Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska. Centrum Kultury ma logo

Utworzony przez oKo, 10 lutego 2012 r. o 13:57
Kpiny nie konkurs. Znak w tym "logo" został wygenerowany jednym kliknięciem, kolory straszne. Jaki profesjonalizm Panowie i Panie... zwyciężczyni wstydziłaby się się chwalić ukończeniem ASP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już pierwszy sukces pani dyrektor mamy za sobą, czekamy na następne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głupi, myślałem, że Centrum Kultury ma lego :D ale śmiesznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto była pedagog oraz dyrektor szkoły podstawowej został ekspertem od "sztuki graficznej" tylko pogratulować wszechstronności umysłu oraz przebojowości. Czekamy na więcej w końcu świat stoi otworem , może za pięć lat szanowna pani zostanie prezesem , dyrektorem WOD-KAN lub innej miejskiej spółki, w kadrach cała nadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest logo, to jakaś mogiła, nie ma się z czego cieszyć, pani pedagog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 NADAJE napisał:
I tak oto była pedagog oraz dyrektor szkoły podstawowej został ekspertem od "sztuki graficznej" tylko pogratulować wszechstronności umysłu oraz przebojowości. Czekamy na więcej w końcu świat stoi otworem , może za pięć lat szanowna pani zostanie prezesem , dyrektorem WOD-KAN lub innej miejskiej spółki, w kadrach cała nadzieja
Za 5 lat to będzie SAS Jaworski lub Bialcon, jak tak wybiegamy w przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Za 5 lat to będzie SAS Jaworski lub Bialcon, jak tak wybiegamy w przyszłość.
Samo logo nie takie złe, wracając do tematu, białe centrum koła, koło pstrokate trochę jarmarczne (taka kultura pop) - bialskie centrum kultury. Mnie to tak bardzo nie razi, ale żeby od razu laptopa za to dawać, ja tutaj całe tomy napisałem, a nawet marnego długopisu nie dostałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty bredzisz. To trudno nazwać logo, to jest po prostu efekt specjalny z jednego ze znanych programów graficznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oKo napisał:
Co ty bredzisz. To trudno nazwać logo, to jest po prostu efekt specjalny z jednego ze znanych programów graficznych.
Pewnie wszystko już było dla mnie może być, więc pozostańmy przy własnych zdaniach. Jednak samo logo, choćby najlepsze, kultury nie czyni, ale wyrażamy opinie na temat znaku graficznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizatorzy konkursu przyznali, że wydruk logo nie odzwierciedlał oryginalnych barw w projekcie artystki, której prace są ozdobą wielu międzynarodowych festiwali jazzowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę, odezwał się ktoś z Jury albo zbliżonych kręgów. Szanowni Państwo, zdajcie sobie sprawę, że nie o kolorystykę się tu rozbija sprawa. Sygnet waszego "logo" to kpina z oglądających, KAŻDY POCZĄTKUJĄCY użytkownik Adobe Illustratora przebrnął przez ten efekt uzyskiwany jednym kliknięciem myszy. Nie wiem jaki poziom prezentowały pozostałe nadesłane prace ale sami zerknijcie na opinie na portalu digart.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oKo napisał:
Jak widzę, odezwał się ktoś z Jury albo zbliżonych kręgów. Szanowni Państwo, zdajcie sobie sprawę, że nie o kolorystykę się tu rozbija sprawa. Sygnet waszego "logo" to kpina z oglądających, KAŻDY POCZĄTKUJĄCY użytkownik Adobe Illustratora przebrnął przez ten efekt uzyskiwany jednym kliknięciem myszy. Nie wiem jaki poziom prezentowały pozostałe nadesłane prace ale sami zerknijcie na opinie na portalu digart.pl.
