Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska walczy o serial "To nie koniec świata". Urząd rozdaje pocztówki

Utworzony przez Patrycja, 2 czerwca 2014 r. o 17:29
No i cudnie :) tak powinno być. Serial musi dalej istnieć jest świetny. Mieszkam 60km od Białej, a studiuję w Warszawie na Politechnice i zauważyłam kilka scen nagranych przy moim gmachu :) trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak o jakiegoś inwestora powalczyli. TUMANY - AŻ WSTYD SIE PRZYZNAĆ ŻE URZĄD MIASTA TAKIMI PIERDOŁAMI SIE ZAJMUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medialność nie jest pierdołą, serial też jest świetny. Jest o co walczyć :) Szkoda, że o tym nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medialność nie jest pierdołą, serial też jest świetny. Jest o co walczyć :) Szkoda, że o tym nie wiesz.
Pani Renato, mów pani wprost - aby do wyborów !. aby dotrwać na dobrze płatnych stołkach do emerytury !, aby przetargi "wygrywali" właściwi ludzie z korzonkami w prl !.   Jeszcze tle kasy zostało do wydojenia w czerwonych folwarkach (spółki  miejskie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tak ludzie krzyczycie. inne miasta za taka darmowa reklame placa grubą kasę. nawet jesli ktos serialu nie oglada to powinien choc dla tej reklamy miasta isc do urzedu i te jedna kartek wyslac. nie ma co krzyczec i tylko wymagac, trzeba cos tez dac od siebie, bo krzyczy sie latwo. i to fajnie ze ludziom sie tak spodobal serial z udzialem naszego m iasta ze o niego walcza. obcy ludzie tak naprawde. a ludzie z Białej krzyczą ze to gniot i pierdoła. miasto ma swiadomosc ze to super sprawa i fajnie ze sie w te inicjatywse zaangazowalo. a krzyczacym radze sie zastanowic. cudze chwalicie swego...w tym wypadku..nie doceniacie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tak ludzie krzyczycie. inne miasta za taka darmowa reklame placa grubą kasę. nawet jesli ktos serialu nie oglada to powinien choc dla tej reklamy miasta isc do urzedu i te jedna kartek wyslac. nie ma co krzyczec i tylko wymagac, trzeba cos tez dac od siebie, bo krzyczy sie latwo. i to fajnie ze ludziom sie tak spodobal serial z udzialem naszego m iasta ze o niego walcza. obcy ludzie tak naprawde. a ludzie z Białej krzyczą ze to gniot i pierdoła. miasto ma swiadomosc ze to super sprawa i fajnie ze sie w te inicjatywse zaangazowalo. a krzyczacym radze sie zastanowic. cudze chwalicie swego...w tym wypadku..nie doceniacie.
Towarzysze w bialskim magistracie pamiętają. że film to najważniejsza ze sztuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem dziś na Poczcie Polskiej pocztówkę z bialskimi fotkami i wyśle ją jutro do Polszitu z podziękowaniami za zakończenie produkcji marnej podróby "Rancza" i "Ojca Mateusza" (z podejrzeniem jeszcze serii "U Pana Boga..." Bromskiego). Wyrażę w jej treści również ubolewanie, że znany TW Krok aż tak daleko wypuścił się na wschód bez odpowiedniego rozpoznania kontrwywiadowczego. Wyślę ją tylko dlatego, żeby Poczta Polska mogła na tym zarobić.   Reasumując: cieszę się, że nie będę juz ośmieszany (pochodząc z Białej Podlaskiej) jako zaściankowy niewykształcony niedorozwój (vide: serialowy Darek czy weterynarz- były chłopak Gorczycy, fajnej dupencji), podejrzewany o wożenie słoików z bigosem (czy może fajek albo spirytusu bez akcyzy- przy zachodniej i południowej granicy milicja drogowa ZAWSZE chce żebym otwierał bagażnik i nawet przy protestach sporządzają protokoły przeszukania a i tak myślą, że wiozę kontrabandę mając rejestrację LB....).   Życzą Wam wszystkim wszystkiego dobrego, również dobrego smaku, którego TFUrcom gniota "To nie koniec świata" zdecydowanie zabrakło.   Pozdro :-)      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem dziś na Poczcie Polskiej pocztówkę z bialskimi fotkami i wyśle ją jutro do Polszitu z podziękowaniami za zakończenie produkcji marnej podróby "Rancza" i "Ojca Mateusza" (z podejrzeniem jeszcze serii "U Pana Boga..." Bromskiego). Wyrażę w jej treści również ubolewanie, że znany TW Krok aż tak daleko wypuścił się na wschód bez odpowiedniego rozpoznania kontrwywiadowczego. Wyślę ją tylko dlatego, żeby Poczta Polska mogła na tym zarobić.   Reasumując: cieszę się, że nie będę juz ośmieszany (pochodząc z Białej Podlaskiej) jako zaściankowy niewykształcony niedorozwój (vide: serialowy Darek czy weterynarz- były chłopak Gorczycy, fajnej dupencji), podejrzewany o wożenie słoików z bigosem (czy może fajek albo spirytusu bez akcyzy- przy zachodniej i południowej granicy milicja drogowa ZAWSZE chce żebym otwierał bagażnik i nawet przy protestach sporządzają protokoły przeszukania a i tak myślą, że wiozę kontrabandę mając rejestrację LB....).   Życzą Wam wszystkim wszystkiego dobrego, również dobrego smaku, którego TFUrcom gniota "To nie koniec świata" zdecydowanie zabrakło.   Pozdro :-)
Żal mówić ile w ludziach jadu i kompleksów. I nawet jakby w serialu z Białej zrobili Metropolię swiatową, którą nie jesteśmy to i tak ludziom byłoby zle. Bo są tacy którym zawsze nie pasuje coś, dla zasady. A dupencją sobie kolego własną dziewczynę możesz nazwyać, albo żonę, jeśli taką posiadasz, a do innych kobiet trochę szacunku. Gniotem nazwać by też można choćby przez te "dupencje" Twoją wypowiedź, a nie całkiem fajny serial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była Biawena, Zakłady Meblowe, Techma-Robot i wiele wiele innych, a pozostał koniec świata i tego będziemy bronić jak lwy, jak Tommy Lee Jones w ściganym.
Ostatnio edytowany 3 czerwca 2014 r. o 10:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie wcale nie. Nie dzieje się Bóg wie co. Urząd tylko zareagował na akcję fanó. Najdelikatniej jak sie dało. Jakby nie zrobił nic też by było żle ze wypuścił z rąk taką reklamę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie wcale nie. Nie dzieje się Bóg wie co. Urząd tylko zareagował na akcję fanó. Najdelikatniej jak sie dało. Jakby nie zrobił nic też by było żle ze wypuścił z rąk taką reklamę. 
..., bo film to najważniejsza ze sztuk. I towarzysze z PZPR- w magistracie - o tym pamiętają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mówić ile w ludziach jadu i kompleksów. I nawet jakby w serialu z Białej zrobili Metropolię swiatową, którą nie jesteśmy to i tak ludziom byłoby zle. Bo są tacy którym zawsze nie pasuje coś, dla zasady. A dupencją sobie kolego własną dziewczynę możesz nazwyać, albo żonę, jeśli taką posiadasz, a do innych kobiet trochę szacunku. Gniotem nazwać by też można choćby przez te "dupencje" Twoją wypowiedź, a nie całkiem fajny serial.
 
