Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burzą nad Białą Podlaską

Utworzony przez Michał, 24 lipca 2008 r. o 23:43
Obserwowałem tą burzę z Krasnegostawu. Widać było że pioruny ostro biją, ale grzmotów wielkich słychać nie było. Nie chciał bym być w środku tej burzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby tak p. Pietrzela robił mniej błędów w tekstach to by się lepiej czytało. W jednym tekście o burzy jest przynajmniej ze 4 byki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakby tak p. Pietrzela robił mniej błędów w tekstach to by się lepiej czytało. W jednym tekście o burzy jest przynajmniej ze 4 byki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakby tak p. Pietrzela robił mniej błędów w tekstach to by się lepiej czytało. W jednym tekście o burzy jest przynajmniej ze 4 byki.
Podaj przykład tych "byków"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Podaj przykład tych "byków"
michal czy raczej marek? o marek zmienia ladnie imiona, ciekaw swych byków w artykule. niezla metoda panie towarzyszu redaktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś rozpaczliwy, pewnie konkurent. Pietrzela nigdy nie należał do partii. Szukaj towarzyszy w innej redakcji. Palnij jeszcze jakąś głupotę. Stać cię przecież. No nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tezbezpartyjny napisał:
Jesteś rozpaczliwy, pewnie konkurent. Pietrzela nigdy nie należał do partii. Szukaj towarzyszy w innej redakcji. Palnij jeszcze jakąś głupotę. Stać cię przecież. No nie?
Skąd to wiesz, że nie należał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja maćki z klanu tu sie komentuje artykuł. rozumiecie????? żal??downy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o ja maćki z klanu tu sie komentuje artykuł. rozumiecie????? żal??downy??
O ja Ryśku z Klanu tu się też komentuje autora. Rozumiesz????? Żal?? Ciapo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O ja Ryśku z Klanu tu się też komentuje autora. Rozumiesz????? Żal?? Ciapo??
Oj paniere daktorku siwy jak tak mozna pisac downy?? do czytelników no no. ginie pan powoli sam od tego dzieła forum jakie pan stworzyl eh,kto mieczem wojuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...