Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Straż Miejska z nowym samochodem, stary dostanie schronisko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2019 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Który Prezydent bedzie miał tyle "cojones" aby rozpędzic tych nierobów ze straży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Straży Miejskiej auto ????? Aby zbierać i wywozić psie odchody ( gówniaki ) wystarczy taczka. Płacę podatki , zatrudniam ludzi, którzy też płacą podatki i z tych podatków utrzymujemy tych nierobów ze straży miejskiej. To z ludzi pieniędzy płaci się pensję straży miejskiej. A oni nic nie robią. Stoją sobie na parkingu za Rywalem palą papierosy i prywatnie rozmawiają . Więcej etatów dla Policji i pogonić tych nieudaczników ze Straży Miejskiej. A psie odchody leżą na chodnikach i trawnikach i straż miejska ich nie zbiera. Przecież od tego są oni aby pozbierać te psie odchody. Przecież ja czy inny normalny obywatel płacący podatki nie będzie zbierał psich odchodów. Mamy od tego przecież Straż Miejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem , że straż miejska ma obowiązek zbierać psie i kocie kupy  z chodników. Natomiast nie wiem czy mają obowiązek zbierania tych odchodów z trawników. Jak się zobaczy psie odchody na chodniku trzeba zadzwonić na numer alarmowy straży miejskiej i ich zasranym obowiązkiem jest przyjechanie i zabranie tego psiego i kociego łajna. Kolega mi mówił , że w jego mieście przyjeżdżają i zbierają te odchody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sklepie usłyszałam, że SM dostała taki duży samochód żeby Włodarza w czasie deszczu wozić z rowerem i gitarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sklepie usłyszałam, że SM dostała taki duży samochód żeby Włodarza w czasie deszczu wozić z rowerem i gitarą.
 Zlikwidować Straż Wiejską. Pieniądze przeznaczyć na remont ulicy Sidorskiej i Alei Jana Pawła II. Pora zacząć coś robić, bo wszędzie bialska rozpierducha. Jak w polskim filmie, Prezydęt, gra, szczerzy zęby , wychodzi, czyli to co przez ostatnie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu potrzebna Straż Miejska w Białej Podlaskiej wielokrotnie dzwoniąc odmawiają pomocy i to nie tylko w mojej ocenie ale słyszę to od wielu osób. Jeżeli czyta to Pan Prezydent to niech wyjaśni mieszkańcom miasta czym i od czego jest Straz Miejska bo nie wiem do czego stworzona jest ta instytucja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam są same swojaki nie do ruszenia banda darmozjadów utrzymywanych przez mieszkańców naszego miasta wydatki roczne na Straż miejską to pewnie pare miljonów złotych rocznie Litwiniuk drugi raz wyborów nie wygrasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że to jeszcze Darek z Pisu zostawił Straż Wiejską haha to teraz bialczanie płacić za błędy Waszego Wodza i utrzymanie Straży. Jemu starczy kasy a Wy tacy rozrzutni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że to jeszcze Darek z Pisu zostawił Straż Wiejską haha to teraz bialczanie płacić za błędy Waszego Wodza i utrzymanie Straży. Jemu starczy kasy a Wy tacy rozrzutni ?
 Dlaczego "Gorszy Sort" ? Dlatego że jesteś ze złodziejskiej PO czy że wysługiwałeś się kacapom i komuchom? A propos," minionego okresu", istnieje notatka CIA z 54 roku w której napisano że nie można zezwalać Żydom na emigrację ponieważ to spowoduje problem ze sprawowaniem rządów w PRL i nie będzie kim ich zastapić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...