Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska. Poseł Adam Abramowicz ponownie walczy o pociągi

Utworzony przez Kasia, 9 lutego 2012 r. o 19:35
Jestem jak najbardziej za, 3 czy 4 pociągi w ciągu dnia to zdecydowanie za mało, pociągi zawsze jeżdżą przeludnione, szczególnie po dłuższych przerwach, nie raz zdażało mi się stac przez 2 h... Jakosc pociągów i ich szybkosc jest jak najbardziej ok, tylko powinno byc ich o kilka wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Jestem jak najbardziej za, 3 czy 4 pociągi w ciągu dnia to zdecydowanie za mało, pociągi zawsze jeżdżą przeludnione, szczególnie po dłuższych przerwach, nie raz zdażało mi się stac przez 2 h... Jakosc pociągów i ich szybkosc jest jak najbardziej ok, tylko powinno byc ich o kilka wiecej.
Abramowicz zapewnia, że otrzymał poparcie Żmijana. Ja przypomnę tylko o poparciu Żmijana w wyborach samorządowych dla Abramowicza. Dobre chęci to za mało. Wypada się cieszyć, że posłowie się odnaleźli i przynajmniej jeden coś chce. Ale praktyka pokazuje, że czasami to nawet mocno chce, a niemoże. I tak to jest ze skutecznośćią naszych obrańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł świetny, aby tylko udało się zrealizować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj wracałam z Warszawy do Terespola "Kraszewskim". Prawie godzinę musiałam czekać na przesiadkę! Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę, że do Lublina/Chełmu jest tyle pociągów, bo regulanie jeżdżę. Zważywszy na fakt, że Lublin to stolica naszego województwa, powinny kursować pociągi. Co do Warszawy - jest kilka połączeń, właściwie w liczbie porównywalnej z pociągami do Warszawy. A poza tym, jeżeli poseł Adam Abramowicz tak się wyrywa, niech lepiej zrobi referendum, kto jest za a kto przeciw. Mnie tym usuwaniem relacji Terespol-Chełm, zraził do siebie strasznie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. napisał:
A ja się cieszę, że do Lublina/Chełmu jest tyle pociągów, bo regulanie jeżdżę. Zważywszy na fakt, że Lublin to stolica naszego województwa, powinny kursować pociągi. Co do Warszawy - jest kilka połączeń, właściwie w liczbie porównywalnej z pociągami do Warszawy. A poza tym, jeżeli poseł Adam Abramowicz tak się wyrywa, niech lepiej zrobi referendum, kto jest za a kto przeciw. Mnie tym usuwaniem relacji Terespol-Chełm, zraził do siebie strasznie. Pozdrawiam.
Ja słucham z podziwem to co poseł mówi, a ze zgrozą patrzę na to co robi. Takie oswiadczenia traktuję jako blagietki towarzyskie, które poprawiają dobre samopoczucie w snobistycznym światku politykierów. Darz bór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, zamiast poprzeć słuszny postulat z niechęci do autora wypisujecie bzdury. jak sobie te wasze wpisy poczytaja w uzrzie marszałkowskim w Lublinie to rzeczywiście nic nie zrobia aby przywrócic normalnośc w połaczeniach kolejowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje sie, że poseł Abramowicz walczył o bialski PKS. Skutek jego ,,walki" mo zna przewidzieć juz teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FF napisał:
Oczywiście, zamiast poprzeć słuszny postulat z niechęci do autora wypisujecie bzdury. jak sobie te wasze wpisy poczytaja w uzrzie marszałkowskim w Lublinie to rzeczywiście nic nie zrobia aby przywrócic normalnośc w połaczeniach kolejowych.
postulat popieram posła już niekoniecznie szanuję bowiem ludzi poważnych i odpowiedzialnych a nie takich co wczoraj obiecywali uratowanie PKS-u dzisiaj zajmują sie PKP a jutro zależnie od medialnej koniunktury przerzucą się transport lotniczy i niczego nie doprowadzą do końca z wyjątkiem zadbania o dobre miejsce na liście wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FF napisał:
Oczywiście, zamiast poprzeć słuszny postulat z niechęci do autora wypisujecie bzdury. jak sobie te wasze wpisy poczytaja w uzrzie marszałkowskim w Lublinie to rzeczywiście nic nie zrobia aby przywrócic normalnośc w połaczeniach kolejowych.
