Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agresywny pies zagryzł pudla i rzucił się na kobietę

Utworzony przez Gość, 1 lutego 2010 r. o 12:34
Mam nadzieję,iż właścicielka pudelka wniesie dodatkowo sprawę z powództwa cywilnego.Jakże trudno nauczyć niektórych osobników porządku.Ale tak to już jest.....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba do tego dodać że psy są psami, ale jak widzę paniusię na spacerze nos do góry paznokcie do ziemi a piesek sra gdzie popadnie , paniusia tego nie widzi ( powinna zebrać dlaczego normalni ludzie muszą slalomem isć po chodniku) bo sama chodziła całe życie srać za stodołę wieśniaki z psami ,wielka pani z miasta opamiętaicje się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
prawda jest taka że jeżeli psa nie było na liście agresywnych psów (a był to mieszaniec czyli kundel) to musi mieć albo smycz albo kaganiec smycz miał więc wszystko było tak jak powinno a ten mały kundel nie miał ani smyczy ani kagańca więc tutaj był coś nie tak. ciekawe czy właścicielka kundla dostała też mandat nie można pobłażać właścicielom małych psów są takie same przepisy i nie ma znaczenia czy pies jest duży czy mały tyle mam do powiedzenia na ten temat, pewnie teraz komuś się moja wypowiedź nie spodoba ale taka jest prawda
Włascicieli małych psów obowiązują takie same przepisy jak włascicieli dużych psów. Duży pies miał smycz, ale nie miał kagańca (nie jest wymagany jeśli jest smycz), pudel nie miał ani smyczy ani kagańca (jedno lub drugie jest wymagane). Zapewne biegający luzem pudel podszedł za blisko pseudoamstafa i za głosno szczekał i poniósł karę. Zapewne też włascicielka pudla straciła głowę i rzuciła się między psy aby ratować swego pupila, przewróciła się jak napisano, ale nie została pogryziona, a teraz się awanturuje. Jeśli tak było, i jeśli rzecz się działa w pobliżu szkoły, to włascicielka pudla powinna odpowiadać również za potencjalne narażenie dzieci, mogło sie znaleźć jakies w poblizu i ucierpieć przy okazji. Właścicielka pseudoamstafa słusznie nie przyjęła mandatu, bo za co miała odpowiadać? Za to, ze biegający luzem pies podbiegł do jej psa będacego na smyczy i sprowokował go do walki? Za głupotę innych? I na koniec najciekawsze: "Ten artykuł powstał dzięki naszemu czytelnikowi" Jest nawet zdjęcie pudelka i zrozpaczonej włascicielki. Zatem napisała go jedna strona - na pewno jest obiektywny i przedstawia prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży pies = mały mózg właściciela - wniosek po przeczytaniu kometarza. Dobrze , że zamiast pudelka nie było to dziecko, bo komentator napisałby, że obowiązkiem rodziców jest sprawować stały nadzór nad dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
duży pies = mały mózg właściciela - wniosek po przeczytaniu kometarza. Dobrze , że zamiast pudelka nie było to dziecko, bo komentator napisałby, że obowiązkiem rodziców jest sprawować stały nadzór nad dzieckiem.
Bo rzeczywiście obowiązkiem rodziców jest sprawować stały nadzór nad dzieckiem. Gdyby dziecko weszło do klatki z lwami tez miałbys pretensje do lwów? Ja mam codziennie jazdy z małymi wypierdkami biegajacymi luzem i drażniącymi mi psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własciciel dużego psa napisał:
Bo rzeczywiście obowiązkiem rodziców jest sprawować stały nadzór nad dzieckiem. Gdyby dziecko weszło do klatki z lwami tez miałbys pretensje do lwów? Ja mam codziennie jazdy z małymi wypierdkami biegajacymi luzem i drażniącymi mi psa
I te małe wypierdki też mają prawo do życia. A jeżeli nie potrafisz wychować własnego psa zeby nie reagował agresją to jaki z ciebie odpowiedzialny właściciel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I te małe wypierdki też mają prawo do życia. A jeżeli nie potrafisz wychować własnego psa zeby nie reagował agresją to jaki z ciebie odpowiedzialny właściciel?
