Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agent Tomek w Białej Podlskiej: "Chcę się ożenic"

Utworzony przez Andy, 24 stycznia 2011 r. o 23:14
polityka nie dla idiotów napisał:
Niedawno proponowano mi wstąpienie do PISU .Odmówiłem z powodów opisanych wyżej .Smutne ale taka jest polska scena polityczna .Kiedyś używałem powiedzenia klasa polityczna .Ale z klasą ma niewiele wspólnego , więc mówię scena .Bo scena jest w teatrze .Można też używać pojęcia arena polityczna .Arena jest w cyrku .
Arena to po hiszpańsku piasek, w cyrku mogą być także zamiast piasku trociny, a od trocin do twojej głowy już niedaleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CzłonekPIS napisał:
Jestem coraz bardziej przerażony sytuacją w mojej partii. Jestem w tych strukturach od 5 lat. Od dawna robi się tylko coraz gorzej, z partii która kiedyś była prawicowa stajemy się obecnie sektą prezesa, jesteśmy utożsamiani z moherowymi babciami i zacofanymi księżmi. Z partii, która chciała coś zrobić dla Polski staliśmy się zdrajcami przyszłości naszej ojczyzny, nie działamy dla jej dobra, a tylko dla własnych korzyści i byle tylko walczyć z PO. To straszne i mam już dosyć. Nie ma dla mnie alternatywnej partii, nie ma dobrej wizji. Nie mogę też firmować i popierać partii, która nie spełnia pokładanych w niej oczekiwań. Partii, która identyfikuje się z ludźmi wierzącymi w bzdury smoleńskie, te wszystkie wyssane z palca teorie o zamachu, partii, która organizuje marsze z pochodniami by zyskać na popularności, a jej prezes jest tyranem ogarniętym szaleństwem. Partii, która polega na poparciu Kościoła, co należy później spłacać, utożsamiać się z zacofaniem i ciemnotą. Te spotkania z każdym, kto powie cokolwiek negatywnego na rządzących. Agent Tomek? Nowa gwiazda wspierana przez jak widać kler, pozwalający zorganizować w byłej świątyni z nim spotkanie? Jezus wyrzucił na zbity pysk handlarzy, a wy zapraszacie go i oferujecie mu pomoc, tylko dlatego, że krytykuje rząd? Udzielacie pomocy schizofrenicznym reżyserom filmów, niszczących Polskę na arenie międzynarodowej? Odżegnuję się od mojej partii, sprzedajnego kleru i tych wszystkich Tomków, Dubienieckich, Kaczyńskiego i Macierewicza.
TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityka nie dla idiotów napisał:
Niedawno proponowano mi wstąpienie do PISU .Odmówiłem z powodów opisanych wyżej .Smutne ale taka jest polska scena polityczna .Kiedyś używałem powiedzenia klasa polityczna .Ale z klasą ma niewiele wspólnego , więc mówię scena .Bo scena jest w teatrze .Można też używać pojęcia arena polityczna .Arena jest w cyrku .
Życiowy błąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid napisał:
Lepiej zainteresujcie się problemami mieszkańców Białej Podl. Tych młodszych i starszych.
A ja jestem ani młodszy,ani starszy tlko w wieku średnim! dlaczego pis nie ma zainteresować się też mną? a co to ja jestem gorszy? jak mam 40 lat to mam zdychać? jaroslawie kaczynski zainteresuj sie także mno bo ja na ciebie głosowalem zawsze i nadal bede czy tego chcesz czy nie bo ciebie lubie i szanuje za to że tego glupiego lepera wygonileś a tuska i tego ruskiego rezydenta też wygonisz a potem bedziesz rządził do konca świata i może jeszcze dzien dlużej! a w smolensku to oni naszych,aż boje sie pisać o tym bo ja pamietam jak chodzili pod oknami i sluchali czy kto wolnej europy nie slucha a internet to też napewno jest na podsluchu .ale ty sie jaroslawie nic nie buj 10 kwietnia cała Polska przyjedzie do warszawy i wygonimy te sobaki sowieckie z nory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Agent Tomek ma 4 tys. zł emerytury. Piszą o tym wszystkie media w Polsce. Poczytaj sobie w necie. On nigdy temu nie zaprzeczył temu ile bierze na emeryturze. Pracował w warunkach specjalnych i zarabiał dużo więcej niż zwykły pracownik mundurówki. Jeśli ty masz 1,5 emerytury mundurowej to tylko zazdrościsz Tomkowi-Bondowi.
Szczególnie przy rozpracowywaniu Sawickiej i Pazury miał szczególnie specjalne warrunki.A swoją drogą 34 letni emeryt to tylko w naszym kraju możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent napisał:
...A swoją drogą 34 letni emeryt to tylko w naszym kraju możliwe.
