Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy zablokują dziś drogi w kilku województwach, również w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2019 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzady i polityka PiS-u doprowadza do bankructwa i ruiny polskiego rolnictwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość niszczenia polskiego państwa. Dość sprowadzania chłamu z zachodu, Litwy i Ukrainy. Mamy warunki dobrej jakości żywność, której nie ma gdzie sprzedać, albo sprzedajemy za półdarmo, zaś w marketach ceny kilkanaście razy wyższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E szlachta, du... w troki i od razu do stolicy. A nie sąsiadom życie umilać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na dobra zmiane rolnicy głosowali a teraz zła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Sawickiego było git... Nawyzywał od frajerów i siedzieli cicho...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAWICKI PSL: ROLNICY TO FRAJERZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile hektarów ma "eurorolnik" HETMAN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko emerytury z ZUS-u dla rolników, bo są wyższe. Dość tego dziadostwa z KRUS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środek zimy - A ŚNIEGU NA FOTCE NIE MA... ? PACHNIE PROPAGANDĄ I FEJKIEM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo WY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja jako kierowca aam wspolnego z tym tałatajstwem. Jest problem to okupować URM albo MR a nie utrudniać mi pracy. Jakby nasz pożal się Boże farmer jechał z obornikiem a ja bym go zablokował to by mnie na widły nadział. Z drogo tałatajstwo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ardanowski to niewiarygodny minister.Jest on z grupy Gabrysia Janowskiego /PSL-PL/,ktory to zlikwidował i obdarował nimi swoich dając im pieniądze z funduszu oddłużenia rolnictwai 1 % kredyty ,których nigdy nie spłacili.Ardanowski będzie robił wszystko,aby bronic kolesiów ,a nie polskiego rolnictwa ,które jest podstwa naszego wyżywienia.Nie ma on wizji,do ktorej wszyscy rolnicy mają zmierzać,a tylko próbuje umacniac to co dotychczas jest.A jest tak ,że jemy zatruta żywnośc pochodzenia zachodniego,a nsza jedzie tam.Najgorsze jest to ,że ilośc jaką produkujemy nie wystarcza nawet w połowie do wyżywienia naszej ludności.To jest bardzo niebezpieczne tym bardziej ,że zlikwidowano małe gosp,rolne ,które sa podstawa bezpieczeństwa wyżywienia narodu! Każda władz boi się ruchu ludowego.Rolnicy ,tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jabłka z Polski z okresie klęski urodzaju droższe od pomarańczy z Hiszpani. Coś tu nie gra, ktoś wali w wuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co wam chodzi przecież rządzą wasi WYBRAŃCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ero coś tam to pachnie ZSLem z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to "rolnicy" z ZSLu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać frajerom KRUS niech blokują chlewy a nie drogi zwolennicy PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E szlachta, du... w troki i od razu do stolicy. A nie sąsiadom życie umilać.
 Plebsik z miasta się odezwał. Brawo Rolnicy, walczcie o swoje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja jako kierowca aam wspolnego z tym tałatajstwem. Jest problem to okupować URM albo MR a nie utrudniać mi pracy. Jakby nasz pożal się Boże farmer jechał z obornikiem a ja bym go zablokował to by mnie na widły nadział. Z drogo tałatajstwo!!!!
 Plebsiku żebyś z głodu kiedyś nie zdychał za tą swoją elokwencje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...