Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budują łódź z drewna. Chcą wyruszyć w podróż przez 11 krajów Europy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 października 2017 r. o 15:45 Powrót do artykułu
Piękna i solidna szkutnicza robota tylko mam nadzieję że panowie wiedzą co robią bo połączenie drewna i stali tej zwykłej nie jest dobrym pomysłem. Dawniej używano do tego miedzianych śrub i gwoździ obecnie nierdzewki. Życzę powodzenia sam też mam zamiar spłynąć Wisłą na żaglach i chyba w większości na silniku bo płycizny okrutne i brak miejsca do halsowania. Ja popłynę moim starym niemieckim grubym laminatem. Dawnymi czasy zaliczyłem Wisłę drewnianą omegą i bardzo mile to wspominam widoki niesamowite i świetna przygoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle sponsora trzeba he he he . Do roboty by poszli a nie dziadują o kasę . Wstyd !!! Młodzi ludzie zdolni do pracy a o kasę żebrzą . Zasponsorować to można operację chorym dzieciom czy dom dziecka a nie ....... wypad ludziom na wczasy . Wstydu nie mają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start na Czechówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do psychiatryka powinni tą łajbą popynąć :) Kto zasponsoruję taki idiotyczny pomysł. Sportowcy odnoszący sukcesy nie mogą znaleźć sponsora a tu ktoś ma sponsorować jakieś nawiedzone pomysły . Do PSYCHIATRYKA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba sponsora aby nakupić wódki , zagrychy i zapojki ! I można płynąć za czyjeś pieniadze . Hej !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Podziwiam pomysł i pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starego nie będzie na mostku , zamknie się w kabinie i będzie walił kapucyna, czyli robił "sal sal".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...