Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwycięstwo Azotów Puławy. Ale nie było łatwo z beniaminkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2017 r. o 20:49 Powrót do artykułu
Po pierwsze to nie Energia Kalisz, tylko Energa. Po drugie Azoty wpuszczały na parkiet drugi skład, żeby sobie młodsi pobiegali... Ot taki trening przed Vive...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to mecz był dziś. To już wiadomo dlaczego radna Pakuła uciekła ze spotkania z mieszkańcami na temat OPEC. A sama to spotkanie zwoływała. Tak oto traktuje się suwerena. Żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po pierwsze to nie Energia Kalisz, tylko Energa. Po drugie Azoty wpuszczały na parkiet drugi skład, żeby sobie młodsi pobiegali... Ot taki trening przed Vive...
 a gdzie tam masz Energie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "a gdzie tam masz Energie? " Ja: Ano tu: Azoty Puławy – Energia MKS Kalisz 27:22 (17:11) - Dziennik Wschodni i tu: . Myślałeś, że w kodzie nie widać? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
cytat: "a gdzie tam masz Energie? " Ja: Ano tu: Azoty Puławy – Energia MKS Kalisz 27:22 (17:11) - Dziennik Wschodni i tu:        . Myślałeś, że w kodzie nie widać? :)
 ja tam widze Azoty -Energa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...