Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą uhonorować rektora PSW w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2018 r. o 09:39 Powrót do artykułu
Bergier to wyjątkowa menda. Jeszcze się JP II podpiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do" gościa" Tak mówią i myślą ludzie niskiego pokroju co nic wżyciu nie zrobili. Sieją pogardę. Gdybyś tak się zastanowił jak by wyglądało nasze miasto bez tej uczelni, pięknych obiektów, tysięcy studentów dającym pracę mieszkańcom. Duży szacunek należy się Bergierowi i w mojej ocenie jest to druga osoba po ŚP Księdzu Bieńkowskim któremu ten tytuł autentycznie się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w rankingach "Perspektyw" zajmuje czołowe miejsce w kraju"" w czym ta uczelnia zajmuje miejsce?? I co to jest Perspektyw? Ano w rankingu. MIŚ - zadziwia. Nie żałujmy panu Bergierowi, niech stanie obok Romaniuka (co zamiast do PEC-u, bloki do gazu podłączył, a parkingi sprywatyzował pod blokami - biznesmeni). Białska rzeczywistość, nagrody bialskiej rangi. Może Rektor ma klasę i nie przyjmie? : D Sprowadzenie młodzieży do Białej? Ma to pewien sens, aczkolwiek niesie tyle, co edukacyjna rola szkoły wychowania fizycznego - sportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku otrzymania tego tytułu przez Pana Bergiera, automatycznie ten tytuł straci swoją rangę. Nie wyobrażam sobie aby Pan Bergier stał w jednym rzędzie z ś.p. panem Bogusławem Kaczyński. Uważam że to byłaby ujma. Pan Bergier nie zasłużył się niczym. Uczelnia ma poziom daleko odbiegający np. od filii jednej ze starszych Uczelni tj. AWF. Studenci po PSW nie są w stanie poradzić sobie na AWF bo poziom nauki jest dużo wyższy. Poza tym, gdyby uczelnia rzeczywiście była dobra to nadal studiowaliby na niej osoby zza wschodniej granicy. Ponadto gdyby rzeczywiście byłaby taka wspaniała uczelnia powstałaby hucznie planowana filia PSW. Moim zdaniem Pan Bergier nie ma skąd brać studentów więc ściąga już ich z Afryki. Sprawa studenta z USA, który wyrażał chęć studiowania na PSW też ucichła. Uważam, że w Białej są godniejsze osoby do tego tytułu. Proszę nie rób z tego odznaczenia czegoś powszechnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku otrzymania tego tytułu przez Pana Bergiera, automatycznie ten tytuł straci swoją rangę. Nie wyobrażam sobie aby Pan Bergier stał w jednym rzędzie z ś.p. panem Bogusławem Kaczyński. Uważam że to byłaby ujma. Pan Bergier nie zasłużył się niczym. Uczelnia ma poziom daleko odbiegający np. od filii jednej ze starszych Uczelni tj. AWF. Studenci po PSW nie są w stanie poradzić sobie na AWF bo poziom nauki jest dużo wyższy. Poza tym, gdyby uczelnia rzeczywiście była dobra to nadal studiowaliby na niej osoby zza wschodniej granicy. Ponadto gdyby rzeczywiście byłaby taka wspaniała uczelnia powstałaby hucznie planowana filia PSW. Moim zdaniem Pan Bergier nie ma skąd brać studentów więc ściąga już ich z Afryki. Sprawa studenta z USA, który wyrażał chęć studiowania na PSW też ucichła. Uważam, że w Białej są godniejsze osoby do tego tytułu. Proszę nie rób z tego odznaczenia czegoś powszechnego.
 Nie wiem o czym mówisz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całe PSW to patologia. Studiują sami Białorusini. Kadra to głównie rodzina Pana Bergiera. Ludzie mierni,bez pomysłu na siebie, żyjący pod parasolem tego czlowieka. Tylko oni piszą pozytywne komentarze na temat Tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mnie mobbingował. Poroniłam. To jest na twoim sumieniu, Bergier. Po tamtej stronie mam nadzieję cię odpowiednio "odznaczą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś musi być na rzeczy, zbyt wiele osób bardzo żle ocenia tego osobnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoły nie utworzył Berger, tylko zapewnił sobie stołek po przegraniu AWS. Burda jak zawsze daleka od prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro czytać negatywne komentarze,ale cóż"sukces rodzi zazdrość".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic wspólnego z Bergierem, więc nie mam powodu mu kadzić:) Ale faktem jest, że facetowi się chciało. Sporo zrobil dla miasta, a mógł, jak większość pyskaczy, nie zrobić w życiu nic. Pewnie że przy okazji załatwił sobie posadę. Ale calej tej uczelni, jej budynków itp. nie byłoby, gdyby się nie postarał. Więksozśc komentujących przejawia takie typowe polactwo. Najlepiej aby nic nie było:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...