Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Skręcał w lewo, zderzył się z motocyklistą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 września 2019 r. o 16:30 Powrót do artykułu
Jestem motocyklistą . Jak siadam na motocykl to zakładam sobie łańcuch na szyję a drugi koniec łańcucha przyczepiam do ramy motocykla. Chodzi o to że w razie wypadku nie zostanę kaleką , nie będę jeździł na wózku inwalidzkim tylko urwie mi głowę . Zawsze lepsza śmierć niż kalectwo. To taki zwykły łańcuch co się na wsi psa czepia przy budzie . Taki łańcuch można kupić w sklepie z maszynami rolniczymi. Wielu moich kolegów motocyklistów też jeździ z łańcuchami na szyi a co niektórzy to zamiast łańcuchów czepiają sobie linki metalowe do szyi i też do ramy motocykla przyczepiają. Linka czy łańcuch to nie ma znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżą tymi " motórkami " he he ...... jak wariaty ( bo napewno zgodnie z przepisami czyli 50 km/h to on nie jechał , widać to po zniszczeniach auta ) A później my Ratownicy Medyczni musimy takich ratować !!!!!!!!!!! Niektórych motocyklistów da się uratować a niektórzy idą na organy jako dawcy . Gdyby taki jeden motocyklista z drugim zapłacił z własnej kieszeni za karetkę pogotowia , czas lekarza , ratownika medycznego i pobyt w szpitalu to nauczyliby się jeździć zgodnie z przepisami czy 50 km w terenie zabudowanym , jak przewiduje polskie prawo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś ratownikiem medycznym????!!! I tak piszesz???!!! Tak się składa że ten motocyklista jest moim kolegą po fachu i w drugim zawodzie Twoim kolegą po fachu. Ważne ile jechał? A może 50km/h. Nie wiesz, nie oceniaj, nie wydawaj wyroków. Jak masz takie rzeczy pisać to może zastanów się nad sensem uderzenia w klawisze klawiatury... obyś nigdy Ty nie musiał płacić za czas służb ratunkowych, bo uwierz że podliczyłbym Cię na światowym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby jechał 50km\h to by wychamował .  Zabrać prawo jazdy dożywotnio . Dobrze , że żadnego dziecka nie zabił na tym motocyklu . Jeszcze dziadkowi samochód rozbił . Jak nie zna przepisów i nie wie , że w miescie jeżdzi się 50 km/h to niech taczką jeżdzi lub hulajnogą . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
De..il na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy przypadrk...ciekawe czy pędził do pożaru czy do chorego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwała się Polska Elyta na forum : tj. RATOWNIK MEDYCZNY , STRAŻAK i KSIĄDZ . Jeżeli ten motocyklista- ratownik medyczny tak jeździ karetką jak motocyklem to strach karetkę wzywać jak się zachoruje . To ja już wolę aby sąsiad zawiózł mnie furmanką do szpitala bo strach do karetki wsiadać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle! Najbardziej ucierpi żona i małe dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydujcie się, gdzie indziej było napisane, że to kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa co za kretyni.... Dziadek w audi wymusil pierwszenstwo skrecajac w lewo a motocyklista co winien? przy***il i sie skonczylo jak sie skonczylo. *** piszecie ***icie a nawet nie wiecie . ja bylem na miejscu to widzialem co sie dzialo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniobijcy i bezrobocie co nie ma na rower co mówić o motocyklu co wy wiecie co znaczy pasja do motocykli A komentujecie zdechniecie przy tv z browarem w ręku i pies nasika na wasz grób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*Gosc* w***les mnie nastepny. Se wieszaj pajacu lancuchy na szyi i lataj pajacu. Kurwa pomysl i Twoi koledzy z linkami tez. Jedziesz 40 km/h z linka na szyi to lepiej zlamac noge albo tez niekoniecznie czy wy***ic z linka i zeby *leb* urwalo? gratuluje zjebie . takich jak ty to powinni odrazu na ta line wieszac po to zebys tu glipot nie pisal madry ***. wy***aj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co oznacza zasada ograniczonego zaufania? Oznacza że w mieście ktoś ci może wyjechać z podporządkowanej albo zajechać ci drogę. Więc w mieście nie zap..rdala się więcej niż 50. Chyba, że chcesz iść do Jezuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...