Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aluteam buduje nową halę produkcyjną w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2020 r. o 15:37 Powrót do artykułu
No i co z tego ? Jak tam nikt za te marne grosze nie będzie chciał pracować . Byłem w tej firmie i jak się dowiedziałem jaką stawkę godzinową dostanę to uciekłem stamtąd natychmiast ! W wiejskich i osiedlowych sklepikach sklepowe więcej zarabiają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcom pozwalacie budować, a co z Karuzelą ? Koalicjańci od siedmiu boleści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karuzela będzie a mały mściwy gitarzysta zaliczy kolejną wtopę i tak do końca kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego ? Jak tam nikt za te marne grosze nie będzie chciał pracować . Byłem w tej firmie i jak  się dowiedziałem jaką stawkę godzinową dostanę to uciekłem stamtąd natychmiast !  W wiejskich i osiedlowych sklepikach sklepowe więcej zarabiają .
 Jeszcze po niemiecku każą gadać. Tak to jest, kedy wszystko się sprzedało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel firmy na spotkaniu z pracownikami powiedział , że po przejściu na dwie zmiany do nowej hali , żaden pracownik nie zostanie zwolniony . I tylko 20 nowych osób zatrudnią ????? J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2600 BRUTTO DZIĘKUJĘ ZA TAKĄ PRACE HAŃBA WYKORZYSTYWANIE BIAŁYCH MURZYNÓW W NIEMCZECH NIKT NIE CHCE TAKIEJ PRACY WYKONYWAĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE TAM NIEMIEC ZARABIA 2600 EURO ALBO I LEPIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi tam się ta praca podoba. Jestem tumanem po zawodówce i gdzie ja lepszą pracę znajdę . Jak ja nic nie umiem robić poza Aluteam . A jak się wam praca nie podoba to się zwolnijcie . Niedługo kupię sobie PORSCHE i wszystkie dziewczyny będę wyrywał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Porsche, tak będziesz jeździł na krowie, jak sąsiad wypędzi na łąkę. I wtedy naprawdę wyrwiesz wszystkie kozy w okolicy xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2600 BRUTTO DZIĘKUJĘ ZA TAKĄ PRACE HAŃBA WYKORZYSTYWANIE BIAŁYCH MURZYNÓW W NIEMCZECH NIKT NIE CHCE TAKIEJ PRACY WYKONYWAĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE TAM NIEMIEC ZARABIA 2600 EURO ALBO I LEPIEJ
 2600 + premia (jak zrobisz szybciej niż ci w papiery wpisano) + nadgodziny (jak w dupę włazisz) + stażowe (jak się należy) + soboty i niedziele (jak założysz klapy na oczy i za***asz). Ale... chorujesz to po premii, podpadniesz - nie dorobisz w so i nd. Wolno robisz to brygadzista z pizdy strzela, bo mu określony czas ucieka i też dodatkowych pieniędzy nie dostanie. System wynagrodzenia bardzo podobny do akordu, ale niby na godzinę. Atmosfera też nie ciekawa, co drugi na kacu przyłazi, a młody ma zapier... . NIE POLECAM ZA DZIADOWSKĄ JAŁMUŻNĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi po malowanym kołchoz w Białej. Na lomaskiej jest też polkres edwod gdzie za pracę 2 dodatkowe soboty dostają w kopercie kasę bez opodatkowania. Żeby było ciekawiej ludzie biją się o nadgodziny jeszcze żeby w soboty przyjść. Jak kiedyś mówiłem że w sobotę to ja wolę w domu posiedzieć to współpracownicy pytali ale jak to nie chcesz kasy takiej. Na osłodę dodam że dziewczyny przy sortowaniu jak stały a szef się zjawił to stały na baczność i jeszcze dostały zje... e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę państwa po 4 latach pracy 12.80 brutto na godzinę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę państwa po 4 latach pracy 12.80 brutto na godzinę...
 Ja po 8 latach nawet tylu nie mam !!!!!!!!!!!!!!  Nie ma co się dziwić , że ludzie w okolicy się śmieją że pół Białej sie przewineło przez Aluteam i wiekszosć prędzej czy później sama zrezygnowała.  Nie ma chyba drugiej takiej firmy w okolicy w której taka by rotacja byla. Oczywiście byli też pracownicy , którzy po umowie próbnej nie dostali nastepnej umowy gdyż poprostu do tej roboty się nie nadawali ale wiekszośc sama zrezygnowała . Z powodu małej stawki , cięzkiej pracy ,  pracy pod wpływem stresu. Nowy pracownik zarobi około 1900 zł lub parę złotych więcej a namęczy się gorzej niż na budowie !!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czemu dyrektora nie zmienicie skoro tak źle macie ? Stanąć nie pracować cały tydzień , zastrajkować . Podejrzewam , że koszty tygodniowego zastoju będą w milionach złotych. Niemiecki właściciel się wkurzy i dyrektor poleci . Dziwię się że wcześniej tego nie zrobiliście ? 12 zł brutto ?????? To około 9 zł netto !!!!!! To jeszcze ludzie za takie pieniądze pracują ?????? Zwykły menel na budowie , pomocnik ma 16-18 złotych netto na godzinę . W warsztatach samochodowych dobry mechanik ma 20-25 złotych netto na godzinę . Czyli około 4500 zł miesięcznie . Nauczyciele , Pielęgniarki zarabiają 3500 zł za 40 godzin w tygodniu . U nas w sklepie moja koleżanka zarabia 2800 zł netto za 185 godzin w miesiącu . A wy w Aluteam naprawdę zarabiacie 12 zł Brutto co daje około 9 zł netto ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? To co się dziwicie , że nikt tam nie chce pracować !!!!! Jak menel alkoholik pomocnik z budowy ma około 18 zł netto na godzinę a wy 9 zł netto ??????? Nie wierzę !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...