Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak źle nie było od 12 lat. Pracowników nie może znaleźć już blisko połowa pracodawców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2018 r. o 06:50 Powrót do artykułu
A może by tak spróbowali zapłacić pracownikom . Bo nikt w końcu nie ma ochoty pracować za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio byłem w pewnym lokalu w Kołobrzegu. Szukali pracownika, z ciekawości zapytałem co i jak... Oczywiście najniższa krajowa. Za dwie kawy i sok zapłaciłem 42 zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktyki przedsiębiorców, które zaobserwowałem: - premie jeśli są, to są płacone pod stołem - nagminne zatrudnianie na dzień próbny, bez wynagrodzenia - niektórzy płacą mniej niż minimalna krajowa - umowy na część etatu, reszta na czarno - nie przestrzeganie zasad BHP (np. zużyty sprzęt ochronny, brak wody, zaplecza z wyposażeniem gdzie możnaby coś zjeść przez cały dzień na ciepło) - tworzenie śmiesznych lojalek, które często są niezgodne z prawem -umowy śmieciowe - marudzenie gdy pracownik chce wziąć urlop lub jest na chorobowym - spóźnianie się z wypłatą (np. wypłata w umowie jest 10 kązdego miesiąca, gdy wypada np. w weekend, pensja dociera z kilkudniowym opóźnieniem, rozumiem, że rachunki też moga poczekać) - często to ludzie bez zasad i poczucia jakiejkolwiek przyzwoitości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi się zrobiło tych biednych pracodawców , tylko płakać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem studia za granicą. Projektowanie maszyn i mechatronike. Zainwestowałem w siebie dużo czasu, wysiłku i pieniędzy. Oczekuję od Polskiego pracodawcy minimum 5000zł na rękę. Pracodawców brak. Chęci w przeszkolenie pracownika brak. To dość demotywujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE HURWA DLACZEGO? Ostatnio sam sprawdzałem oferty pracy bo chciałem iść gdzieś popracować sobie przez drugi miesiąc wakacji przed powrotem do szkoły. Praktycznie wszędzie chcą ładną dziewczynę lub rencistę na ochronę a stawki? szanujmy się niektórzy nie oferują nawet najniższej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno najgorzej jest właśnie w budowlance i w firmach produkcyjnych na magazynach. U nas jak tak sie patrzylo na to z boku to widać bylo, ze problem byl i w samym wynagrodzeniu, ale zwlaszcza w podejsciu do pracownika, bo i warunki pracy nie byly do konca ustalone i tak naprawde malo kto wiedzial co ma robic... Od kwietnia jakos są nowi ludzie zatrudnieni przez agencję WorkRoom po fali odejsc 6 osob na raz. Szef musi dostac kopa zeby zmienic podejscie jak widac, bo teraz i zmienily sie warunki pracy ta agencja je z nim regulowala, ale tez place sa wreszcie odpowednie do stanowisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca dla spawaczy okolice świdnika (3200 - 3400 brutto) na start, z nadgodzinami 3000 netto bez problemu, umowa(pełny zus),ubrania(z praniem),jedzenie,dodatkowa gotówka na święta umiesz spawać pisz spawanie@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...