Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 kg marihuany w wynajmowanych mieszkaniach

Utworzony przez PRAWDA, 17 lutego 2011 r. o 10:38
bezsensowna reforma!!! my placimy za to ze on chcial sobie zapalic !!1 koszt opalacenia : 5 policjantow 2 prokuratorow sedziny sprawy sadowej utrzymanie w areszsczie no i 10 lat w wiezieniu daje ... drodzy panie i panowie, ok 40.000 zl dziekuje jak was na to stac to prosze, ja bym wolal zeby kazdy za siebie decyowal i za siebie odpowiadal anie placic za utryzmanie kogos kto nie stwarza zagrozenia dla ludzi, co mam sie czuc bezpieczniej teraz?? WOLNEKONOPIE.PL KONOPIALECZY.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezsensowna reforma!!!
my placimy za to ze on chcial sobie zapalic !!1
koszt opalacenia :
5 policjantow
2 prokuratorow
sedziny
sprawy sadowej
utrzymanie w areszsczie
no i 10 lat w wiezieniu daje ...


drodzy panie i panowie, ok 40.000 zl dziekuje

jak was na to stac to prosze, ja bym wolal zeby kazdy za siebie decyowal i za siebie odpowiadal anie placic za utryzmanie kogos kto nie stwarza zagrozenia dla ludzi, co mam sie czuc bezpieczniej teraz??

WOLNEKONOPIE.PL KONOPIALECZY.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na posiadanie trawki do 15lat a za gwałt czy morderstwo 12... To jest normalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego rury gazowe są koloru żółtego? kto się wpisze po mnie ten SZAMBONUREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wiedzą kto ich zakapował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi? Ważne że wóda jest w sklepie - jest co ćpać, a potem niszczyć psychę rodzin z alkoholikiem. Jeden alkoholik - cierpi min. 5 osób a państwo rączki zaciera, bo głupole w rządzie nie potrafią zarabiać, dla nich zarobek to podatek, akcyza i prywatyzacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle towaru, tyle towaru !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...