Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brzozowica Duża: BMW z pijanym kierowcą roztraskało się na drzewie

Utworzony przez 123, 17 kwietnia 2011 r. o 15:20
POGRATULOWAĆ TATUSIOWI ZA WYMYŚLENIE SPOSOBU NA ZABICIE SYNA I JEGO ZNAJOMYCH KUP MU NASTĘPNY SAMOCHÓD A SYNALEK NICH CHLA I WTEDY MOŻE ZABIJE KOGOŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak wiejskie prostaki biorą się za prowadzenie auta. Standardowy scenariusz - weekend, procenty, impreza w umcykowie, nachlany wieśniak za kierownicą zdezelowanego wraka i popis przed chamami ze wsi i okolicznymi siksami. Przykre jest to, że te cwele nie wyciągają żadnych wniosków, każdy weekend ten sam scenariusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Tak to jest jak wiejskie prostaki biorą się za prowadzenie auta. Standardowy scenariusz - weekend, procenty, impreza w umcykowie, nachlany wieśniak za kierownicą zdezelowanego wraka i popis przed chamami ze wsi i okolicznymi siksami. Przykre jest to, że te cwele nie wyciągają żadnych wniosków, każdy weekend ten sam scenariusz.
A Ty kurxxwa z kąt się urwałeś zaślumaczony PAJACU?! napierd.. na wieś a z kąt Ty jesteś? w mieście mieszkasz "intjeligencie"? a matka twoja z kąt pochodzi czubku jeden? ps. sam jesteś chamem który zazdrości ludziom ze wsi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W sobotę około godz. 18.25 prowadzone przez 26-letniego kierowcę BMW nagle zjechało z drogi i uderzyło bokiem w drzewo. Okazało się, że w zmiażdżonym samochodzie byli uwięzieni 2 mężczyźni. Kierowca doznał złamań ręki i nogi, a pasażer Łukasz D. złamania ręki i urazu głowy. Stwierdzono, że kierowca miał 0,63 promila alkoholu w organizmie" Chłopaki jechały na sobotnie disko czy do sklepu po kolejne napoje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
POGRATULOWAĆ TATUSIOWI ZA WYMYŚLENIE SPOSOBU NA ZABICIE SYNA I JEGO ZNAJOMYCH KUP MU NASTĘPNY SAMOCHÓD A SYNALEK NICH CHLA I WTEDY MOŻE ZABIJE KOGOŚ
W wieku 26 lat, to już chyba samemu sobie człowiek kupuje samochód... Przecież to stary chłop (chociaż głupi jak but, szkoda że przeżył, bo jeszcze może będzie miał pomysł na przekazanie genów głupoty...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
A Ty kurxxwa z kąt się urwałeś zaślumaczony PAJACU?! napierd.. na wieś a z kąt Ty jesteś? w mieście mieszkasz "intjeligencie"? a matka twoja z kąt pochodzi czubku jeden? ps. sam jesteś chamem który zazdrości ludziom ze wsi !
Ale "z kąt" Ty jesteś to od razu widać i czuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tesz kupił Beemke,spżedał prosiaki i kupil.Teraz to ja jusz nie dziad tylko pan prawie jak miastowy.Beema ma pałer zwija aswalt dziewczyny sikaja jak ja podjade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA 13 Tys za starą 5 ... dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beme kupili od mojego kumpla za 1600 zł w ten sam dzień ją rozjebali ^ ^ deb***e !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bmw - bryka dla wieśniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kqrwa wiocha się rozjebała.Jechali wieśniaki na disco party.Szkoda BMW taki był drogi:)Mieli na sobie garnitury czy dresy??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno szmaciarzu mieli na sobie . wieśniak to jesteś ty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowaliew napisał:
kqrwa wiocha się rozjebała.Jechali wieśniaki na disco party.Szkoda BMW taki był drogi:)Mieli na sobie garnitury czy dresy??????????????
Bo na przykład kultura takiego blokersa to jest taka że zaleje pałę a potem porykując radośnie "qrwa" tłucze szyby na przystankach albo w samochodach i puste butelki. To jest ta wyższa forma ewolucji od wieśniaka. Kowaliew czyje w tobie blokersa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z LBI nauczcie się pisać po polsku.Wystarczy trzy lata zawodówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopak z Woli napisał:
Panowie z LBI nauczcie się pisać po polsku.Wystarczy trzy lata zawodówki.
Tobie wystarczyło, brawo chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać tych wieśniaków szkoda Ferrari pewnie majątek kosztowało:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam ich nie żałuję,trzeba tępić pijaków.Ps. autko wypasione w sam raz dla pijaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomyśl gamoniu jeden z drugim jakie to są koszty Straże i Erki pewnie myślicie barany,że za darmo jeżdżą,żal mi ludzi którzy nie mają wyobrazni żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INKA napisał:
pomyśl gamoniu jeden z drugim jakie to są koszty Straże i Erki pewnie myślicie barany,że za darmo jeżdżą,żal mi ludzi którzy nie mają wyobrazni żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"W sobotę około godz. 18.25 prowadzone przez 26-letniego kierowcę BMW nagle zjechało z drogi i uderzyło bokiem w drzewo. Okazało się, że w zmiażdżonym samochodzie byli uwięzieni 2 mężczyźni. Kierowca doznał złamań ręki i nogi, a pasażer Łukasz D. złamania ręki i urazu głowy. Stwierdzono, że kierowca miał 0,63 promila alkoholu w organizmie" Chłopaki jechały na sobotnie disko czy do sklepu po kolejne napoje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...