Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: W mieście powstaną wybiegi dla psów? Jest petycja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2018 r. o 15:14 Powrót do artykułu
U nas też zrobili taki wybieg, jak w ameryce na filmach - nieźle pachło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w każdym mieście w ustronnym miejscu taki wybieg winien być, ale wykupiony i utrzymywany z podatków płacących za posiadanie psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze taki wybieg powstanie pod domem Pana Konrada zeby smierdzialo psimi odchodami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNI PAŃSTWO Z BIAŁEJ SAMORZĄDOWEJ! Gratuluję wyczucia najbardziej istotnych potrzeb mieszkańców miasta. W mieście gdzie brakuje utwardzonych dróg, placów zabaw i boisk dla dzieci, chcecie budować wybiegi dla psów. Jestem przekonany że państwa pomysły zostaną z wielkim entuzjazmem przyjęte przez mieszkańców brodzących w błocie w drodze na przystanek autobusowy. Pomysły jak ten z całą pewnością przysporzą Państwu wielu głosów w nadchodzących wyborach samorządowych. GRATULUJE DOBREGO SAMOPOCZUCIA I ŻYCZĘ OWOCNYCH PRZEMYŚLEŃ PODCZAS SPACERÓW Z PUPILAMI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
SZANOWNI PAŃSTWO Z BIAŁEJ SAMORZĄDOWEJ! Gratuluję wyczucia najbardziej istotnych potrzeb mieszkańców miasta. W mieście gdzie brakuje utwardzonych dróg, placów zabaw i boisk dla dzieci, chcecie budować wybiegi dla psów. Jestem przekonany że państwa pomysły zostaną z wielkim entuzjazmem przyjęte przez mieszkańców brodzących w błocie w drodze na przystanek autobusowy. Pomysły jak ten z całą pewnością przysporzą Państwu wielu głosów w nadchodzących wyborach samorządowych. GRATULUJE DOBREGO SAMOPOCZUCIA I ŻYCZĘ OWOCNYCH PRZEMYŚLEŃ PODCZAS SPACERÓW Z PUPILAMI!
 To tak jak ci z nowoczesnej co pomykali po mieście z miernikiem smogu. Opozycja to ma w tym mieście i kraju takie pomysły, że pis bedzie rządzi do końca wszechświata i dzień dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Pusia nie potrzebuje żadnych wybiegów. Pobiega sobie radośnie po trawniku pod blokiem, a te malutkie kupki które czasami zostawia są przecież nie szkodliwe. Za to kundel sąsiada zasrywa strasznie chodnik....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...