Ty chyba nie całkiem trzeźwy jesteś? Jak byś to zrobił żeby pies nie reagował jeśli inny pies, choćby i mniejszy rzuca się na niego z zębami? Jeśli ciebie ktoś napadnie to nadstawisz drugi policzek czy oddasz kopa? Te małe wypierdki mają prawo do życia, ale tracą je przez głupotę swoich włascicieli nie pilnujących ich i puszczających ich luzem i pozwalającym na urzadzanie awantur z silniejszymi psami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własciciel dużego psa napisał:
Ty chyba nie całkiem trzeźwy jesteś? Jak byś to zrobił żeby pies nie reagował jeśli inny pies, choćby i mniejszy rzuca się na niego z zębami? Jeśli ciebie ktoś napadnie to nadstawisz drugi policzek czy oddasz kopa? Te małe wypierdki mają prawo do życia, ale tracą je przez głupotę swoich włascicieli nie pilnujących ich i puszczających ich luzem i pozwalającym na urzadzanie awantur z silniejszymi psami
Jakoś nie dziwię się twojemu psu, ze reaguje agresją, podobnie jak jego właściciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakoś nie dziwię się twojemu psu, ze reaguje agresją, podobnie jak jego właściciel.
A jak ma reagować jeśli inny pies się na niego rzuca? Dać się pogryźć? Możesz mnie uswiadomić? Jakoś mam wrażenie, że to ten czytelnik od tego "niewinnego" pudelka dzieki któremu powstał obiektywny artykuł bo nic nie kuma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I te małe wypierdki też mają prawo do życia. ...
Te sztucznie zrobione male wypierdki to wybryk natury i nie powinno byc dla nich miejsca na normalnym swiecie ! Pod lód z nimi ! Pod lód !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własciciel dużego psa napisał:
Ty chyba nie całkiem trzeźwy jesteś? Jak byś to zrobił żeby pies nie reagował jeśli inny pies, choćby i mniejszy rzuca się na niego z zębami? Jeśli ciebie ktoś napadnie to nadstawisz drugi policzek czy oddasz kopa? Te małe wypierdki mają prawo do życia, ale tracą je przez głupotę swoich włascicieli nie pilnujących ich i puszczających ich luzem i pozwalającym na urzadzanie awantur z silniejszymi psami
Dobrze mówisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakoś nie dziwię się twojemu psu, ze reaguje agresją, podobnie jak jego właściciel.
Norma polskiego wykształciucha jak zabraknie argumentów to zasugerować że rozmuwca jest prymitywny i agresywny. Przeczytaj co ten "właściciel duze psa" pisze jeszcze raz to może coś zrozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Te sztucznie zrobione male wypierdki to wybryk natury i nie powinno byc dla nich miejsca na normalnym swiecie ! Pod lód z nimi ! Pod lód !
Ja tam bym je zakopał w dole żywcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agresja osiedlowych burków to jeszcze pół biedy. Powinni bezwzględnie solić mandaty za nie sprzątanie gów.ien po swoich "pupilach". To co się dzieje teraz na każdym osiedlu woła o pomstę do nieba. Każda alejka, chodnik czy trawnik: gówno na gównie i jeszcze na deser ślady szczochów na śniegu. Smacznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIES BEZ KAGAŃCA POWINIEN TRAFIĆ DO SCHRONISKA , ODEBRAĆ GO MÓGŁBY WŁAŚCICIEL GDY ZGŁOSI SIĘ Z KAGAŃCEM I SMYCZĄ AMANDAT MIN. 500 ZŁ. JAK KTOŚ MA TAKIEGO AGRESYWNEGO PSA TO MOŻE SAM JEST BARDZIEJ AGRESYWNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIŁUJ BLIŹNIEGO napisał:
PIES BEZ KAGAŃCA POWINIEN TRAFIĆ DO SCHRONISKA , ODEBRAĆ GO MÓGŁBY WŁAŚCICIEL GDY ZGŁOSI SIĘ Z KAGAŃCEM I SMYCZĄ AMANDAT MIN. 500 ZŁ. JAK KTOŚ MA TAKIEGO AGRESYWNEGO PSA TO MOŻE SAM JEST BARDZIEJ AGRESYWNY
