Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były poseł PO znalazł pracę w Urzędzie Miasta. Konkursu na stanowisko nie było

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2020 r. o 13:42 Powrót do artykułu
I już się znalazł stołek dla kolejnego spadochroniarza z Mafii PO. A co porabia WUJ Z POLSKĄ WSCHODNIĄ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć przyjaciele Nazywam się TERESA ZAJAK Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosiłem cię do skontaktowania się z ANNA CHROMA I nie będziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pożyczkę w wysokości 130 000 Zl dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Aby uzyskać więcej informacji Odpowiedz mi krótką wiadomością Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą annachroma1949@gmail.com skontaktuj się z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jeśli nie potrzebujesz pożyczki Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół dziękuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie tak skuteczny w działaniu jak w przypadku S12 do Dorohuska, o którą jak twierdził tak bardzo zabiegał jak był posłem, to współczuję mieszkańcom takiego fachowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Miedzyrzeca Podlaskiego, powinni zastanowić się nad referendum w sprawie odwołania PO-słusznego burmistrza, po co wam taki , wlodarz który wspiera tylko swoich, a resztę ma w ***. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten sam co chciał wprowadzić opłaty za drogi krajowe .Pogratulować wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO powinna zniknąć z mapy politycznej, POdnóżki Brukselsko-Berlińskie, zero polskości, szkodnicy rozwoju Ojczyzny, brrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to PiS zlikwidowało Służbę Cywilną i konieczność ogłaszania konkursów na stanowiska. A dla Misiewicza zmienili nawet regulamin w PGZ, żeby mógł dostać się do zarządu bez wyższego wykształcenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty adam ty jestes z Lublina a masz slome w butach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak Pawlak zachwalał Zenka, żeby w gminie dali mu posadę, toż to fachowiec z dypłmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wuj od polski wschodniej prezesi śmieciarkami. W stolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu za smieci trzeba bedzie wiecej zaplacic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wuj od polski wschodniej prezesi śmieciarkami. W stolicy
 Gdy widzę posła Żmijana to jestem gorącym orędownikiem aby ograniczyć liczbę posłów Sejmu o połowę i zlikwidować Radę Starców czyli Senat. Gdy nie było już prawie czego kraść to chciał wprowadzać winiety na drogi krajowe - by żyło się lepiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym że burmistrz Kot, jest niesamodzielny, w Międzyrzecu mówi się od dawna. Zatrudnienie Źmijana, jest ubezwlasnowolnieniem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaleźć to można puszki na śmietniku albo grzyba w lesie a nie pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NICH CWANIACZEK NA KASE DO BIERDY IDZIE chamstwo i cwaniactwo politykow siegnelo dna i nie ma znaczenia jaka partia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to PiS zlikwidowało Służbę Cywilną i konieczność ogłaszania konkursów na stanowiska. A dla Misiewicza zmienili nawet regulamin w PGZ, żeby mógł dostać się do zarządu bez wyższego wykształcenia.
 A dżoana mucha to po jakiej lasce I czyjej została ministrą sporta? Za czyjich rządow. Jeszcze koncerty urzadzala za miliony I druzyny chciala wybierac do gry w pilke :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAŃBA koniec demokracji jak Bolek powiada tylko taczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto przypomnieć słowa Żmijana który twierdził jeszcze za rządów złodziejskiej szajki/koalicji PO-PSL dlaczego nie wybudują autostrady A2 na wschód od Warszawy. Bo w ciągu doby nie przejeżdża tamtędy 1700 pojazdów samochodowych. Ja to POliczył Żmijan i spółka? Nie mam pojęcia, ale to ukazuje oraz ich nierzady w latach 2007-15, ze są załganym towarzystwem wzajemnej adoracji. Trzeba zatem międzyrzeckiemu ratuszowi POgratulować "fachowca" bez konkursu. Nie ma co.
 Zagospodarowanie, to bardzo wrażliwe stanowisko. 7 tysięcy zagłosowało, po kilku kadencjach - binesmen, ale tylko z cudzych strumyków - wybieram się pochodzić koło urzędów, doradźcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podobno poseł do Wisznic nie chciał dojeżdżać - tam też był wakat po śmierci wieloletniego sekretarza; wisznicki wójt na pewno by go przyjął - bynajmniej gościł go na każdej imprezie i po targu przed wyborami oprowadzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry. Warto zobaczyć na niektóre spółki państwowe, gdzie prezesów z nadania pisu zmieniają co kilka miesięcy i każdy z z nich ma kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy odchodnego. Tak się nas doi drodzy Polacy. A my harujemy na ich odprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...