Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były poseł PO znalazł pracę w Urzędzie Miasta. Konkursu na stanowisko nie było

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2020 r. o 13:42 Powrót do artykułu
Awans!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat przechodził z tragarzami i przypadkowo znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pan poseł tak nisko spadł na tymczasowy wakat zastępcy naczelnika z tak śmiesznie niską dla niego płacą ? Ale bardziej mnie zastanawia postawa burmistrza Kota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 poprzednich kadencji? Kadencja to 4 lata. Więc w parlamencie był dwie kadencje, redaktorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo mój mąż proszę pani to z zawodu dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentne, moim zdaniem, ominiecie przepisów prawa - w tym przypadku ustawy o pracownikach samorządowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dysonans poznawczy, bo Żmijan zawsze był przedstawiany jako rzutki przedsiebiorca, a tymczasem rzucił się na pierwsze lepsze stanowisko urzędnicze !!! A co z jego biznesem?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 poprzednich kadencji? Kadencja to 4 lata. Więc w parlamencie był dwie kadencje, redaktorze!
 Jakie dwie? Od 2001 do 2019, czyli: 01 - 05 - 07 - 11 - 15.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a co? Miał być pissowiec. Super decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żmija żmiji łba nie urwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie przyszedł do Białej. Bardzo by się przydał tu fachowiec, których nie miał Stefaniuk i nie ma Litwiniuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli powrotu do biznesu nie będzie ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak Czapski szedł przy WODKANie i dostał pracę księgowego. Ps Międzyrzec Podlaski to kurnik wschodu hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-linii partyjnej, nie ze względu na fachowość, młodość i energię do pracy, pan Źmijan dostał pracę od swojego kolegi PO -Kota, to naprawdę jest obrzydliwe. Wielu młodych, wykształconych ludzi z Miedzyrzeca, czekają na swoją szansę a tu proszę, fachowiec od dróg i mostów, dostaje robotę, bez konkursu. PO-spółce oszuści, nic więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prawo jazdy juz oddali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpartyjny fachowiec ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu po gębie widać, że fachowiec i nie musi brać udział w jakimś końkursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-możecie? PO-możemy!!! No!! Towarzy..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tu "kolesiowi" nie pomóc!. A co może PiS-owcowi miał dać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto przypomnieć słowa Żmijana który twierdził jeszcze za rządów złodziejskiej szajki/koalicji PO-PSL dlaczego nie wybudują autostrady A2 na wschód od Warszawy. Bo w ciągu doby nie przejeżdża tamtędy 1700 pojazdów samochodowych. Ja to POliczył Żmijan i spółka? Nie mam pojęcia, ale to ukazuje oraz ich nierzady w latach 2007-15, ze są załganym towarzystwem wzajemnej adoracji. Trzeba zatem międzyrzeckiemu ratuszowi POgratulować "fachowca" bez konkursu. Nie ma co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...