żona Panie OKO "czarny kwadrat na białym tle" "Fontanna" Duchampa, genitalia na Krzyżu, sprawia kłopot stworzenie takich dzieł? Sztuka to czy co? Czyżby urażona duma niedocenionego artysty? Z tym digartem zajrzałem lecz nie wiem na co patrzeć, może jakiś link.Jeden z moich ulubionych obrazów. http://1.bp.blogspot.com/-Sca7XDXWYhs/TZIQueMjaYI/AAAAAAAAC94/ATsq4Xmdm-o/s1600/yves-tanguy-multiplication-of-the-arcs3.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
żona Panie OKO "czarny kwadrat na białym tle" "Fontanna" Duchampa, genitalia na Krzyżu, sprawia kłopot stworzenie takich dzieł? Sztuka to czy co? Czyżby urażona duma niedocenionego artysty? Z tym digartem zajrzałem lecz nie wiem na co patrzeć, może jakiś link.Jeden z moich ulubionych obrazów. http://1.bp.blogspot.com/-Sca7XDXWYhs/TZIQueMjaYI/AAAAAAAAC94/ATsq4Xmdm-o/s1600/yves-tanguy-multiplication-of-the-arcs3.jpg
Jest podstawowa różnica pomiędzy sztuką a sztuką użytkową jaką niewątpliwie jest znak graficzny. EOT z mojej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oKo napisał:
Jest podstawowa różnica pomiędzy sztuką a sztuką użytkową jaką niewątpliwie jest znak graficzny. EOT z mojej strony.
Dziękuję za wyczerpującą i obszerną wypowiedź. Rozumiem, że to ma podobną funkcję spełniać jak widelec lub krzesło, a może nawet sedes. Po takim wstępie spodziewam się rozdzielenia włosa na czworo i następnie przejścia do ogólnej teorii ontologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem autorka trafnie oddała koloryt bialskiego grajdołka. W napisie: 1.zielony czyli rządzi tutaj PSL 2 czerwony bialski beton komunistyczny jest nadal przy korytach 3 czerwony bo ten kolor w białej nawet przebija z pod zielonego a sam ślimak to symbol tempa rozwoju... zaś jego kolorystyka to mi się kojarzy z flagą pedałów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
graficiarz napisał:
Moim zdaniem autorka trafnie oddała koloryt bialskiego grajdołka. W napisie: 1.zielony czyli rządzi tutaj PSL 2 czerwony bialski beton komunistyczny jest nadal przy korytach 3 czerwony bo ten kolor w białej nawet przebija z pod zielonego a sam ślimak to symbol tempa rozwoju... zaś jego kolorystyka to mi się kojarzy z flagą pedałów...
Tako rzecze mistrz OKO - EOT - "end of topic" - koniec tematu. Miałem nieśmiałą nadzieję zapoznania się z dziełami Mistrza i broń Boże proszę tego nie traktować jako ironizowanie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne, że laptop jest! W sumie, po absolwencie ASP więcej bym oczekiwał. A tak z innej beczki, ciekawe, czy czcionka użyta w tym logo jest autorską czcionką tej Pani, czy raczej skopiowana skądś. Bo jeśli to drugie, to ciekawe, czy autor czcionki zezwolił na to by ją wykorzystać w ten sposób. Ale, kto tam w bialskiej kulturze by się martwił prawami autorskimi innych podmiotów. Ważne, że tęczowy ślimak jest! No i laptop, nie zapominajmy o laptopie! To już mamy tańczącego bałwanka jako logo Białej i tęczowego ślimaka jako logo BCK. Fajnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takie wyniki właśnie grafikom na poziomie odechciewa się brać udział w jakichkolwiek tego typu konkursach. Jeszcze ci napisze znaFca, ze logo wcale nie jest takie złe. Dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Przez takie wyniki właśnie grafikom na poziomie odechciewa się brać udział w jakichkolwiek tego typu konkursach. Jeszcze ci napisze znaFca, ze logo wcale nie jest takie złe. Dramat.
A taki podlaski Picasso napisze że jest nic nie warte, wielki malarz po dwóch wystawach w Koziej Wólce. Jedne co masz wielkie, to mniemanie o sobie. Pokaż co stworzyłeś, niech inni ocenią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
A taki podlaski Picasso napisze że jest nic nie warte, wielki malarz po dwóch wystawach w Koziej Wólce. Jedne co masz wielkie, to mniemanie o sobie. Pokaż co stworzyłeś, niech inni ocenią.
Tu sobie poczytaj co o tym logo sądzą ludzie zajmujący się grafiką: http://www.digart.pl/forum/temat/1693214/Logo_Bialskiego_Centrum_Kultury.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...