Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Groźba likwidacji PKS

Utworzony przez pasażer busa, 5 lutego 2011 r. o 16:48
W prywatnym, nie będzie żadnych związków zaw. Tam się liczy pieniądze, a nie wydaje na dyrektorskie stołki i na związkowców posadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czas najwyższy oderwać się od woj. lubelskiego i do mazowieckiego przyłączyć... Lublin wszystko w Białej chciałby zlikwidować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W minione wakacje bardzo zawiodłem się na bialskim PKS. Wyjeżdżałem na tydzień do Serpelic, i nie mogłem znaleźć połączenia. Wszystkie autobusy bezpośrednie kursowały albo tylko w roku szkolnym, albo tylko w tygodniu, natomiast w wakacyjny weekend - kiedy należałoby się spodziewać dużego zainteresowania ze strony chcących wyjechać na dzień lub dwa - żaden nie kursował. Ostatecznie pojechałem do Konstantynowa, a stamtąd zabrał nad samochodem właściciel gospodarstwa agroturystycznego w którym mieszkaliśmy. Na miejscu dowiedziałem się, że z Warszawy kursuje specjalna linia busów bezpośrednio do Serpelic. Gdy w tydzień później chciałem wyjechać z Serpelic, sytuacja się powtórzyła. Sądziłem, że będzie jakiś kurs objeżdżający okoliczne wioseczki i prowadzący do Białej, ale wszystkie funkcjonowały albo w roku szkolnym, albo poza weekendami. To przecież absurd! Na trasie i w porze, kiedy należało by się spodziewać wielu chętnych, zupełnie brak autobusów. Ja się nie dziwię, że wobec tego PKS ma takie zadłużenia, to musiał ktoś chyba specjalnie tak układać, żeby nie zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baza PKS to atrakcyjna parcela pod kolejny supermarket.Pan Waldek M już ostrzy pazurki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abramowicz nich weźmie się za obronę PKS a nie lobowanie PKP. Ojciec radnego i jego dyrektora jest tam szefem solidarności razem może coś zdziałają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS to dziwna firma co by nie robili to tylko starty -nic im się nie opłaca. Natomiast Garden Serwis na jaką trasę by nie wskoczył zawsze im się opłaca- jeżdżą tam gdzie PKS już dawno wycofał swoje autobusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co takiego niby warszawiaka, prezesa moze obchodzic bialski PKS przyszed sie nachapac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należało by zacząć od wymiany dyrektora. Poprzednia firma za jego panowania zbankrutowała, to przenieśli go do BP i tu też to samo zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super jeszcze zlikwidujcie PkS BIAŁA PODLASKA TO JUŻ WOGÓLE LUDZIE STARSI BEDĄ W DOMU SIEDZIEĆ A UCZNIOWIE DO SZKOŁY NIE BEDA CHODZIC..... SUPER TOTALNA LIPA JAK BEDE DO SZKOŁY JEŹDZIŁ? W DIABŁY Z TYM WSZYSTKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Cmid0No0bpw[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsadzili na stołek aparatczyka zamiast menagera to teraz zbierają efekty....wymiana dyrektora by pomogła pytanie czy nie jest za późno..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez paniki drodzy pasażerowie. Jest jeszcze PKS w Międzyrzecu, który po upadłości Białej przejmie kursy i dowiezie Was do celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uczestniczący w piątek po południu w spotkaniu z załogą Jacek Sobczak, wicemarszałek województwa lubelskiego, ujawnił pracownikom, że bardzo sytuacja finansowa PKS SA jest bardzo zła." Proszę mi przetłumaczyć to zdanie. Czy sytuacja jest tylko zła? czy bardzo zła i jak zła? http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero poznają co to praca u prywatnego a nie jak teraz opieprzanie się. Zwłaszcza ten od związków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to bardzo smutne, kolejny zakład pada. Kilkaset osób straci prace. Są pozostawieni sami sobie. A gdzie miejscowi politycy:czapski, abramowicz ,berger są tylko po to żeby uczestniczyć w jakiej kolejnej gali z okazji......,wręczyć sobie medale, lub inne bzdury.Wiem dlaczego abramowicz tak zaciekle walczy o połączenia kolejowe czyżby na PKS postawił już krzyżyk. czapski już ma doświadczenie w towarzyszeniu w agonii bialskich zakładów. Posłowie do dzieł 2011 to rok wyborczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białorusini katolicy napisał:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Cmid0No0bpw[/media]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=X6NNWgVGkpk[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie pksu to firma konkurencyjna pokaże jakie są prawdziwe ceny biletów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=bpPMluzdDzU[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pks biała podlaska ma przecież nowego Prezesa i starą księgową.!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŚLI PKS RZĄDZĄ NIEUDACZNICY TACY JAK KSIĘGOWA CZY EMERYTKA KADROWA I NIEDOUCZONY KIEROWNIK PRZEWOZÓW PASAŻERSKICH TO TRUDNO SIĘ DZIWIĆ,ŻE NASTĄPI UPADŁOŚĆ TAK DUZGO ZAKŁADU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...