Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alfabet Szulerów.

Utworzony przez Pawlak, 25 lutego 2011 r. o 19:59
Towarzystwo wg Jacka Łęskiego Lista z roku 2006 i aż się prosi o uzupełnienie, czyż wypada nie uwzględnić takich tuzów jak Bartoszewski, Komorowski, Tusk, Sikorski, Wajda oraz z żalem skreślić Geremka i Rakowskiego. Kazimierz Adamczyk, Andrzej Arendarski, Jerzy Baczyński, Hanna Bakuła, Artur Balazs, Leszek Balcerowicz, Bogusław Bagsik, Marek Barański, Andrzej Barcikowski, Marek Belka, Aleksander Bentkowski, Jan Krzysztof Bielecki, Henryka Bochniarz, Marek Borowski, Piotr Buechner, Aleksander Chećko, Wiesław Ciesielski, Włodzimierz Cimoszewicz, Stanisław Ciosek, Włodzimierz Czarzasty, Janusz Czapiński, Gromosław Czempiński, Ewa Czeszejko-Sochacka, Krzysztof Czeszejko-Sochacki, Waldemar Dąbrowski, Stanisław Dobrzański, Jerzy Domański, Waldemar Dubaniowski, Marek Dukaczewski, Kamil Durczok, Tadeusz Drozda, Marek Dyduch, Władysław Frasyniuk, Andrzej Gdula, Bronisław Geremek, Marek Goliszewski, January Gościmski, Witold Graboś, Aleksander Gudzowaty, Jerzy Hertel, Jerzy Hoffman, Roman Jagieliński, Aleksandra Jakubowska, Krzysztof Janik, Grigorij Jankielewicz, Jerzy Jaskiernia, Wojciech Jaruzelski, Włodzimierz Jurkowski, Wiesław Kaczmarek, Ryszard Kalisz, Czesław Kiszczak, Krystyna Kofta, Grzegorz Kołodko, Bogusław Kott, Wojciech Kostrzewa, Jerzy Koźmiński, Ludwik Klinkosz, Jacek Kluczkowski, Piotr Kraśko, Andrzej Kratiuk, Ryszard Krauze, Marek Król, Edward Kuczera, Jan Kulczyk, Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska, Leszek Kwiatek, Andrzej Kwiatkowski, Robert Kwiatkowski, Bogusław Liberadzki, Cezary Lipert, Olga Lipińska, Mariusz Łapiński, Krystyna Łybacka, Janusz Majewski, Andrzej Majkowski, Jacek Merkel, Ryszard Miazek, Adam Michnik, Leszek Miller, Karol Modzelewski, Jan Montkiewicz, Krzysztof Mroziewicz, Sergiusz Najar, Daria Nałęcz, Tomasz Nałęcz, Ireneusz Nawrocki, Zbigniew Niemczycki, Lech Nikolski, Marek Nowakowski (GDS), Paweł Obrębski, Józef Oleksy, Witold Orłowski, Jarosław Pachowski, Janina Paradowska, Longin Pastusiak, Daniel Passent, Stefan Paszczyk, Cezary Pazura, Andrzej Piłat, Janusz Pieńkowski, Paweł Piskorski, Tomasz Posadzki, Leonard Praśniewski, Mieczysław Franciszek Rakowski, Janusz Reykowski, Maryla Rodowicz, Krzysztof Rogala, Dariusz Rosati, Lew Rywin, Irena Santor, Zbigniew Siemiątkowski, Ireneusz Sitarski, Marek Siwiec, Tadeusz Skoczek, Piotr Sławiński, Aleksander Smolar, Wiaczesław Smołokowski, Robert Smoktunowicz, Jacek Snopkiewicz, Stanisław Speczik, Zbigniew Sobotka, Zygmunt (Piotr) Solorz, Michał Sołowow, Jerzy Starak, Janusz Steinhoff, Ludwik Stomma, Cezary Stypułkowski, Bolesław Sulik, Krzysztof Szamałek, Janusz Szlanta, Jerzy Szmajdziński, Andrzej Szarawarski, Jolanta Szymanek-Deresz, Dariusz Szymczycha, Andrzej Śmietanko, Adam Tański, Nina Terentiew, Krzysztof Teodor Toeplitz, Andrzej Turski, Jacek Uczkiewicz, Ryszard Ulicki, Marek Ungier, Jerzy Urban, Mieczysław Wachowski, Marek Wagner, Mariusz Walter, Danuta Waniek, Włodzimierz Wapiński, Jerzy Wiatr, Sławomir Wiatr, Jan Wejchert, Mieczysław Wilczek, Jan Wieteska, Bogusław Wontor, Zbigniew Wróbel, Ryszard Varisella, Sobiesław Zasada, Andrzej Zarębski, Sławomir Zieliński, Grzegorz Żemek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam kolego. Za bardzo cenną inicjatywę uznaję przypomnienie tego tekstu. I uzupełniam: Andrzej Czapski, Tadeusz Łazowski, Witold Kowalczyk, Artur Grzyb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem listę liste raz jeszcze i brakuje mi kilku tuzów: Monika Olejnik, Janina Paradowska, Jacek Żakowski, Tomasz Lis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
Przeczytałem listę liste raz jeszcze i brakuje mi kilku tuzów: Monika Olejnik, Janina Paradowska, Jacek Żakowski, Tomasz Lis...
A co powiesz na: Klich, Arabski, Turowski, Jerzy Miller. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
A co powiesz na: Klich, Arabski, Turowski, Jerzy Miller. ?
Plus Kalinowski i Żelichowski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
Plus Kalinowski i Żelichowski...
