Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Ulica Koncertowa wraz z rondem gotowa [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2019 r. o 17:48 Powrót do artykułu
A po co tam ksiądz ? Czyżby już wywąchał pieniądze i przylazł na tacę zebrać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że mało kropił bo inaczej gołoledź gotowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...inwestycję dofinansowali czarni przestępcy, że katabas stanął w środku orszaku "cudotwórców"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy za głupoty wypisujecie moi drodzy parafianie . Ksiądz przyszedł tam poświęcić rondo aby wypadków nie było . A wy moi drodzy parafianie zamiast tu głupoty wypisywać poszlibyście do kościółka pomodlilibyście się i dali pieniążki na tacę , na ofiarę . Tak po 50 zł , 100 zł , 200 zł co niedzielę . Bo my księża jesteśmy biedni , nie mamy za co żyć i często przymieramy głodem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest i przebieraniec. Tfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy uważają, że jak się dochrapią stanowiska, to na całe życie. Wiele ludzi jest zwalnianych z dnia na dzień, bez podania przyczyny, ani propozycji innej pracy i nikt nad nimi nie płacze w mediach. To jest kompromitacja Haidara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukienkowy po co przylazł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na Onecie był artykuł o księdzu który miał dziecko . Wypowiadała się córka księdza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie po kolędzie żaden ksiądz nie przyjdzie . Nie wpuszczę na posesję . Mam dwoje małych dzieci i się boję o nie . Tyle się teraz czyta w internecie o księżach pedofilach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że jutro mija termin ukończenia budowy parkingu przy stadionie!!! Mija miesiąc od ogromnych opóźnień na budowie... Czy jest już gotowe wypowiedzenie umowy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że jutro mija termin ukończenia budowy parkingu przy stadionie!!! Mija miesiąc od ogromnych opóźnień na budowie... Czy jest już gotowe wypowiedzenie umowy???
 Milczeć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po co ten parking tam przy boisku ? Komu on potrzebny !!!!!!! Tak kościół należy pobudować aby było gdzie się modlić . W Białej jest za mało kościołów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle klecha do święcenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie w sutannach to wszędzie się wepchają, ciekawe ile tym razem podatników kosztowało poświęcenie wodą z kranu za tzw. "Bóg zapłać" , no chyba że pan ksiądz jest na etacie to wtedy za flaszkę tylko pomacha kropidłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kole was widok kapłana jestem pewny że za waszego życia i w ogóle nigdy kapłani nie znikną i takie uroczystości będą poświęcać. Życzę tym co plują na księży aby zmądrzeli i w ostatniej chwili był przy nich kapłan. Ta chwila nadejdzie i to bardzo szybko więc warto o tym pomyśleć już teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że maga z trzepaczką przysłali, pewność że się asfalt nie rozejdzie. Szkoda tylko że w uniformie skromnym, tylko szalik zdobny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas sończyć z obecnością szamanów na otwarciach wszystkiego. Było to dobre w średniowieczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na Onecie był artykuł o księdzu który miał dziecko . Wypowiadała się córka księdza .
 A co nie wolno mu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie  po kolędzie żaden ksiądz nie przyjdzie . Nie wpuszczę na posesję . Mam dwoje małych dzieci i się boję o nie . Tyle się teraz czyta w internecie o księżach pedofilach .
 Internet nie jest źródłem wiedzy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie  po kolędzie żaden ksiądz nie przyjdzie . Nie wpuszczę na posesję . Mam dwoje małych dzieci i się boję o nie . Tyle się teraz czyta w internecie o księżach pedofilach .
  Aby ukazać hipokryzję, obłudę i zakłamanie tych wszystkich zwalczających pedofilię w śród księży oraz zatroskanych o los pokrzywdzonych dzieci musimy sobie pewne sprawy przypomnieć. [justify] Nikt już nie pamięta i nie wraca do słynnej afery z pedofilską mafią na dworcu centralnym w Warszawie. Miał zostać ujawniony wielki skandal, a cała Polska miała poznać znane nazwiska pedofilów i jednocześnie królujących na ekranach telewizorów celebrytów.  Niestety sprawę wyciszono i nigdy nie dowiedzieliśmy się, kim był słynny reżyser pedofil X, znany prezenter telewizyjny Y czy wspaniały prawnik Z. Tym samym nigdy nie doszło do ogólnopolskiej dyskusji prowadzonej przez Gazetę Wyborczą i TVN na temat pedofilii wśród artystów, ludzi mediów i dziennikarzy, czy prawników. Nikt nie pochylił się nad biednymi ofiarami i nie sugerował żadnych pomysłów na uzdrawianie tych środowisk. Nikt też nie nawoływał do publicznego bicia się w piersi i przepraszania. [/justify] [justify] Podobnie było z uciekającym przez całe lata przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości, reżyserem Romanem Polańskim. Jeżeli sobie przypomnimy listę znanych postaci biorących go w obronę i mediów współczujących mu szykan polegających na zastosowaniu aresztu domowego w jego szwajcarskiej willi to dojdziemy do zadziwiającego odkrycia ukazującego, że ci obrońcy pełni empatii dla słynnego reżysera to w większości te samie media i ci sami ludzie, którzy stoją w pierwszym szeregu „zwalczających pedofilię” w Kościele. I jeszcze jeden przykład. Po ujawnieniu wstrząsającej afery pedofilskiej, której „bohaterem” stał się Andrzej Samson, guru polskiej psychoterapii i dyżurny ekspert od psychologii w TVN od razu w obronę wzięli go jego kolesie, znane do dzisiaj ekranowe gadające mądre głowy, czyli Jacek Santorski, Wojciech Eichelberger i Janusz Czapiński. W wybielaniu się zboczeńcowi pomagała Gazeta Wyborcza publikując pamiętny tekst  „Nie jestem pedofilem”.  [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na Onecie był artykuł o księdzu który miał dziecko . Wypowiadała się córka księdza .
 Zdrowy chłop 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...