Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW ryło rów, a pijani śmigali polami

Utworzony przez Mera, 4 lutego 2009 r. o 14:19
Co takiego jest w tej zacnej marce motoryzacyjnej, że jest tak hańbiona w Polsce przez tych wsiowo-miejskich playbojów a zarazem patologicznych matołów? Czy te wioskowe macho wytłuką sie kiedyś w końcu tymi szrotami czy nie? Co tych półmózgów tak dowartościowuje w tym biało - niebieskim znaczku, że większy odsetek wypadków na lubelskich drogach jest z udziałem BMW? I większość tych wypadków jest na dodatek powodowanych przez nachlanych szczyli w dresikach ktorzy w ten sposób chcą dowartościować się intelektualnie i seksualnie. To nie jest już śmieszne. Jest to bardzo żenujące i smutne. Oj szkoda tej zacnej marki motoryzacyjnej. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyka... wiocha, wóda, pole, BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW Bolid Młodzieży Wiejskiej (w znaczeniu: ciemnej i prostackiej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW to firmowy samochód deb***i ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Bracia Niemcy! Mam do Was serdeczną prośbę, nie sprzedajcie braciom Polakom samochodów marki BMW, ponieważ powodują one w naszym kraju wyniszczenie i uszkadzanie populacji. Najczęściej giną młode buraczki, ale przy okazji cierpią też niewinni ludzie. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku - aveart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, to tyle jeśli chodzi o zawistne opinie, biednych chłopców. To może teraz niech się wypowie jakaś dziewczyna o tych samochodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo wy miastowi jezdzicie wszystkim tylko nie bmw zawistne tlumoki z miasta nawet porozmawiac nie mozna z wami bo poziom intelektualny zatrzymal sie na pierwszej klasie podstawowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej ej panowie, to, że jakieś buraki w dresach których ledwo widać zza kierownicy rozbijają się to nie znaczy, że jest to dobry podwód do obrażania wsi:P Bo zapewniam, że mieszczuchy rozbijają się BMW tak samo często jak te wiejskie szczyle na to akurat nie ma reguły:P Można powiedzieć, że to śmich na sali ale co zrobić. Taki chłopczyk który wsiada do takiego samochodu nie wie co ma ze sobą zrobić to się rozbija, no cóż młodzi muszą się "wyszaleć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aveart napisał:
Drodzy Bracia Niemcy! Mam do Was serdeczną prośbę, nie sprzedajcie braciom Polakom samochodów marki BMW, ponieważ powodują one w naszym kraju wyniszczenie i uszkadzanie populacji. Najczęściej giną młode buraczki, ale przy okazji cierpią też niewinni ludzie. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku - aveart[/quote] [quote name='kierowca BMW' post='91289' date='4.02.2009, 20:38']Ok, to tyle jeśli chodzi o zawistne opinie, biednych chłopców. To może teraz niech się wypowie jakaś dziewczyna o tych samochodach.
Witajcie Panowie popieram wszystkie wpisy mówiące o tym kto i jak jeździ tą dawniej prestiżową marką. Utarło się juz u nas że BMW to samochód dla buców, wieśniaków, dresów, gościów z małą inteligencją bądź inteligentnych inaczej, próbujących szpanować i jeździć z zimnym łokciem, oraz muzą obojętnie jaką oby grała i to głośno. Dla mnie osobiście jest to żenujące. Nigdy nie sądziłam, ze w taki sposób można zaniżyć znaczenie tak dostojnego samochodu. Pełno tego szrotu jeździ po naszych drogach i to zarówno w samej Białej jak również i jej okolicach. Ci co uważają, ze są dzięki BMW cool, na czasie, fajni, zajebiści, że laski na nie polecą - na szczęście tylko te co mają tak samo pusto w głowie jak owi kierowcy, są puści jak przebrzmiałe dzwony. Wożą sie tymi tłukami niejednokrotnie po wielu wypadkach i zagrażają innym uczestnikom ruchu. Pełno tego badziewia pod każdą knajpą każdego wieczoru. Czy im się wydaje, że dzięki temu ewyleczą swoje kompleksy wynikające byc może ze statusu majątkowego, posiadanego rozmiaru "ptaszka" -tzw. przedłuzenie, poprawią sobie tym wygląd swojej od urodzenia posiadanej facjaty? Dziwne to jest i po prostu żenujące. Gdzie się podział image tej marki i jej wielkość? Osobiście jestem właścicielką mercedesa A-klasy z 2002 i uważam że jest to zwykły i skromy samochód, na który sama zapracowałam i pracuję uczciwie dalej spłacając raty kredytu za który go kupiłam a nie dostałam od rodziców (choć nie powiem stać ich na to ale mam swoją godność) i nie obnoszę się tym. Życzę tym samym innym skromności, pokory i bezpiecznej jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej lubiane auta przez drecholi: - bmw "3", koniecznie z początku lat 90tych - audi 80 i pierwsze wersje a4 - golf III - opel calibra i omega Jakieś inne propozycje? Za samo posiadanie takiej marki powinno być zwiększone ubezpieczenie OC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram powyższą wypowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najbardziej lubiane auta przez drecholi: - bmw "3", koniecznie z początku lat 90tych - audi 80 i pierwsze wersje a4 - golf III - opel calibra i omega Jakieś inne propozycje? Za samo posiadanie takiej marki powinno być zwiększone ubezpieczenie OC.
Myślę, że ich właścicielom wystarczyłoby zabrać żel do włosów i ulubione spodenki z paskami, a sami przesiedliby się do normalnych samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...