piękną nową ścieżkę rowerową, Jadąc rowerem po ścieżce widzę zaś wielu pieszych ,którzy uważają się za rowerzystów. Wszystko to jednak nic do czasu gdy będzie wypadek......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści powinni zdawać egzamin z przepisów ruchu drogowego oraz posiadać OC - tyle w temacie skoro chcą być traktowani jako uczestnicy ruchu drogowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie znaki zakazu stoją na wiadukcie na filaretow? Ja żadnych zakazu nie widziałem.
Przed wjazdem na wiadukt jest znak ze skreślonym rowerem . Załóż okulary jak nie dowidzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ujęciu przez policję trzeba obciąć rękę temu kastratowi.Będzie to nauczka dla pozostałych eunuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niebiescy  łaskawcy z za krzaków zaczną coś z tym robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje tylko ZABIĆ Skurwysyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie znaki zakazu stoją na wiadukcie na filaretow? Ja żadnych zakazu nie widziałem.
Przed wjazdem na wiadukt stoją znaki ze skreślonym rowerem. Włóż okulary jak nie dowidzisz. Mnie jazda nie przeszkadza tylko fakt, że pedalista nie informuje dzwonkiem 20 m przede mną, że jedzie tylko hamuje na plecach przechodniów. A jak słyszałbym dzwonek to szybko przykleiłbym się do barierki i ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie znaki zakazu stoją na wiadukcie na filaretow? Ja żadnych zakazu nie widziałem.
Przed wjazdem na wiadukt stoją znaki ze skreślonym rowerem. Włóż okulary jak nie dowidzisz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie znaki zakazu stoją na wiadukcie na filaretow? Ja żadnych zakazu nie widziałem.
Przed wjazdem na wiadukt stoją znaki ze skreślonym rowerem. Załóż okulary dla sprawdzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie znaki zakazu stoją na wiadukcie na filaretow? Ja żadnych zakazu nie widziałem.
Przed wjazdem na wiadukt są znaki ze skreślonym rowerem. Załóż okulary do sprawdzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie znaki zakazu stoją na wiadukcie na filaretow? Ja żadnych zakazu nie widziałem.
Znaki ze skreślonym rowerem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie znaki zakazu stoją na wiadukcie na filaretow? Ja żadnych zakazu nie widziałem.
Znaki ze skreślonym rowerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy tego bohaterskiego debila powinni sobie zdać sprawę z tego,co piszą.Ten delikwent UDERZYŁ KOBIETĘ.Jak zostaliście wychowani??? W waszych domach,otoczeniu to takie powszechne aby tłuc kobiety. Czy może wyznajecie zasadę, że jak sobie zasłużyła to można jej przypier***ić?Ludzie przez te dwa kółka straciliście rozumy?Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cybrwteztete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam kiedy ktoś się zajmie rowerzystami na mełgiewskiej do lotniska? wybudowano nową piękna drogę, obok chodnik który służy jako ścieżka ( są znaki) a i taki idioci jeżdżą ulicą.... Policja ani nikt z tym nic nie robi, a jak się trąbnie czy zwróci uwagę to się odgryzają...
Moze dlatego, ze sciezka rowerowa nie wiedzac czemu urywa się nagle przed torami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ujęciu przez policję trzeba obciąć rękę temu kastratowi.Będzie to nauczka dla pozostałych eunuchów.
  Dokładnie, wielki bohater - uderzył Bogu ducha winną kobietę ... Samiec alfa na dwóch kółkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś dziecko dwóch pedałów (rowerzysta). Jak tak można uderzyć kobietę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam kiedy ktoś się zajmie rowerzystami na mełgiewskiej do lotniska? wybudowano nową piękna drogę, obok chodnik który służy jako ścieżka ( są znaki) a i taki idioci jeżdżą ulicą.... Policja ani nikt z tym nic nie robi, a jak się trąbnie czy zwróci uwagę to się odgryzają...
  Podzielam opinię, nowe drogi są wąskie z wysokimi krawężnikami, nieprzystowane do ruchu pieszych i rowerów. Nieprzystosowane celowo bo własnie dlatego wzłuż są 1,5m drogi rowerowe wraz z chodnikiem, a Ci co z nich nie korzystają blokują tylko pas i tworzą się korki, bo przy dużym natężeniu ruchu nie ma możliwości ich wyminąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...