Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białorusin bez głowy i hamulców. Jeździł niesprawnym tirem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2019 r. o 11:55 Powrót do artykułu
W Białej Podlaskiej policjanci z "drogówki" robią codzienne łapanki na Białorusinów przechodzących przez jezdnię pomiędzy Spółdzielnią Pracy "Protrans" ul. Brzeska 158, a Targowiskiem Miejskim ul. Brzeska 111. Przez parę godzin dziennie nieoznakowane BMW lub nieoznakowany Opel czają się w pobliżu w oczekiwaniu na swoje ofiary. Następnie z prędkością zagrażającą bezpieczeństwu gonią takie osoby niejednokrotnie z impetem wjeżdżając samochodami na targowisko. Bywały sytuacje, w których biegali pomiędzy straganami w poszukiwaniu winnych. W tym procederze wspomagani są przez oznakowane radiowozy. Przez trzydzieści lat nie było problemów związanych z takim przechodzeniem przez jezdnię, teraz zostało namalowane i oznaczone przejście dla pieszych w skandalicznie nieodpowiednim miejscu, na którym już dwukrotnie doszło do kolizji. Przytoczone fakty łatwo można zweryfikować ilością wystawionych mandatów w wysokości 50,- złotych (na początku bywało 100,- zł.). Czy to jest właściwe zachowanie ludzi, którzy powinni dbać o nasze bezpieczeństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczególnie bez tej głowy to już jazda ekstremalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kontrolują również auta dostawcze"polskich januszy biznesu". Wiecznie zardzewiałe, wystają ostre elementy jak blacha zjedzona przez rdzę. Oj kuźwa szkoda się rozpisywać, bo to i tak nic nie da. Babcia co sprzedaje szczypior jest największym bandziorem. Kilka metrów dalej stoją handlarze ruskimi fajkami. Wiedzą, kiedy patrole jeżdżą a czasem nawet się nie chowają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...