Chyba nie zauważyłem tam Miecugowa, Majewskiego ich także nie można pominąć, przecież zasługują, nasz Noblista też nie wypadł sroce spod ogona i zasługuje do nominacji z żoną Danką (co ma na imię Mirosława) za wspólne obalenie komuny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Chyba nie zauważyłem tam Miecugowa, Majewskiego ich także nie można pominąć, przecież zasługują, nasz Noblista też nie wypadł sroce spod ogona i zasługuje do nominacji z żoną Danką (co ma na imię Mirosława) za wspólne obalenie komuny !
Chluba ziemi lubelskiej - Janusz Palikot .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Chluba ziemi lubelskiej - Janusz Palikot .
Czy sami możemy napisać taki felieton jaki napisał Łęski ? Czy jesteście gotowi stworzyć listę Towarzystwa w Białej Podlaskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Czy sami możemy napisać taki felieton jaki napisał Łęski ? Czy jesteście gotowi stworzyć listę Towarzystwa w Białej Podlaskiej ?
Rozumiem że jest jeszcze zbyt wcześnie na takie inicjatywy. Proponuję więc oszacować rzeczywiste bezrobocie w Białej Podlaskiej. Tylko proszę bez demagogii z Urzędu Pracy o 17 %. Sami wiecie ilu wyjechało do pracy za granicę, ilu pozbawionych jest statusu bezrobotnego, ilu znalazło pracę w innych miastach. Sam Palikot coś brzęczał o 6 mln. Myślicie że będzie lepiej - lepiej to już było !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Rozumiem że jest jeszcze zbyt wcześnie na takie inicjatywy. Proponuję więc oszacować rzeczywiste bezrobocie w Białej Podlaskiej. Tylko proszę bez demagogii z Urzędu Pracy o 17 %. Sami wiecie ilu wyjechało do pracy za granicę, ilu pozbawionych jest statusu bezrobotnego, ilu znalazło pracę w innych miastach. Sam Palikot coś brzęczał o 6 mln. Myślicie że będzie lepiej - lepiej to już było !
Marzenia senne Mialem radosny sen................... Snilo mi sie, ze ide do pracy w polskiej firmie, ale nie takiej jak Poczta polska, Telekomunikacja polska, Bank polski PKO SA., lecz naprawde polskiej. Snilo mi sie, ze zyje nam sie coraz lepiej, place rosna bo produkcja rosnie, a moj szef nagradza pracownikow za uczciwa prace ..... Snilo mi sie, ze jade do Przemysla przez Krakow i jestem tam za 3 godz, a nie ze pociag skonczyl bieg w Krakowie. Snilo mie sie, ze wlaczam televizor i ogladam film z polskimi aktorami, polskiego rezysera. Snilo mi sie, ze ogladam program publicystyczny, a w nim ciekawe Polakow rozmowy dot. reform zapowiadajacych jeszcze lepsze zycie Snilo mi sie, ze nie mam kredytow hipotecznych, nie splaconych kart kredytowych, a procenty z lokaty pozwola na zaplacenie urlopu z rodzina. Snilo mi sie, ze nie slysze w televizji o ........ klesce urodzaju, lecz o wspanialych zbiorach, po ktorych potanieja produkty. Snilo mi sie, ze nie kupuje kartofli z Cypru czy Urugwaju - bo polskie sa lepsze; w koncu Polska miala najwieksza produkcje ziemniaka w Europe i czolowa na swiecie. Snilo mi sie, ze wszedzie w Polsce jest bezpiecznie, ze nie ma protekcjonizmu i korupcji, a wszyscy placa uczciwie podatki nalezne. Snilo mi sie, ze jezdze polskim smochodem elektrycznym, ktory jest lepszy od japonskiego - bo stac nas na to ! Snilo mi sie, ze w Polsce sa polskie zaklady pracy, a nie hurtownie bubli unijnych. Snilo mi sie, ze ze mamy w Polsce dobre drogi, a nie rozjezdzone przez Tiry hutownikow "szlaki" drogowe. Snilo mi sie, ze zawod lekarz, aktor, adwokat jest dostepny dla wszytkich zdolnych Polakow Snilo mi sie, ze ludzie dla siebie sa zyczliwi, nie klamia, szanuja prawo i sprawiedliwosc Snilo mi sie, ze nie ma juz marszow rownosci, nie ma narkomanii w szkolach ...ktorej przeciez dzieci sobie same nie wymyslily. Snilo mi sie, ze w Polsce jest lecznictwo, a ja nie musze placic za prawie wszystko, bo przychodnie nie maja podpisnej umowy z NFOZ Snilo mi się ze leki w Polsce SA dostępne dla wszystkich a nie najdrozsz w Europie. Snilo mi się ze polscy absolwenci nie musza z emigrowac z Polski do prac jakich nie podejmuja się tubylcy. Snilo mi się, ze w Polsce nie ma bezrobocia, bo powstaja nowe polskie zaklady pracy, a nie tak jak obecnie nie powstal żaden polski zakład produkcyjny od 20 lat. Snilo mi sie, ze polski rzad nie zadluza Panstwa i Narodu na nastepne 10 pokolen.. Snilo mi się, ze Polacy rozrozniaja zakład pracy w Polsce od polskiego zakładu pracy. Snilo mi się ze polski maturzysta odpowie natychmiast ile wynos 3% z 27, ile wynosi sin30, oraz rozrozni prawo Ohma od prawa loma. Snilo mi się, ze plebs się obudzil i zauważyl dokad Polska zmierza i co go moze czekac za pare lat. Po obudzeniu było jeszcze bardziej zimno i smutno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...