Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wychowałem się w rodzinie bydlaka nieumiejącego powstrzymać się od alkoholu i ulubionego sportu polegającego na maltretowaniu domowników! Na szczęście nasza matka była na tyle silną kobietą, że pogoniła drania nie oglądając się na konsekwencje zarówno finansowe, jak i towarzyskie! Być może dlatego właśnie ja lub mój brat nie nosimy na naszych rękach krwi kanalii niewartej miana człowieka! Serdecznie współczuję młodzieńcowi i mam nadzieje na korzystne dla niego rozwiązanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wysoki "Sąd" po zastosowaniu aresztu dla tego młodego i tak już pewnie zwichnietego psychicznie przez ojca chłopaka może rano spojrzeć swobodnie i czystym sumieniem w lustro? Przecież już wiadomo jak przebiegła tragedia itd można było zastosować środek zapobiegawczo w postaci codziennego stawiania się na komisariacie ale nie jestem sędzią i jestem taki ważny nie muszę myśleć bo jestem ważny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrona konieczną! Nie żal mi wogole tego prymitywna który znęcał się nad żona i własnymi dziećmi. Szkoda chłopaka przez to coś zepsuł sobie życie. Pił.... A co na trzeźwo ileż można... Co Ty jeden z drugim możecie wiedzieć. Szkoda chłopaka a patologi wogole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol, narkotyki i inne uzależnienia przynoszą cierpienie naszym najbliższym i nam, a przecież można pójść na terapię i zacząć nowe, prawdziwe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. Ruszył gówno..... niepotrzebnie. Trzeba było wytrzymać. Ale taraz to pewnie wie. Szkoda młodego chłopaka. Trzymaj się młody. Życie przed tobą wszystko się jeszcze ułoży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy bandyta był na wolności z niebieską kartą, którą sobie tyłek podcierał, a teraz z ofiary robią przestępcę. Ot państwo prawa i sprawiedliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. Ruszył gówno..... niepotrzebnie. Trzeba było wytrzymać. Ale taraz to pewnie wie. Szkoda młodego chłopaka. Trzymaj się młody. Życie przed tobą wszystko się jeszcze ułoży.
 Skąd wiesz jak tam było? Może jakby wysłuchał twojego "trzeba było wytrzymać" to teraz on ani matka by nie żyli? Bezpieczny, zza komputera każdy może się mądrzyć i udzielać dobrych rad. Trzeba to było prawo zmienić żeby ofiary były chronione a taki delikwent który siedział za znęcanie się nad rodziną trzymał się z dala po wyjściu na wolność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UNIEWINNIA GO NA PEWNO TEGO MU Z CALEGO SERCA ZYCZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła i znajomi zszokowani...bo byl taki spokojny.... Bo znosił znęcanie psychiczne w ciszy i wewnetrznym bólu! Ale jak by kolege z klasy zabil albko koleżankę bo takie emocje kiedys musza znaleźć ujście to by byl zwyrodnialec i patol. A tak zabil ojca to przynajmniej reputację zachował. Przynajmniej ma szanse na normalne życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i na cholere ta Niebieska Karta ? dzielnicowy przychodzil raz w tygodniu o godz 15 pytac czy wszystko dobrze i wypelniac stos bardzo waznych papierkow ? Teraz nie ma winnych, kazdy gryzipiorek swoje papierki wypelnil, zrobil raport, przepchnal sprawe dalej... Zostawic chlopaka! zrobil tego czego system nie byl w stanie zrobic - zapewnil bezpieczenstwo swojej rodzinie. To ze czlowiek poniosl smierc to tragedia, ale wine za to ponosza te Ci wszyscy ktorzy mogli działać ale zachowali biernosc chowajac sie za procedurami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę mu jak najlepiej. Wyrwał chwasta. Oby przetrwał te trudne chwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do Pana Prezydenta RP. Kiedy Pan Prezydent RP ustanowi order dla ludzi broniących swoich najbliższych, zabijających przy tym agresora i złoży projekt prezydencki ustawy broniącej takich ludzi przed wymiarem sprawiedliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ! Z ust mi to wyjołes/aś !  Szkoda młodego chłopaczyny , całe życie przed nim .... Ale brawo za odwagę , brawo za obronę kobiety , a przede wszystkim wielki szacun za obronę matki !!! Mam nadzieję że wytrzyma te ciężkie chwile, dla mnie jest bohaterem ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie będę w stanie zrozumieć jak dorosły czlowiek, który przecież powinien być odpowiedzialny i świadomy swoich czynów, może przez wiele lat z premedytacją doprowadzać do ruiny życie swoje i swoich najbliższych. Nie zrozumiem też dlaczego z takim człowiekiem praktycznie nic nie można zrobić. Życie z taką osobą jest piekielnie trudne, przepełnione uczuciem strachu i bezsilności,a z drugiej strony poczuciem ogromnej odpowiedzialności za swoją rodzinę. Ktoś przecież musi stanąć w obronie słabszych jej członków. Nikt, kto nie przeżył tego na własnej skórze nie zrozumie nigdy, jak ciężka jest to walka. Jej konsekwencje ciągną się za człowiekiem przez długie lata, śnią po nocach, przeszkadzają w budowaniu relacji z innymi ludźmi. Naprawdę uważam, że takie okoliczności powinny być traktowane jako szczególnie łagodzące, a kara za ten czyn wręcz symboliczną. Już samo życie z tym człowiekiem było dla tego chłopaka wystarczającą karą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronił siebie i matkę, obrona konieczna, uniewinnić. W Texasie czeka się aż delikwent wejdzie 2, 3 metry za bramę, żeby w razie czego po postrzeleniu nie wyleciał poza granice działki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodego, pewnie w tragicznym stanie psychicznym chłopaka wsadzili do aresztu! Za to, że uratował życie matki, którą chciał zabić bandyta z przestępczą przeszłością- brawo szeryfie Ziobro, czy naprawdę o taką zmianę chodziło??? AAAA przecież ojciec tak po chrześcijańsku lał kobietę, to faktycznie w sumie nic złego......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem co to znaczy i uwazam że nie powinien być w areszcie.Malo tego -nie powinien być skazany. Na pewno nie miał łatwego życia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nic w szkole nie wie...a niebieska karta nie obejmuje pomocy psychologa? Szkoda chłopaka, podwójny bagaż na życie. I alkoholik w domu i zabicie ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dźgął śmiertelnie" to pasuje raczej do bandyty, użyłbym tutaj słowa UGODZIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące jest zdziwienie nauczycieli. Nie widzieli że u tego chłopaka w domu dzieje się źle bo nie chcieli zobaczyć. Nie widzą dalej niż koniec własnego nosa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...