A tym krajem to kto rządzi od 3 lat? nie tusk? nie peło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średni napisał:
A tym krajem to kto rządzi od 3 lat? nie tusk? nie peło?
A kto takich Tomków osadzał na stołkach i dawał im miliony społecznych pieniędzy na zabawę w śledczych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary miały już swoje 5minut (kilka lat). Było lepiej? Chyba dla kleru, że wyrwali masę gruntów i okradli tym nas i nasze dzieci. Nie narzekać wiec na PO - i PO i PIS i wszystkie inne skróty formacji politycznych to dno, mają w tylkach wyborców, a wy sie dajecie wpuszczac w jałowe gadki, mity smolenskie, a gospodarka pada i wszystko jebnie za kilka lat i wtedy naprawde bedzie ciezko. Nam wszystkim. Kto sie nie nakradł teraz, to bedzie miał nędzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fort The napisał:
Pisuary miały już swoje 5minut (kilka lat). Było lepiej? Chyba dla kleru, że wyrwali masę gruntów i okradli tym nas i nasze dzieci. Nie narzekać wiec na PO - i PO i PIS i wszystkie inne skróty formacji politycznych to dno, mają w tylkach wyborców, a wy sie dajecie wpuszczac w jałowe gadki, mity smolenskie, a gospodarka pada i wszystko jebnie za kilka lat i wtedy naprawde bedzie ciezko. Nam wszystkim. Kto sie nie nakradł teraz, to bedzie miał nędzę.
PO-srancy sa OK.Tylko szkoda ze tam tyle SBecji i roznej masci Czerwonych Konfidentow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
PO-srancy sa OK.Tylko szkoda ze tam tyle SBecji i roznej masci Czerwonych Konfidentow.
Co tu szukać daleko. Sprawdź lokalnie u siebie, kto ciebie reprezentuje w radzie gminy, powiatu czy sejmiku? Na podstawie mojej gminy: 70% to staruchy w wieku emerytalnym. Często z przeszłością w PZPR, a teraz pod sztandarem PSL, część weszła z list PIS czy PO. Jak sądzisz, czy taki stary dziadek ma jakieś pojęcie o gospodarce, ekonomii czy administracji? To tylko maszynka do podnoszenia ręki na sesjach, marionetka w rękach wójta. Czy potrafi się sprzeciwić i samemu rzucić jakiś pomysł na radzie gminy? bez żartów, jak jakiś tępak może coś wymyśleć. Pójdź kiedyś na sesję i zobacz, jak twój radny jest aktywny. I właśnie w takich miejscach siedzą starzy działacze PZPR czy SBcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SB - Sound Blaster napisał:
Co tu szukać daleko. Sprawdź lokalnie u siebie, kto ciebie reprezentuje w radzie gminy, powiatu czy sejmiku? Na podstawie mojej gminy: 70% to staruchy w wieku emerytalnym. Często z przeszłością w PZPR, a teraz pod sztandarem PSL, część weszła z list PIS czy PO. Jak sądzisz, czy taki stary dziadek ma jakieś pojęcie o gospodarce, ekonomii czy administracji? To tylko maszynka do podnoszenia ręki na sesjach, marionetka w rękach wójta. Czy potrafi się sprzeciwić i samemu rzucić jakiś pomysł na radzie gminy? bez żartów, jak jakiś tępak może coś wymyśleć. Pójdź kiedyś na sesję i zobacz, jak twój radny jest aktywny. I właśnie w takich miejscach siedzą starzy działacze PZPR czy SBcy.
PO lecam film [ noca zmiana ] zobaczysz tuska,pawlaka,walese i wielu innych czerwonych esbekow i roznej masci konfidentow, ktorzy od tamtej chwili buduja to esbeckie panstwo oparte na korupcji.Przeciez nie kto inny jak ten prezydent przywrocil wysokie zlodziejskie emerytury esbekom,ktore wczesniej chcial PO mniejszyc poprzedni prezydent.Uwazasz ze to jest OK?? Nie idz ta droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SB - Sound Blaster napisał:
Co tu szukać daleko. Sprawdź lokalnie u siebie, kto ciebie reprezentuje w radzie gminy, powiatu czy sejmiku? Na podstawie mojej gminy: 70% to staruchy w wieku emerytalnym. Często z przeszłością w PZPR, a teraz pod sztandarem PSL, część weszła z list PIS czy PO. Jak sądzisz, czy taki stary dziadek ma jakieś pojęcie o gospodarce, ekonomii czy administracji? To tylko maszynka do podnoszenia ręki na sesjach, marionetka w rękach wójta. Czy potrafi się sprzeciwić i samemu rzucić jakiś pomysł na radzie gminy? bez żartów, jak jakiś tępak może coś wymyśleć. Pójdź kiedyś na sesję i zobacz, jak twój radny jest aktywny. I właśnie w takich miejscach siedzą starzy działacze PZPR czy SBcy.
