Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialskie Centrum Przedsiębiorczości już po przeprowadzce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2018 r. o 08:24 Powrót do artykułu
Panie prezydęcie !, miasto się kurczy ( na stronie UM jest prognoza, że za naście lat będzie nas 45 tys., czyli 13 tys. mieszkańców mniej niż obecnie a konia z rzędem ilu faktycznie mieszkańców liczy Biała obecnie ) a panu brakuje miejsc, by pomieścić urzędników ?. Kończ pan z tym bizantyjskim stylem sprawowania władzy odziedziczonym po poprzedniku. W Białej po wyborach oczekujemy zmiany rządzących miastem i odpartyjnienia miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biała rozrządowa do budy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis miłosierny się odezwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wobec braku konkretnych efektów pracy prezydenta, powstanie w UM Wydział propagandy pisowskiej. Znajdzie w niej zatrudnienie ok. 50 osób, którzy kreślić będą niebiańską perspektywę dla Białej i oszałamiające sukcesy dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej urzędników w BCP niż w przecietnym zakładzie np pieczarek.Ciekawe co oni tam piszą czy listy,czy pamietniki.Wczoraj kupiłam w sklepie fasolę i napis ,że kraj pochodzenia Etiopia.Tak wygląda ta nasza Przedsiębiorczość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 8.24 wczoraj. Jeżeli jest, jak piszesz, to chyba tylko przedsiębiorcy pogrzebowi w Białej Podlaskiej mają (mogą mieć), jakieś szanse na związanie końca z początkiem. Wieczny zatem odpoczynek w intencji śp. Białej Podlaskiej, ginącej pod przewodem obecnej władzy samo - rządowej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.