Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znalazł niewybuch i przyniósł go do domu. Służby ewakuowały mieszkańców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2019 r. o 15:28 Powrót do artykułu
Ja też kiedyś znalazłem, ale zaniosłem na posterunek MO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okresu II Wojny Światowej? Chyba I Wojny. Przecież to "szrapnel" - wyjatkowo paskudny pocisk z tysiącem metalowych kul w środku. Nikt nie chciałby być w pobliżu gdyby to odpaliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babur na pewno nie jest to szrapnel. Tysiąc metalowych kul w środku ??? Jak już to około 100.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopina chciał się trochę rozerwać.A tu od razu afera.Tak na poważnie to chyba planował zrobić bankomacik,bo mama skąpi kieszonkowego wyrośniętemu syniowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst piosenki: Na podwórku słonko świeci Gra na srebrnej dziadka plombie Na podwórku trójka dzieci Z dziadkiem bawi się przy bombie Dziadek bombę tę przytargał Z lasku co opodal rośnie Ze zmęczenia liczko blade Ma lecz śmieje się radośnie Ha, ha, ha, ha Jaka piękna bomba Dziadek starym piromanem Był i całe liczko w bliznach Mówił "dziatki me kochane, Dla mnie bomba nie pierwszyzna" Wyjął z szopy stos narzędzi Wyjął młotek i siekierę Coś tam grzebie, coś tam ględzi Dzieci patrzą ufne, szczere Ha, ha... Po kolejnym ciosie młotkiem Coś tam w bombie zasyczało [tsss] [Bum!!!] Zmiotło z ziemi dom z wychodkiem Dziadka i dzieciarnię całą Wokół czysto, cisza wokół Słonko świeci, trawka rośnie Jest porządek, ład i spokój Ptaszki ćwierkają radośnie Hej, hej, hej, hej Jaki piękny lej Zastanawiam się tak teraz W jakich przyszło żyć nam czasach O porządki trudno teraz Bo bomb coraz mniej po lasach Ha, ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...