Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy ustawiają się w kolejce po przydomowe kompostowniki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2019 r. o 18:11 Powrót do artykułu
A na balkonie w bloku można ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taki kompostownik, żeby szybko dostać kompost należy owinąć go mocno czarnym streczem, gdyż niestety kompostowanie beztlenowe jest 4 razy szybsze niż tlenowe. Naukowcy piszą bzdury że gazy muszą mieć ujście itd itd tylko, że żeby otrzymać pierwszy kompost trzeba czekać 4 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na balkonie w bloku to chyba raczej NIE! Po co ci kompostownik w bloku, balkon przeznacz na kącik do odpoczynku na świeżym powietrzu, rośliny, krzesło, kwiaty, stolik , kawa, cola i pełny chill out :))) Reszki odnoś do brązowego pojemnika, i tak już za te śmieci zapłaciłeś, więc korzystaj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, zastanawiam się jaki w tym sens rozdawania kompostownikow. Uważam że zamiast tego bardziej pożyteczne byłoby dofinasowac dla mieszkańców zbiorników na deszczówkę. Kompostownik czy aż tak bardzo potrzebny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na balkonie w bloku można ?
 To do przetwazania trawy z kosiarek ... czego z arty, się nie dowiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz dużo osób ma kompostowniki, to bardzo wygodna opcja. Wszystkie odpady komunalne można do niego wrzucać i w dodatku uzyskuje się nawóz, po którym rośliny bardzo dobrze rosną. Ja już dawno kupiłam kompostownik, zmniejszyć objętość odpadów posypując je specjalnym środkiem do kompostowania z biozym. On likwiduje również zapach jaki się unosi. Bardzo ekologiczne rozwiązanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...