Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były zastępca prezydenta skarży się na krzywy chodnik i brak latarni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2019 r. o 19:15 Powrót do artykułu
Dlaczego nie zajął się tym jak był vice od infrastruktury???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 lata nic dla kołychawy nie zrobił, gdyby nie jedynka na liście pisu nikt by na niego nie zaglosował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysa pało a co robiłeś przez poprzednie cztery lata z dyzmą, że oświetliłeś sobie ulicy twardej i nie zrobiłeś chodnika miej pretensję do siebie i do swojej bandy pisowskiej oszuście jeden nie wystarczy nosić w kampanii kawy z dyzmową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaś to prawda że chcesz być chirurgiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie pan był przez ostatnie 4 lata??? Zresztą mieszka pan tutaj od urodzenia, to powinien pan wiedzieć co się dzieje na osiedlu, a teraz jakieś podjazdy w stronę nowej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super komentować. Budżet nie jest z gumy i wszystkiego w 4,5 czy nawet 8 lat nie da się zrobić. Odpowiedź prezydenta w stylu poprzednika, a miało być lepiej. Na pewno nasz panujący wszystko zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....po prostu q...a geniusz! Nałykali się przez całą kadencję (o maltretowaniu rodzin nie wspomnę) bez żadnego wysiłku, a teraz raptem chce zabłysnąć wnioskami! Posyp się brokatem, to zaimponujesz swoim wyborcom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja p.....e, sorry umknęło mi się. Mieszka tam A przez 4 lata nie zajął się swoim terenem. Co za..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie rektor PSW wstydzi się takiego swojego wychowanka i pracownika.Chodziński pierdział przez 4 lata w stołek i nic nie zrobił,a teraz chce wszystkiego na raz,bo on zaczyna widzieć swoje zaniedbania??? Niech wyjdzie na AL.Jana Pawła,ktora powinna być wizytówką Białej ,a jest zwyczajną zaniedbaną ulicą bez chodników ,a tak gdzie są to idąc bardzo trzeba uważać.Ale Chodziński wszedł na stołek z PO i w czasie kadencji przeflancował się do PIS liczac na sukces.Teraz za to ,że jeszcze dostał pracę powinien dac na mszę za pomyślnośc nowej władzy i systematycznie odśnieżac przy pomniku Kaczyńskich,bo fundatorzy zapomnieli o swoich obowiązkach.Którzy to są to tam wypisane złotymi,srebrnymi i brązowymi literami.A dyrektor szpitala niech się dobrze Chodzińskiemu przyjrzy ,bo on się tam nie nadaje.Tam wymagana jest kompetencja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończ Pan wstydu oszczędź. Jak można nisko upaść? Zna Pan słowo umiar? Czy tylko dolaresy się świecą w źrenicach? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy przemyt fajek jest dalej oplacalny ,,,, to tak mi sie wypslo bo nie wiem o kim piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Adamie proszę nie przejmować się trolami i ich nagonką z KO dzięki Panu bedzie tunel na lubelskiej dzięki Panu wybudowano za torami Topolową, Górną, Jałowcową, Króczą, Żwirki, Drogę Wojskową, Olszową  iświetlenie na Pieńkach nikt do tego czasu nie dbał o nasze osiedla ... wiem też Że dopilnował Pan budowę ulicy Koncertowej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chidziński przynajmniej zrobił kilka inwestycji dla naszego okręgu ... a co zrobił Romanowski, Sosnowski, Michalczuk ... ? Nie mogę znaleźć odpowiedzi ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ,Chodziński to brak kompetencji a nowi prezesi ,członkowie rad nadzorczych miejskich spółek to wyjątkowo kompetentni i wykształceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny Prezydent też był vice Prezydentem w poprzedniej kadencji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co ZROBIŁ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję rzetelności dziennikarskiej " były zastepca prezydenta skarzy się na krzywy chodnik i brak latarni". Niby nic a przedstawia się Pana Chodzińskiego w złym świetle. Jaka jest prawda? po prostu Chodziński złozył petycję, by w tej kadencji nie zapomnieć o tym rejonie miasta. Pamięć ludzi ( chyba tych tu piszęcych) jest krótka, szybko zapomniano co zrobiono w minionej kadencji. A Chodziński nie startował poprzednio z PO, a został z PO wyrzucony za to, że dotrzymał słiowa w umowie z PiS - to po pierwsze, a po drugie gamonie miał jeden z najlepszych wyników wyborczych w naszym mieście. Panie Adamie dla mnie jest pan naturalnym kandydatem na prezydenta naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani E. Burda - jakie to uczucie szczuć na Chodzińskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daruj se panie Chodziński ! Idź na stadion i tam wylewaj swoje żale. Tam zostawiłeś swoje cztery lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłeś wybłagać u swojego pryncypała naprawienie ulic. I co zrobiłeś ? Nie kompromituj się i nie udawaj teraz zatroskanego. Zajmij się szpitalem, chociaż polemizowałbym czy potrafisz. Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...