Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska pamięta o Żołnierzach Wyklętych

Utworzony przez gs, 1 lutego 2015 r. o 13:02
Ja tam nie bazuję na żadnej historii i podręcznikach. Historię przed 89 rokiem pisali komuchy a po 89 roku jakieś prawicowe oszołomy. Jedni i drudzy są mało wiarygodni , jedni i drudzy pisali jak im wygodniej. Ja natomiast opieram się na zeznaniach i relacjach ludzi , którzy żyli w tamtych czasach i wiedzą najlepiej kim byli ci żołnierze podziemia antykomunistycznego. Dowiedziałem się że żołnierze podziemia antykomunistycznego tworzyli   bandy które za cel postawiły  sobie okradanie ludzi z dobytku. Co niektórzy z tych wyklętych to mordowali ludzi nawet za to , że chłopi nie chcieli im dać zagrychy do wódki. Byli też tacy którzy dopuszczali się gwałtów. Więc mój wniosek jest taki żołnierze wyklęci żyli jak szumowiny to i zdechli jak szumowiny.
Dla mnie każdy dzielący Polaków i szkalujący historię Polski będzie Iwanem, więc spadaj Iwan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie bazuję na żadnej historii i podręcznikach. Historię przed 89 rokiem pisali komuchy a po 89 roku jakieś prawicowe oszołomy. Jedni i drudzy są mało wiarygodni , jedni i drudzy pisali jak im wygodniej. Ja natomiast opieram się na zeznaniach i relacjach ludzi , którzy żyli w tamtych czasach i wiedzą najlepiej kim byli ci żołnierze podziemia antykomunistycznego. Dowiedziałem się że żołnierze podziemia antykomunistycznego tworzyli   bandy które za cel postawiły  sobie okradanie ludzi z dobytku. Co niektórzy z tych wyklętych to mordowali ludzi nawet za to , że chłopi nie chcieli im dać zagrychy do wódki. Byli też tacy którzy dopuszczali się gwałtów. Więc mój wniosek jest taki żołnierze wyklęci żyli jak szumowiny to i zdechli jak szumowiny.
Masz bucu w tym łbie ,jak baran w torbie !!!  he,he,he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dziwicie że " Żołnierze wyklęci" napadali na wioski i gwałcili kobiety? Chłopaki siedzieli w lesie wyposzczeni, przepici to im się bzykać chciało :D  :D  . Żadna kobieta im po dobroci nie dała bo wiadomo siedząc w lesie " żołnierze wyklęci "  śmierdzieli gdyż się nie myli, bo i niby gdzie mieli się umyć. Ponadto załatwiali potrzeby fizjologiczne w lesie w kucki. No i od tego chlania wódki z ust im gorzelnią waliło :D  Więc nie dziwota że kobiety się ich brzydziły i wyposzczone chłopaki brali je siłą  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dziwicie że " Żołnierze wyklęci" napadali na wioski i gwałcili kobiety? Chłopaki siedzieli w lesie wyposzczeni, przepici to im się bzykać chciało :D  :D  . Żadna kobieta im po dobroci nie dała bo wiadomo siedząc w lesie " żołnierze wyklęci "  śmierdzieli gdyż się nie myli, bo i niby gdzie mieli się umyć. Ponadto załatwiali potrzeby fizjologiczne w lesie w kucki. No i od tego chlania wódki z ust im gorzelnią waliło :D  Więc nie dziwota że kobiety się ich brzydziły i wyposzczone chłopaki brali je siłą  :D
Spadaj Iwan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dziwicie że " Żołnierze wyklęci" napadali na wioski i gwałcili kobiety? Chłopaki siedzieli w lesie wyposzczeni, przepici to im się bzykać chciało :D  :D  . Żadna kobieta im po dobroci nie dała bo wiadomo siedząc w lesie " żołnierze wyklęci "  śmierdzieli gdyż się nie myli, bo i niby gdzie mieli się umyć. Ponadto załatwiali potrzeby fizjologiczne w lesie w kucki. No i od tego chlania wódki z ust im gorzelnią waliło :D  Więc nie dziwota że kobiety się ich brzydziły i wyposzczone chłopaki brali je siłą  :D
Ruska agentura po tym wpisie już sprawdza czy wpadło 10 gr na konto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale polactwo... aż rzygać się chce od tych wpisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruska agentura po tym wpisie już sprawdza czy wpadło 10 gr na konto.
Aż dziw że agenturze watykańskiej (kanał przerzutowy do Argentyny) tak łatwo takie stwierdzenia przychodzą... o wspólnych żonach może byś coś jeszcze dorzucił... ha!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te Wasze w większości przeklęte wpisy i już nie wiem czy za Was się modlić, czy za Niezłomnych? Czy Bóg - Was opuścił, czy Wy opuściliście Boga? Skąd tyle nienawiści? Bazujecie na fałszywej historii i powielacie fałszerstwa.
gosciu p-poczytaj pamietniki uskoka i popytaj ludzi w roskopaczewie sernikach i charlezu to poznasz swoja baze wlasciwej historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale polactwo... aż rzygać się chce od tych wpisów.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...