Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Gdzie stanie ławeczka Kaczyńskiego?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2019 r. o 08:51 Powrót do artykułu
Już się wystraszyłem że tego innego Kaczyńskiego....uffff)))
A ja do Bogusława nic nie mam. Może nie bardzo związany z Białą, ale spoko koleś.
 Ciągle nieżyje to możesz już mu tak nie włażic w tyłek ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Określenie "nie włazić w tyłek" jest nie na miejscu. Choć Boguś podobno był pod tym względem niepraktyujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Określenie "nie włazić w tyłek" jest nie na miejscu. Choć Boguś podobno był pod tym względem niepraktyujący.
 Widzę że mam doczynienia z człowiekiem znającym sprawę od tak zwanej d.. strony i to dogłębnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mieszkaniec Bialej Podlaskiej poprosze o pomnik marszalka polnego Antoniego oraz jego adiutanta wicegenerala Bartlomieja. Statua tych wybitnych mezow stanu winna zostac posadowiona na srodku placu Wolnosci. Mozna by tez zastanowic sie nad obeliskiem Kibola Przekletego jak rowniez ksiecia Grzegorza Szczodrego, a na koniec nad kopcem Podlasiaka Poczciwego z podpisem: "Oto nasz Wyborca szczery na 3 litery - wdzieczni politycy" Wszystko to oczywiscie na godnych, eksponowanych miejscach. Patriotyczna mlodziez o slusznych horyzontach juz moze zaczac zbiorke pieniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mieszkaniec Bialej Podlaskiej poprosze o pomnik marszalka polnego Antoniego oraz jego adiutanta wicegenerala Bartlomieja. Statua tych wybitnych mezow stanu winna zostac posadowiona na srodku placu Wolnosci. Mozna by tez zastanowic sie nad obeliskiem Kibola Przekletego jak rowniez ksiecia Grzegorza Szczodrego, a na koniec nad kopcem Podlasiaka Poczciwego z podpisem: "Oto nasz Wyborca szczery na 3 litery - wdzieczni politycy" Wszystko to oczywiscie na godnych, eksponowanych miejscach. Patriotyczna mlodziez o slusznych horyzontach juz moze zaczac zbiorke pieniedzy.
 Twój bohater to homoseksualny pedofil odbierający dzieciom, a dający oszustom, z adoptowanym synkiem, w koszulce z napisem konstytucja, na cokole tęczowym. Naucz się raz na zawsze że ten wyraz pisze się nie 3 literami lecz 4 , a pierwsze to ch.. Czego teraz w szkołach uczyli przed reformą? Może faktycznie zrobić zbiórkę na kurs pisania wulgaryzmów i mam nadzieję że to nie jest młoda kadra Magistratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm...doszukal sie dyskutant brzydkiego slowa na "ch". Dowodzi tez, ze sklada sie nie z 3 lecz 4 liter. A to feler, westchnal seler, jak napisal poeta. Szkopul w tym, ze to po czesci cytat z komedii "Rys". Tam jest: "Polak szczery na 3 litery", co rowna sie: RYS. Ze tez tym propagandzistom pisowskim tylko brzydkie wyrazy w glowie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm...doszukal sie dyskutant brzydkiego slowa na "ch". Dowodzi tez, ze sklada sie nie z 3 lecz 4 liter. A to feler, westchnal seler, jak napisal poeta. Szkopul w tym, ze to po czesci cytat z komedii "Rys". Tam jest: "Polak szczery na 3 litery", co rowna sie: RYS. Ze tez tym propagandzistom pisowskim tylko brzydkie wyrazy w glowie.....
 Fakt, POziom intelektu platfusów nie POzwala nawet im na propagandę. Samozaoranie jest ich domeną i aż strach, że ludzie na to się nabieraja jeszcze, ale na szczęście wielbiciele ich kłamstw są w dużych raczej miastach, a to trochę za mało żeby swe oszustwa wcielić w życie. Biała chciała się wybić a wyszła totalna błazenada, czyli wielkomiejski jeden totalny "..uj"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm...doszukal sie dyskutant brzydkiego slowa na "ch". Dowodzi tez, ze sklada sie nie z 3 lecz 4 liter. A to feler, westchnal seler, jak napisal poeta. Szkopul w tym, ze to po czesci cytat z komedii "Rys". Tam jest: "Polak szczery na 3 litery", co rowna sie: RYS. Ze tez tym propagandzistom pisowskim tylko brzydkie wyrazy w glowie.....
 Ten sam poeta tamże napisał " o kapusta głowa pusta". Widzę także że klawiatura nie obdługuje polskich literek więdz mówię uprzejmie wy... na forum "Prawdy" ruski trolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Kaczyński stanął na byłym szalecie miejskim ,to i drugiemu chyba podobnego miejsca szukają???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...