Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Gabinet terapeutyczny Sensorek pod lupą prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2020 r. o 13:44 Powrót do artykułu
coś burmistrz nie ma szczęścia do ,,partnerów" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy z wyborem na partnerów osób po znajomości.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żłobek jak mniemam miał powstać w budynku gdzie mieści się przedszkole Kacperek bo coś było słychać że spółdzielnia chce wykurzyć z. tamtad Kacperka. No i blisko z Kacperka na plac zabaw przy przedszkolu na Chmielewskiego. Fajny układ partnerski: spółdzielnia mieszkaniowa- urząd miasta - pani Jola koleżanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy teraz urząd miasta wraz ze spółdzielnią nadal będą chronić koleżankę Jolę??? Zarzuty z tego co mówi się na mieście są poważne, chociaż właścicielka Sensorka wmawia wszystkim że to pomówienia. Nie dość, że jest terapeutą, to jeszcze uczy w szkole i nawet ostatnio zatrudnili ją w przedszkolu Dzwoneczek. Dobry przykład dla dzieci..... Będzie uczyć ich przekretów od małego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można kogoś oskarżyć moje dziecko chodzi na terapię do sensorka widać U dziecka poprawę dziecka zajęcia odbywały się prawidłowo dziecko idzie zadowolone do sensorka wychodzi zadowolone również.Ta osoba która zrobiła takie pomówienia na panią Jole niech wie że zło wraca podwójnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to były pomówienia prokuratura by się tym nie zajęła. Poczekamy i zobaczymy. Do sensorka chodzi dużo dzieci. Dobrze że są takie gabinety. Ważne jest jednak aby były wiarygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe od kogo by takie pomówienia wyszły? A może ktoś coś wiedział... Oczywiście że dobrze że są takie gabinety bo są bardzo  potrzebne jednak tak jak pisze mój przedmówca wiarygodność przede wszystkim, to ważne dla dzieci i dla rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to rozumiem że rodzice uczestniczą w zajęciach w tym gabinecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi do Sensorka prawie 3lata widać U dziecka poprawę , w dokumentach jest wszystko ok nie ma żadnych nie prawidłowości.Byl tylko jeden problem z panią logopedka Kasia moje dziecko nie chciało mieć z nią Zajęć.Wiem od innych rodziców że ich dzieci też nie chciały mieć zajęć z panią logopedka Kasia.Pani Jolu wiem ile Pani serca wkłada dla mojego dziecka i innych dzieci również.Jestesmy Pani Jolu z panią całym sercem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziecko mówi co się dzieje na zajęciach? Co robiło i z jaką panią miało zajęcia.Wiec niewiem ile złości i nie nawisci jest w drugim człowieku jak tak można.Skoro dziecko wychodzi z zajęć i opowiada że było super to mi się wydaje że to najważniejsze a nie drugiego człowieka zgnoic i oskarżać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy rodzice a czy w umowie mieliście,że zajęcia są prowadzone grupowo i ma jednej godzinie jest 5-8dzieci? Ja inną umowę podpisywałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z osobą pracującą tam bez uprawnień? Jedna wielka pralnia pieniędzy... UMOWĘ MIAŁAM NA PEŁNĄ GODZINĘ ZEGAROWĄ A NIE NA 45min( żeby była pełna godzina to Pani Jola kazała dopłacać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moje dziecko zawsze wychodziło uśmiechnięte z zajęć z panią Kasia. Osobiście miałam przyjemność z tą osobą rozmawiać i zawsze była miła i uprzejma. Pani Jola również zawsze uśmiechnięta, doradzała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to pani Jola nie mogła tej logopedki zwolnić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie w tym wszystkim tylko jedno. Nagle pani Kasi zaczęły przeszkadzać "nieprawidłowości" jak została zwolniona??? Wcześniej nie mogła reagować??? Moje dziecko wychodzi z Sensorka szczęśliwe a pani Jola to cudowny człowiek, który oddaje całe serducho dzieciaczkom. Pani Jolu wszyscy rodzice są po pani stronie. A karma wraca do złych ludzi podwójnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom była sytuacja i u mnie że kazała mi pani Jola dopłacić do zajęć i zajęcia nie trwały godziny zegarową tylko 45 min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jak ja zwolniła zaczęła się cała akcja. Ja osobiście bardzo się cieszę że zmienił się logopeda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy lata temu nie było jeszcze gabinetu co ktoś opowiada. Moje dziecko uczestniczyło w terapii od początku jej powstał gabinet. Raczej byłam zadowolona z zajęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jola zwolniła ta logopedke Kasie i teraz przez nią ma taki syf wychodzi na to ze chce pania Jole zniszczyc .Ale Pani Kasia długo nie napracowala nigdzie bo były na panią logopedke Kasie skargi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to logopeda rozpętała całą aferę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...