Ja myślę że to właściciela do schroniska trzeba zabierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Pim to powinienes pisac tylko o psach, to ci wychodzi naaaaajlepiej. No po prostu cuuuuudo ! Jaka dramaturgija ! Jakie napiecie i zwroty akcji ! Graaatuuulaaacjeee ! Najlepsze perelki : "...pies z KWADRATOWYM pyskiem" "...wgryzl sie w jego grzbiet i zaczal TARMOSIC" "... w koncu ... udalo sie rozdzielic oba psy. ALE NIE NA DLUGO" "Przewrocil mnie i znow WGRYZL SIE w Oskara" "Wygryzl mu wnetrznosci" A i final tez niezly : "Wkrotce wiecej informacji." Dawaj Pim ! Dawaj !bo nie zasne ! Ps. Piszesz "Zwierze bylo bez kaganca". Ale z tekstu nie wynika KTÓRE zwierze ? Maly czy duzy ? Bo to wazne ! I jeszcze sorry ale moglbys dociec DLACZEGO ten duzy zaatakowal tego malego ? Musial byc jakis powód, przecież nie zaatakowal ot tak sobie. Jakies porachunki osobiste ? Róznice polityczne ? No i czy wykonano na nich test alkomatem ? Może po prostu byli piani ? Tak czy siak - dobry tekst ! Dawaj dalej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
............. Piszesz "Zwierze bylo bez kaganca". Ale z tekstu nie wynika KTÓRE zwierze ? Maly czy duzy ? Bo to wazne ! I jeszcze sorry ale moglbys dociec DLACZEGO ten duzy zaatakowal tego malego ? Musial byc jakis powód, przecież nie zaatakowal ot tak sobie. Jakies porachunki osobiste ? Róznice polityczne ? No i czy wykonano na nich test alkomatem ? Może po prostu byli piani ? Tak czy siak - dobry tekst ! Dawaj dalej !
Głupi jesteś, jak wykonać alkomatem test skoro Oskara rozszarpano i Oskarek is dead? Co najwyżej policja powinna pobrać próbki krwi do badania na stężenie i obecność alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głupi jesteś, jak wykonać alkomatem test skoro Oskara rozszarpano i Oskarek is dead? Co najwyżej policja powinna pobrać próbki krwi do badania na stężenie i obecność alkoholu.
Moze gupi ale swoj rozum mam ! Dzisiaj np przeczytalem w onecie ze znalezli szczontki neandertala jakiegos sprzed 100 tysiency lat , a konkretnie to kawalek zemba. I okazalo sie ze ten neandertal naduzywal notorycznie alkoholu i dlatego dead. Czyli jakies tam sposoby sprawdzenia nawet po latach so. Tym bardziej jakiegos psa ktory zaledwie wczoraj zdechl. Swojo drogo to ciekawe, Pim o tym niestety nie piszea szkoda, co sie stalo ze ścierwem tego malego kurdupla ktoremu ten duzy wnetrzności publicznie wyszarpał. Co z nim ta dama zrobila ? Do Bacutilu czy na cmentarz zaniosla ? a moze na flaki przerobila ? Ciekawe. Napisz Pim prosze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Moze gupi ale swoj rozum mam ! Dzisiaj np przeczytalem w onecie ze znalezli szczontki neandertala jakiegos sprzed 100 tysiency lat , a konkretnie to kawalek zemba. I okazalo sie ze ten neandertal naduzywal notorycznie alkoholu i dlatego dead. Czyli jakies tam sposoby sprawdzenia nawet po latach so. Tym bardziej jakiegos psa ktory zaledwie wczoraj zdechl. Swojo drogo to ciekawe, Pim o tym niestety nie piszea szkoda, co sie stalo ze ścierwem tego malego kurdupla ktoremu ten duzy wnetrzności publicznie wyszarpał. Co z nim ta dama zrobila ? Do Bacutilu czy na cmentarz zaniosla ? a moze na flaki przerobila ? Ciekawe. Napisz Pim prosze...
Człowieku co Ty piszesz? Zastanów się nad słownictwem jakiego używasz ijakie masz cele. Po co piszesz takie głupoty? Płacą Ci za to, bo nie wierze że sam z siebie piszesz takie durnoty? Wydarzyła się tragedia, w biały dzień jakieś bydle zakatowało człowieka i psa, to nie jest normalne, a ty razem z podobnymi głupkami wypisujecie kretynizmy i robicie sobie jaja. Uważaj bo jutro rano jakiś wilk może użreć Cię w twoje 4 litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...