Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie. Kierowca volvo uderzył w drzewo. Mężczyzna zmarł w szpitalu [ZDJĘCIA]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2020 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Jeżdżę szybko ale bezpiecznie. Sądząc po wyglądzie samochodu zbyt szybko. Dobrze że nikomu krzywdy na drodze nie zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie nie wysunęły się skrzydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co głupie komwntarze mógł kierowca zasłabnąć lub samochód nawalił.Wieczny odpoczynek a rodzinie współczucie.Jeden z drugim wychodzac z domu nie wiesz czy do niego jeszcze wrócisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz na starym , sypiącym się ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz zademonstrował jak to się u niego na wsi jeździ,już nie uszkodzi żadnego drzewa i to jest wiadomość !! rupel rozbebeszony!! drzewo nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, bo volvik, szczególnie te starsze modele były nie do zdarcia. Kiedyś wjechalam w róg domu i rozwalilam ścianę, a volvikowi nic się nie stało. Płakałam tydzień, gdy go sprzedałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałam obok tego wypadku w momencie przyjazdu służb. Nie było żadnych śladów hamowania. Albo człowiek zasłabł za kołkiem albo jechał ze straszna prędkością bo to nie było zderzenie z jednym drzewem tylko psem drzew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie te drzewa przy drogach masę ludzi by przeżyło takie wypadki. Tych szpalery drzew nie da się ominąć w czasie zjazdu z drogi to są płoty śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...