Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Jest przetarg na parking przy stadionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2019 r. o 13:55 Powrót do artykułu
Odwołać bobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole z UM atakują minusami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołać bobra, jestem za - a za nim Sosnowskiego, "elyte" z PEC i Wodociągów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na uroczystościach zakończenia drugiej wojny razem z Bobrem byli milicjanci . Wstyd i hańba obecnej władzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. z Wodociągów to jest dopiero istny dramat. Dyzma do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzban z wodociągów na obchodach 80 rocznicy wybuchu wojny bez skarpetek , a taki podobno wyedukowany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe informacje krążą po mieście, mówiące o tym jak colgate'a studentki (w tym jego obecna żona) zaliczały u niego przedmioty..... Podobno jedna ze studentek zza wschodniej granicy dysponuje ciekawym nagraniem wideo....a dziwnym trafem nie pokazuje się on razem z żoną od kilku miesięcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja przepraszam bo komentarze troszku od "czapy" przy jakim stadionie bo ja jadąc Artyleryjską żadnego nie widzę, owszem, kasy są, brama spoko jest, ale stadion? Taka płaska powierzchnia pokryta darnią służąca do gry w piłkę ? ni hu hu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od d...y strony robota!! Zawsze uważałem że w pierwszej kolejności buduje się główne obiekty a na końcu chodniki parkingi i trawniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam spokojnie poczekam. Miał być parking, a tu ogłoszono przetarg i będzie w grudniu. Poczekam. Miał być ogłoszony przetarg na wykonanie płyty boiska i już wiemy że miasto ma ogłosić taki przetarg. Poczekam. Miasto ma ogłosić nowy projekt za 9 miesięcy, czyli marzec, kwiecień 2020 powinien być. Poczekam. Potem miasto ogłosi przetarg na wykonanie, kiedy ogłosi nie wiemy ( przypuszczalnie po pokazaniu nowego projektu). Kiedy wyłoni wykonawcę? Poczekam. Kiedy zostanie zbudowany nowy stadion? Poczekam. Od listopada 2018 słyszę że ministerstwo nie cofnęło dotacji. Czy jest dokument, który to mówi? Poczekam, może zobaczę. P.s. muszę Wam powiedzieć, że jestem stary i za długo czekać nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała hucpa ze stadionem, to jest po prostu cyrk. Może zamiast stadionu zbudujcie płatny parking niestrzeżony za 10 baniek z Ministerstwa Sportu. Kasy już są (od Artyleryjskiej), brama jest, ogrodzenie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co stadion ? Komu go budować jeden mecz 4:0 drugi 5:1 tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja przepraszam bo komentarze troszku od "czapy" przy jakim stadionie bo ja jadąc Artyleryjską żadnego nie widzę, owszem, kasy są, brama spoko jest, ale stadion? Taka płaska powierzchnia pokryta darnią służąca do gry w piłkę ? ni hu hu ...
 Dziwne, tam wieszali podobizny kandydatów na wybrańców, może troszkę cierpliwości, jakieś foto albo plakat się pojawi. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...