Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były pracownik PEC walczy w sądzie. Jedną sprawę przegrał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2018 r. o 21:27 Powrót do artykułu
znowu między partiami się żrą o stołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj przewraca sie w głowach tym prezesom i czlonkom, mysla że bez nich to sie zawali wszystko, wiecznie pokrzywdzeni, kiedys ludzie wiecej pokory mieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spawy puściły od stołka? Gdzie bidula znajdzie taką posadkę w miasteczku? Tylko w panstwowych spółkach można dobrze zarobić, to i żal się rozstawać z posadką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczny przykład pisowskiego sądu !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ten pan musi zasiadać w ciepłej posadce a inni nie. Jest swoboda na rynku pracy i jego kompetencje na pewno się przydadzą. Jest na pewno dobrze wykształcony i kompetentny dlatego to stanowisko piastował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w podobny sposób straciłam pracę w szkole, bo byłam niewygodna dla dyr. z PO. I sąd dokładnie tak samo mnie potraktował. I nieważne było, że związek zaw. nic nie wiedział, że miesiąc później zatrudniono na moje miejsce kogo innego. Sąd stanął po stronie pracodawcy, bo takie było zamówienie POlityczne. Odwołanie nic nie dało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze by tak sprawdzić co porabia dyrektor w PEC z Poznania i kto tam go polecał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dyrektor" z poznania to akurat super fachowiec i pracuje w PEC kilka ładnych lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...