Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Auto, którym jechali wypadło z drogi. Cztery młode osoby zostały ranne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lutego 2019 r. o 13:06 Powrót do artykułu
Oczywiście audi czego mnie to nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi kierowcy opanujcie się! Ileż to już młodych ludzi zginęło przez nadmierną prędkość. Nie ma weekendu aby ktoś nie zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzień akcja prędkość, a w nocy śpią i nikt nikogo nie kontroluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zarządzający droga jest winny zdarzenia bo tam nie można się zmieścić nawet przy 70! Powinni pójść do sądu i chcieć odszkodowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zdarzeń brało udział pięcioro uczestników dwie kobiety i trzej mężczyźni jeden w stanie ciężkim a przyczyną brak umiejętności do mocy pojazdu i jakie by nie stały tam znaki to i tak na brak rozumu nie mają wpływu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jest coś takiego jak zdrowy rozsądek...niestety często brakuje tego młodym ludziom i kierowcom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popełnili bład - kto z nas ich nie popełnia??? W tle zdjęcia widać jakieś krzaczory i chaszcze. Jeśli widzielibyśmy na tym zdjęciu drzewo przy drodze, tytuł brzmiał by: "CZWORO MŁODYCH LUDZI TRAGICZNIE ZGINĘŁO"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I GDZIE POLICJA ZA CO DOSTAJO TYLE KASY GDZIE RADARY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodze sie z komentujacymi. Nie oceniajcie wszystkich swoja miara nie wszyscy mlodzi sa tacy sami niejednokrotnie starsi uczestnicy ruchu jezdza bez glowy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tam babka gadała na fizyce o tarciu i o sile odśrodkowej, ale fejsa przeglądałam to nie słyszałam o co kaman...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski to trudna język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...