A Urząd Marszałkowski tak się tym przejmie jak bialskim PKS-em. Zapewne wiesz kto tam stanowi większość, radzę w try miga pędzić do posła Stefaniuka! Może coś obieca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Urząd Marszałkowski tak się tym przejmie jak bialskim PKS-em. Zapewne wiesz kto tam stanowi większość, radzę w try miga pędzić do posła Stefaniuka! Może coś obieca
Wierszyk skrobnie w którym pochyli się nad dolą i niedolą pasażerów. Mała rzecz, a cieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Wierszyk skrobnie w którym pochyli się nad dolą i niedolą pasażerów. Mała rzecz, a cieszy.
They are good people. Almost all of them. They may not see you. They may not help you. They may not understand you. But they are good. They mean well.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serce konfliktu to : zniszczyć plebanie Ojców Dominikanów z ogrodem przykościelnym dla wybudowania namiastki stadionu - Janowianie kontra proboszcz i wójt Janowa Podlaskiego przeczytajcie : http://www.tygodnikpodlaski.pl/wydarzenia/1-aktualnoci/331-stadion-niezgody http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120124/PODLASKA/463008260 http://www.slowopodlasia.pl/index.php?a=1&id=28356 http://www.tygodnikpodlaski.pl/temat-tygodnia/406-zamali-sumienia#comment-51 http://parafia.janowpodlaski.pl/ http://www.stk-janowpodlaski.blogspot.com/ posłuchajcie http://moje.radio.lublin.pl/kosciol-zamkniety-bedzie-stadion.html prosimy o wsparcie i przesłanie znajomym znajomych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
postulat popieram posła już niekoniecznie szanuję bowiem ludzi poważnych i odpowiedzialnych a nie takich co wczoraj obiecywali uratowanie PKS-u dzisiaj zajmują sie PKP a jutro zależnie od medialnej koniunktury przerzucą się transport lotniczy i niczego nie doprowadzą do końca z wyjątkiem zadbania o dobre miejsce na liście wyborczej
Pełna zgoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociągi pasażerskie w woj. lubelskim nie majom sensu ekonomicznego. Korzysta z nich mniej niż 1% mieszkańców województwa. Jest to transport niszowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie coś załatwić dla miasta i regionu? Jeśli podejmie się tego Abramowicz macie sprawę przerąbaną, napewno przerąbaną. Z Lublinem trzeba rozmawiać spokojnie, kameralnie i z przygotowanymi argumentami. Nie należy eksponować politycznego szyldu, co robi PIS i jego regionalne uosobienie- Abramowicz. Działanie na zasadzie "ex catedra" nie przyniesie żadnego efektu, patrz PKS. Argumenty, Panowie, argumenty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Women play an Christian Louboutin Ireland important part in modern society. Christian Louboutin Shoes Now many women are going into professions, Christian Louboutin Boots such as medicine, workers in businesses Christian Louboutin Pumps and factories. In addition,positions by men. Christian Louboutin Sandals There are even some businesse progress of modern Christian Louboutin Wedges society.There are, However, still some people assert that men Christian Louboutin Evening are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen Christian Louboutin Wedding are found to be males. Finally,dominated by men only. Christian Louboutin Ankle Boots men should enjoy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The Problem of Beats By Dre UK Human Population were less than 400 million people on earth.the Diddy Beats By Dre recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused Beats Kobe Bryant many problems. Generally, down to four major Dr Dre Beats Headohones ones.First,a lot of people can't the elements. Third, Beats By Dre Sale in underdeveloped countries from hunger food shortage,turn causes many there are not a lot of Beats By Dre Studio people are illiterate. Therefore, to Beats By Dre Sale UK eliminate these problems, human beings should take Monster Lady Gaga effective measures.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In the Beats By Dre UK developing countries great changes took place in Beats By Dre Sale life expectancy and infant mortality Cheap Beats By Dre in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy Monster Beats By Dr.Dre was very low, while infant mortality ws Beats By Dre very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas Beats By Dre Studio infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but Monster Lady Gaga in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were Beats Kobe Bryant improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger Beats By Dre Sale UK were exposed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hxy In the Beats By Dre UK developing countries great changes took place in Beats By Dre Sale life expectancy and infant mortality Cheap Beats By Dre in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy Monster Beats By Dr.Dre was very low, while infant mortality ws Beats By Dre very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas Beats By Dre Studio infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but Monster Lady Gaga in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were Beats Kobe Bryant improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger Beats By Dre Sale UK were exposed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...