Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód za dobre mleko. Najlepsi dostawcy nagrodzeni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2016 r. o 15:08 Powrót do artykułu
JA WOLE SER Z RYK, JEST SMACZNIEJSZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt sery z Ryk są niczego sobie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spomlek jest przecież w Radzynku Podlaskim i ser Serenada jest lepsza. Co tu wyskakujecie z Rykami.. Oni chyba nawet sera nie produkują tylko mleko w proszku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sery z Ryk dla mnie nie maja sobie równych, zawsze staram się kupować właśnie je.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomi z całej Polski chwalą sobie sery z Radzynia. Ja sam bardzo lubię sery z Radzynia (szczególnie plus za świetne opakowania), ale także bardzo dobre sery z Ryk. Dobrze, że w regionie mamy takie marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie Ryki? Spróbuj Bursztyna to pogadamy! Moim zdaniem ten ser ze Spomleku nie ma sobie równych w Europie - z tego co czytałem to dostał bardzo wiele nagród na całym świecie! Ja jestem od niego uzależniony .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bursztyn faktycznie najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...