Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

32-latek zgwałcony i bestialsko zabity. Sąd aresztował 3 osoby, przyznali się

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2017 r. o 13:35 Powrót do artykułu
a dzieci czytają... dziennikarstwo bez odpowiedzialności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im więcej uwagi media poświęcają danemu wydarzeniu, tym większa liczba osób naśladujących - tego chcemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 lat za zabójstwo, a 10 lat dla hobbysty co chodził z wykrywaczem! żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a dzieci czytają... dziennikarstwo bez odpowiedzialności...
 O tak, brak odpowiedzialności za nienarodzone dzieci! Tylko seksy i aborcje we łbach u tych dziennikarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym nie miał nic przeciwko temu żeby mnie kobieta zgwałciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galina- czyżby robota sąsiadow zza miedzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Dwie osoby usłyszały zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i gwałtu. Galina J. przyznała się do winy, złożyła wyjaśnienia. A Michał W. przyznał się do zabójstwa, nie do gwałtu. Złożył wyjaśnienia – zaznacza prokurator." ..... czyli tylko Galina zgwałciła ofiarę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja tam bym nie miał nic przeciwko temu żeby mnie kobieta zgwałciła.
 Taaaa a później łeb poderżneła ha ha ha ha jakiś bez mózgu jesteś :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja tam bym nie miał nic przeciwko temu żeby mnie kobieta zgwałciła.
 Nawet taka gruba, brzydka, brudna i bezzębów? :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał mieć wiele ba sumieniu skoro go tak załatwili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz nie udzielaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pomoca sztucznego penisa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być kara śmierci przywrócona i tych 3 zwyrodnialców rozstrzelanych. Po co takich żywić na nasz koszt? To tałatajstwo przywlokło się z Ukrainy i coraz bardziej panoszy i rozprzestrzenia. Skutek braku pilnowania granicy i krzewienia "współpracy transgranicznej". We krwi mają rezuny takie geny. Poprawność polityczna wychodzi społeczeństwom wielu krajów bokiem.Kiedy przyjdzie opamiętanie lublinian?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie życie taka śmierć?! Nawet taka kanalia nie zasługuje zby tak skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Dwie osoby usłyszały zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i gwałtu. Galina J. przyznała się do winy, złożyła wyjaśnienia. A Michał W. przyznał się do zabójstwa, nie do gwałtu. " .... teraz przez 15 - 20 lat w więzieniu będą mogli używać seksu do woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...