Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA sprawdzi dokumenty stadniny w Janowie Podlaskim. Chodzi o pieniądze za dzierżawę koni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2018 r. o 16:47 Powrót do artykułu
Pani mucha my już pani dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha robi co może aby wrócić . Tylko jej działania jako posłanki na nic komu się nie przydały . Po co komu mucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łał, to dopiero jest klacz...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie koń nie może, tam mucha dopomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA jest organ państwowy i służba ojczyźnie a nie do podkładania kłód pod rząd, który nadał krajowi przedmiotowość państwa i Europy ze wskazaniem na świat. Takie zabiegi tylko dla niszczenia i okazania pogardy ludziom zaawansowanym w zamiany i przeistoczenia! Ta Mucha niech rozrabia w Warszawie a nie na Lubelskiej ziemi! Tylko niewyedukowane barany i nieuki mogą za takimi głosować i pójść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne, tak powinno być niech opozycja patrzy rządzącym na łapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka stadnina??? tam pis wszystko już zaorał, ostał sie ino drób i to gorszego sortu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA jest organ państwowy i służba ojczyźnie a nie do podkładania kłód pod rząd, który nadał krajowi przedmiotowość  państwa i Europy ze wskazaniem na świat. Takie zabiegi tylko dla niszczenia i okazania pogardy ludziom zaawansowanym w zamiany i przeistoczenia! Ta Mucha niech rozrabia w Warszawie a nie na Lubelskiej ziemi! Tylko niewyedukowane barany i nieuki mogą za takimi głosować i pójść!
Taki z ciebie Polak patriota jak z tej stadniny teraz pożytek. Zalecana wizyta u lekarza specjalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CBA sprawdzi Muchę z koncertem Madonny ???? Sprawdzi jak 250 miliardów VAT wyprowadzani i 150 mld z OFE, co klepnął rzepliński ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się baby zajmą sobą, bo ja robiłem w stadninie za Treli i wiem, jak było. Wszędzie pchał nosa i ludzi poganiał jak jakiś ekonom z folwarku! Ale żeby zagadał i pogadał z ludźmi o czymś co nie z robota to już nie bo wielki pan z niego. Światek piątek i sobota latał po stadninie od świtu do nocy i wąchał co kto i jak. Teraz się ludzi szanuje i rozumie jak cos jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnie podejście i akcja ostatniej szansy aby pogrążyć Trele , zapewne się nie uda ale próbować warto . Cały obraz pisu i jego mafijnego obrazu w pigułce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma takiej instytucji ktorej te miernoty i szemrane psie towarzysko nie rozwali oni powinni dostac najwyzej zarządzanie wc w kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha poleciala do janowa bo sie cyka ze za miesiecy kilka juz wyplaty nie bedzie. Mucha bezrobotna zostanie, podobnie jak jej kolezaneczki. To udaja, jak to one sie troszcza o koniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się baby zajmą sobą, bo ja robiłem w stadninie za Treli i wiem, jak było. Wszędzie pchał nosa i ludzi poganiał jak jakiś ekonom z folwarku! Ale żeby zagadał i pogadał z ludźmi o czymś co nie z robota to już nie bo wielki pan z niego. Światek piątek i sobota latał po stadninie od świtu do nocy i wąchał co kto i jak.  Teraz się ludzi szanuje i rozumie jak cos jest!
Teraz sie tak szanuje ,że stadnina jest w ruinie a dochód z ostatniej aukcji był kompromitujący.  Ty robiłeś w stadninie ale chyba za klacz. Trela został doceniony za granicą przez szejków a wstadninie hula wiatr i biega drób - po latach potęgi zostały wspomnienia. Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze spieprzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może właśnie dlatego wszystko działało, że pan Trela wszędzie zaglądał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Marek do Białej Podlaskiej przyjeżdża do lewactwa twij kolega TW Bolek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...