Wiesz,jak patrze na tych mlodych, ktorzy jak oslepieni glosowali na PO,to mysle sobie ze juz urodzili sie glupkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średni napisał:
A tym krajem to kto rządzi od 3 lat? nie tusk? nie peło?
KOMUCHY,KONFIDENCI I ES- BECJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO właśnie dokonuje skok na moją emeryturę, bo po czterech latach nieudolnych rządów brakuje kasy. Podnosi podatki, tnie zasiłki, zamyka stocznie i likwiduje ulgę na neta. A zagranicą podkłada się ruskim. Ale zagłosuję na PO, bo brak mi rozumku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PO zrobiło z agenta emeryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyznania wyborcy napisał:
To PO zrobiło z agenta emeryta.
Musisz byc kompletnym betonem, by nie rozumiec, że te przepisy obowaiazują pewnie z 15lat. W ciagu tego czasu rzadzila i prawica i lewica, jakos nikt sie za to nie wzial i teraz ponosimy tego koszty płacąc bzdyrnie wysokie składki zus na mundurowców, składke zus ksiezy i zakonnic, finansujac rolnikow i m.in słuzby specjalne - pana uwodziciela Tomka. wszystkie partie sa temu winne, ze nie zmieniono tych przepisów. Masz 15 lat pracy w policji/wojsku i innych słuzbach = masz podstawowa emeryture (podstawową, tzn często wyzszą niż ktos pracujacy 40 lat w cywilu. Ewenement na skalę swiatową - tylko w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla was napisał:
Masz 15 lat pracy w policji/wojsku i innych słuzbach = masz podstawowa emeryture (podstawową, tzn często wyzszą niż ktos pracujacy 40 lat w cywilu. Ewenement na skalę swiatową - tylko w Polsce.
To akurat bzdura, po 15 latach taki emeryt dostaje 40% ostatniej pensji, tak więc nie pieprz głupot. Polska nie jest krajem demokratycznym i władza w tym kraju musi opierać się na służbach, a te muszą byż dopieszczane przez władze. proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4-tys.u 34letniego emeryta czyli 40% ostatniej pensji -- myślę ,że wielu chciałoby /lepiej wykształconych/mieć taką pensję jak ten emeryt dolę z ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie emeryt napisał:
4-tys.u 34letniego emeryta czyli 40% ostatniej pensji -- myślę ,że wielu chciałoby /lepiej wykształconych/mieć taką pensję jak ten emeryt dolę z ZUS.
Dokładnie, sytuacja w Polsce jest cięzka, dlatego dla wielu 1500-2000 emerytury jest szczytem marzeń. Społeczeństwo przecież nie składa się z samych dyrektorów, biznesmenów, wójtów czy kierowników. Nie każdy jest w stanie dużo zarobić, wiele uczciwych osób pracuje ciężko na podstawowych stanowiskach w fabrykach, montowniach, sprzątając itd. W małych miejscowościach rządzą kliki w urzędach i ktoś z zewnątrz nie ma szans na przyjęcie do pracy. Konstantynów - żona starosta bialskie Łazowskiego - p. Elżbieta. Znacie sprawę jak stanowisko bardzo długo czekało na nią wolne, ponieważ musiała ukończyć studia. Przyjął ją wójt Konstantynowa Murawski, dopiero jak ukończyła studia. Ale oczywiście nic nagannego w tym nie było... Starostwo bialskie. Ogłoszenie chyba z rok wcześniej o przyjęciu osoby do działu wydawania praw jazdy lub dowodów rejestracyjnych. Warunek: pół roku stażu w tym dziale. Czy to nie wygląda podejrzanie? A 'zwykły" człowiek po studiach nie może składać podania, ponieważ nie miał znajomości i nie dostał się na staż. Jest obawa, że jakiś absolwent dostał się tam po znajomości i tak ustalono warunki naboru, by wykluczyć inne osoby i przyjąć tą właściwą, tą co już miała zaklepane stanowisko pracy. Przykłady można by mnożyć. Dlatego im szybciej zostanie zmienione prawo, tym lepiej, by nie było takich 'Tomków emerytów'. Zwłaszcza, że część służb mundurowych nie naraża życia - siedzi w okienku na komendzie i ma ciepło w dupeczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak agent Tomek wciskał łapówkę: "Nie leć w ch***, bierz"" http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9995165,Jak_agent_Tomek_wciskal_lapowke___Nie_lec_w_ch_____.html A oni go zapraszają do Białej!!! Fuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...