Żal mówić ile w ludziach jadu i kompleksów. I nawet jakby w serialu z Białej zrobili Metropolię swiatową, którą nie jesteśmy to i tak ludziom byłoby zle. Bo są tacy którym zawsze nie pasuje coś, dla zasady. A dupencją sobie kolego własną dziewczynę możesz nazwyać, albo żonę, jeśli taką posiadasz, a do innych kobiet trochę szacunku. Gniotem nazwać by też można choćby przez te "dupencje" Twoją wypowiedź, a nie całkiem fajny serial.
A może by tak pokazali prawdziwą rzeczywistość "Polski B" zamiast czarować betonową rzeczywistość?   BTW: na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..., bo film to najważniejsza ze sztuk. I towarzysze z PZPR- w magistracie - o tym pamiętają.
 
..., bo film to najważniejsza ze sztuk. I towarzysze z PZPR- w magistracie - o tym pamiętają.
  I to jest Miś, TFU, serial, na miarę możliwości bialskiego zadupia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Cynik Ty to jedna z córeczek lub zięciów prezydenta? Ten cały serial to kolejny ,,rodzinny'' interes i wiadomo kto na tym skorzystał. Biała to takie piękne miasto i mogłaby się rozwinąć tak jak inne miasta. Niestety za sprawą nepotyzmu stała się rezydencją kilku rodzin, które jak pijawki wysysają wszystko dla siebie nie zwracając uwagi na to, że ludzie mieszkają tu w coraz większej biedzie. Jak tam wracam to mam wrażanie, że przekroczyłam białoruska granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry Cynik. Pomyliłam się. Wyburzyłam się do Gracjana/y, nie do Ciebie. Aż się we mnie gotuje jak ktoś broni biznesów naszych ,,wspaniałych'' władz. W pełni się z Tobą zgadzam co do oceny tego nędznego serialu, który dla mnie był upokarzający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś Ty i Twoja rodzinka za tak taką ,,pierdołę'' kupę kasy dostał to też walczyłbyś o nią. Wstydu to oni za grosz nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super serial, fajnie, że miasto się zaangażowało, nei wiem, po co te dyskusje. Chcemy 3. sezonu! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super serial, fajnie, że miasto się zaangażowało, nei wiem, po co te dyskusje. Chcemy 3. sezonu! :D
Ty chcesz! Ja - my - jest róznica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...