Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń nie dostanie milionów z UE? Burmistrz skarży na marszałka do prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2018 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Jakoś inni burmistrzowie z PIS mogli dostać dotacje tylko ten wiecznie poszkodowany. Smerf maruda. Może dać chusteczkę na otarcie łez za nieudolność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam ZSLowcy koryta się niedługo pokończą , prawda?A teraz robicie na złość Polakom prymitywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Panu Burmistrzowi i Senatorowi Biereckiemu z PIS jakieś śmieszne pieniądze z "wyimaginowanej wspólnoty" jak to powiedział Pan Duda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest smutne. Dramat. Do czego doprowadziła reforma wymiaru sprawiedliwości. Nieudolny polityk, obstawiony cwanym politykiem ma w rezerwie prokuraturę Ziobry. I straszy marszałka, który haruje by wszystkim dogodzić. I masz babo placek. Ja i tak Ciebie załatwię, koledzy z pisu mi pomogą. KONSTYTUCJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wam pieniądze z unii? Unia to jakaś wyimaginowana wspólnota jak mowi Adrian Duda. Upominanie się o forsę z eyimaginowanej wspolnoty jest niegodne Polaka. Wystarczy nie kraść i pieniądze się znajdą same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie a gdyby się Pan podzielił.??????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że jako święty to potrafi wszystko nawet dokonać renowacji pałacu ! A tu okazuje się, że świętość nie daje merytoryki i fachowości ! tow. barmistrzu czas brać sie za naukę a nie bajdurzenie o rządzeniu ! szkoła, nauka przed tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale śmieszny ten Rębek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i cały PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  - - - UWAGA CZYTELNICY - na forum regularnie działa PŁATNY TROLL PSL - już od godziny 6ej wstawia dziesiątki hejtujących rząd i prawicę komentarzy, lajkując je płatnym programem zmieniającym IP. Jak rozpoznać działania TROLLA? Komentarze występują w KILKUMINUTOWYCH odstępach czasowych i mają nienaturalnie dużą liczbę lajków/hejtów w porównaniu do ilości czytających komentarz. Prawie kazdy wyborczy lub polityczny artykuł jest ztrollowany - przykład "oceń marszałka, starostę...." oraz ten artyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy to błędy i we wnioskach nie mogą być, pan burmistrz Radzynia je popełnił ("naruszył swoje dobra"... hahahah) a teraz chce odwrócić kota ogonem... typowe...   choć: "burmistrzowie, np.: z Łukowa, który jest przecież z PiS, czy z Parczewa umieli to zrobić – stwierdza" Sosnowski....
Musisz jednak wiedzieć że marszałek pochodzi (i mieszka) w powiecie radzyńskim, więc jest to forma jego osobistego zaangażowania w kampanię o stołki w Radzyniu. Ta tzw. szumnie, konferencja prasowa odbyła się w siedzibie Starostwa Powiatowego, wśród widzów nie ma nikogo spoza pracowników starostwa i dziennikarzy. Obecny jest także Pan Lutek Kotwica - kandydat PESELu - KONTRKANDYDAT Rębka na fotel burmistrza. W dodatku, marszałek zrobił to pod nosem Rębka zanim pismo którym macha przed nosem na konferencji trafiło do urzędu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....rozumiem postawę owego burmistrza i czekam na wnioski prokuratorskie! Owszem, człeczyna jest niekompetentny lub dobrano mu urzędników z klucza partyjnego, ale po co się jeszcze ośmiesza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesołek ten Sosnowski do 21 .10!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy to błędy i we wnioskach nie mogą być, pan burmistrz Radzynia je popełnił ("naruszył swoje dobra"... hahahah) a teraz chce odwrócić kota ogonem... typowe...   choć: "burmistrzowie, np.: z Łukowa, który jest przecież z PiS, czy z Parczewa umieli to zrobić – stwierdza" Sosnowski....
Musisz jednak wiedzieć że marszałek pochodzi (i mieszka) w powiecie radzyńskim, więc jest to forma jego osobistego zaangażowania w kampanię o stołki w Radzyniu. Ta tzw. szumnie, konferencja prasowa odbyła się w siedzibie Starostwa Powiatowego, wśród widzów nie ma nikogo spoza pracowników starostwa i dziennikarzy. Obecny jest także Pan Lutek Kotwica - kandydat PESELu - KONTRKANDYDAT Rębka na fotel burmistrza. W dodatku, marszałek zrobił to pod nosem Rębka zanim pismo którym macha przed nosem na konferencji trafiło do urzędu miasta.
 Ot czasy. Wszystko co napisałem jest prawdą. Spoko, minusujcie tylko bez kontrargumentów to oznaka słabości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś inni burmistrzowie z PIS mogli dostać dotacje tylko ten wiecznie poszkodowany. Smerf maruda. Może dać chusteczkę na otarcie łez za nieudolność?
  Musisz jednak wiedzieć że marszałek pochodzi (i mieszka) w powiecie radzyńskim, więc jest to forma jego osobistego zaangażowania w kampanię o stołki w Radzyniu. Ta tzw. szumnie, konferencja prasowa odbyła się w siedzibie Starostwa Powiatowego, wśród widzów nie ma nikogo spoza pracowników starostwa i dziennikarzy. Obecny jest także Pan Lutek Kotwica - kandydat PESELu - KONTRKANDYDAT Rębka na fotel burmistrza. W dodatku, marszałek zrobił to pod nosem Rębka zanim pismo którym macha przed nosem na konferencji trafiło do urzędu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykla zlosliwosc pod adresem burmistrza i ludzi związanych z miastem na dobre i na zle! Kilka papierkow nie może stanowic o tak ważnych inwestycjach dla miasta. Zawsze można do kompletować już po całym procesie. W marszalkostwie sa ponoc ludzi edukowani i mogli pomoc miastu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy docenią to już niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie podobna historia jak tutaj zdarzyła się w podstawówce. Dobrze odrobiłem, pracę domową i dostałem pałę i nie mogłem pojąć dlaczego. Dopiero nauczycielka wytłumaczyła ojcu, ze ona nie kwestionuje że dobrze odrobiłem lekcję, ale nie przyniosłem zeszytu i nie mogła tego sprawdzić. Nie sądziłem, że taka lekcja jest warta 10 milionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż jeszcze zrobi złego w Radzyniu ten Rębek. Czy coś jeszcze zdoła popsuć do 21 października.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...