Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ataki na tle rasistowskim w woj. lubelskim. "Zrobię, jak ten w Norwegii"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2019 r. o 06:37 Powrót do artykułu
Zastanawiam się ciągle dlaczego Polacy tak postępują? Co skłania ich do tak radykalego kierunku ? Czy przyczyna tkwi w braku autorytetów i wzorców postępowań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To też. Przede wszystkim to życiowi nieudacznicy którzy za swe zas-rane życie mają pretensje do całego świata tylko nie do siebie samych. Ludzie ci będący z rozumem na bakier są podatni na ksenofobiczno-nacjonalistyczną manipulację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Multikulti po polsku hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba go ostro osadzić i zamknąć w więzieniu najlepiej w Bangladeszu tam go szybko agresji odłuczą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorąc pod uwagę to co robią jaśnie rządzący z górkami i śmieciami nie dziwi że niektórym puszczają nerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że w Bangladeszu mieszkają czarnoskórzy, zawsze czarni kojarzyli mi się z Afryką i palmami. A poza tym czarni strasznie śmierdzą i to jest odczucie węchowe a nie mowa nienawiści i lepiej żeby wietrzyli się pod palmą w Afryce niż zanieczyszczali powietrze w Polsce. I skoro mówi się o smogu to może ten aspekt też należy wziąć pod uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widuję w Lublinie i czarnych i żółtych i jakoś nie poczułem aby śmierdzieli, natomiast obywateli tego miasta cuchnących alkoholem i papierochami często
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że w Bangladeszu mieszkają czarnoskórzy, zawsze czarni kojarzyli mi się z Afryką i palmami. A poza tym czarni strasznie śmierdzą i to jest odczucie węchowe a nie mowa nienawiści i lepiej żeby wietrzyli się pod palmą w Afryce niż zanieczyszczali powietrze w Polsce. I skoro mówi się o smogu to może ten aspekt też należy wziąć pod uwagę.
 Ty tez śmierdzisz i to bardziej niż wszyscy czarni razem wzięci. Podejrzewam, że tak śmierdzi kolosalna głupota. To jest odczucie węchowe a nie mowa nienawiści. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to dziwne. Czarnoskórzy i azjaci takim przeszkadzają ale osobnicy o sinych gębach jakoś nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychole. Norweg chyba załatwiał dzieci polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupki, myślą że można tak bezkarnie szczekać w internecie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałeś to szkoda ty bardzo mało wiesz bo jesteś nie douczony ale to nie twoja wina ocierzaly umysłowo inaczej rozumie w dzieciństwie były zabawki z betonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Łatwiej jest ogłupiać ludzi niż przekonać,że zostali ogłupieni" - Mark Twain
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS dla swoich politycznych korzyści rozbudził demony nienawiści. Pobłażając różnym wybrykom, rozzuchwalił je, co teraz zaczyna przynosić swoje okrutne żniwo ze śmiertelnym włącznie. Ale część winy ponosi również każdy z nas kto nie reagował na nawet drobne przejawy tej nienawiści i pozwolił jej się rozplenić w naszym społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaków mordują w Anglii i innych krajach i co cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zlot lewackiego robactwa na forum, tfuuu. Juz przez ta wasza tolerancje cala Europa Zachodnia to juz kalifat polaczony z bantustanem a poprawnosc polityczna przekracza wszelkie granice absurdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od jakiegoś czasu ten kraj widzi mi sie jakby korea płn,albo własnie bangladesz,nic dziwnego,że pozniej tu przyjeżdżaja takie przybłedy ze swiata ch wie po co? jak pisiory pilnujecie granicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zlot lewackiego robactwa na forum, tfuuu. Juz przez ta wasza tolerancje cala Europa Zachodnia to juz kalifat polaczony z bantustanem a poprawnosc polityczna przekracza wszelkie granice absurdu.
 Po co on pojechał do Bangladeszu? Wyklepać maskę? komuś? mechanik. Ludzie szukają przygód, a potem się skarżą. W Molenbek, klubach Paryża, Londynu, Bremy, będzie bezpieczny (niewpuszcony do środka). Ale u nasz.. mozna się ocierać. Akcja osiedlania obcych, masowo wcelu zmiany rozkladu populacji (głosowania) na razie KLĘSKA. Dziękuję PiS, no i POKO także trzeba dziękować, dziękować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...