Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2018 - Sejmik Województwa Lubelskiego. Kandydaci [lista nazwisk]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 20:07 Powrót do artykułu
Na smolarza to już głosował nie będę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś Cie zmusza głosuj na Tolka tylko wtedy nie dziamdziaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie głosujcie,aby na tego Dobraczyńskiego to kłamca i oszust .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uf jest przynajmniej jeden kandydat godny Sejmiku, a nazywa się Paweł Janulewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista z Zamościa ma chyba błąd z psl oraz po i pis kandyduje mulawa... ?no chyba ze rodzina całą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 45 minut wyniki POlecą w kosmos. Niech tylko kompy w urzędach odpali aktyw pracujący PO-PSL Lewica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie Dobraczyński to przynajmniej coś konkretnego może zrobić. Młody, przedsiębiorczy, sympatyczny. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak zawsze od lat , na narodowców. Ludzie się zmieniają ale idea jedna . Wielka Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na Maciej Kulawą. Dużo dobrego robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na Maciej Kulawą. Dużo dobrego robi
 Błąd mi się wkradł Maciej Mulawa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie lista KKW SLD LEWICA RAZEM w okregu nr 4 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za lista PiSu pewnie z rządu przysłali nie ma na kogo tam głosować z resztą i lepiej na nich nie głosować już pokazali co zrobili 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko narodowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka - A.M i R.J, co za ludzie wstydu nie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś okręgi, setki nazwisk, nikt nie będzie wieddział o co w tym chodzi oprócz tych co tam startują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak w innych miastach, ale u nas w Łukowie polityka jest na najwyższym poziomie. Skrzynki na listy są zapełnione ulotkami wyborczymi. Mimo próśb i napisów "proszę nie wrzucać ulotek wyborczych" skrzynki pełne (P Nur******,P Br** i wielu wielu innych). (dziękuję wam politycy za lekceważenie mieszkańców). Dziś po powrocie do domu po pracy, pod każdymi dzwiami na wycieraczkach w blokach były rozrzucone ulotki pana (IRENEUSZ GOŁA****) . Bardzo panu dziękuję napewno nie zagłosuję, choćby za to że musiałem się schylić żeby to wyrzucić. Łukowscy politycy czemu robicie śmietnik z naszego miasta ? Czynami a nie ulotkami pokazujcie żeby na was głosować ! Skrupulatnie mam zrobione zdjęcia waszych śmieci i tych których nie mam są na mojej liście do zaglosowania. A reszcie wyżej wymienionych za brak szacunku dla ludzi i miasta, oraz za zaśmiecanie, serdeczne życzę by ludzie zebrali styrte waszych śmieci i wyrzucili wam pod domem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zagłosować do Sejmiku Województwa Lubelskiego na porządnych, uczciwych i wykształconych: Wojciech Górski w Okręgu Lublin, Robert Gogółka lub Krzysztof Kowalczyk w okręgu nr 2 okołolubelskie, w okręgu nr 3 dr Marcin Cabaj, w okręgu nr 4 dr Paweł Janulewicz, w okręgu nr 5 Andrzej Kudlicki. Lista nr 8 KWW Kukiz'15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...