Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z lotniskiem?

Utworzony przez borkowski, 17 stycznia 2009 r. o 10:23
Joasia napisał:
Pan Abramowicz nagle sie obudzil... Juz rok minal, a nic nie zrobil dla Bialej. Wstyd tylko przynosi. Teraz na jednym wozkiem ze Stefaniukiem banda nierobow bez wyksztalcenia.
O przepraszam, czytałem jego sprawozdanie z pracy posła za ostatni rok,dawno nie mielismy tak aktywnego posła. Lotnisko, granica,Specjalna Strefa Ekonomiczna,mały ruch graniczny, Srodowisko, 5 interpelacji poselskich, 4 zapytania, licencje dla prawników, rolnictwo, aktywne biuro poselskie w Bialej, Piszczacu, Miedzyrzecu. Daj Boże więcej takich Posłów. I to jest poseł opozycji. A poseł Stefaniuk z parti rzadzącej co zrobil oprócz uśmiechów od 20 lat. Ludzie gdzie ja żyję. Żeby 20 lat tak robić w balona wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan czapski walczy o kopce zamiast o inwestycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski, jedna sprawa, bialski obiboku, nam nie potrzeba kopców, nam potrzebne są miejsca pracy, ciemnotę możesz wciskać takim ciemniakom jak ty, mamy dosyć pasożyta jako prezydenta, ty i twoja sitwa nie mają pomysłu na rozwój miasta. Załóż gumowce, widły do rąk i spadaj na wiochę, tam jest twoje miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ napisał:
Czapski, jedna sprawa, bialski obiboku, nam nie potrzeba kopców, nam potrzebne są miejsca pracy, ciemnotę możesz wciskać takim ciemniakom jak ty, mamy dosyć pasożyta jako prezydenta, ty i twoja sitwa nie mają pomysłu na rozwój miasta. Załóż gumowce, widły do rąk i spadaj na wiochę, tam jest twoje miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kolego, nie obrażaj mieszkańców wiosek. Wielu z nich pracuje w przeciwieństwie do mości pana el presidente
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nikogo tutaj nie obraża tylko stwierdza fakty, prezydent nic nie zrobił dla Białej a łobuzeria na osiedlach faktycznie pochodzi ze wsi, tak jak wyżej, nie muszę wymieniać osiedli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" - Pierwsze słyszę, że pan Abramowicz o coś walczy. Powinien wiedzieć, że o takie sprawy trzeba zabiegać wspólnie - zdumiewa się poseł Jerzy Stefaniuk (PSL). " no to ciekawe co Pan Stefaniuk robi dla regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klemens napisał:
" - Pierwsze słyszę, że pan Abramowicz o coś walczy. Powinien wiedzieć, że o takie sprawy trzeba zabiegać wspólnie - zdumiewa się poseł Jerzy Stefaniuk (PSL). " no to ciekawe co Pan Stefaniuk robi dla regionu?
Jak to co - lobbuje w Tajlandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam osobiście że Prezydent Białej to latawiec aby trzymać się stołka bo wyżej już nie pójdzie. Czego przed wyborami terroryzował załogę urzędu miasta żeby na niego głosowali, resztę już wszyscy wiemy. Jak Bialczanie się nie obudzą to dalej będzie syf !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to zdumiewa to, że Pan Poseł Stefaniuk już tyle lat zasiada w parlamencie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mnie to zdumiewa to, że Pan Poseł Stefaniuk już tyle lat zasiada w parlamencie ...
Zejdźcie z Franka ! To co chcecie by wam z lotniska zrobił pastwisko ? Przecie on broni słusznych spraw wioskowych i dzierżaw gruntów po PGR-ach, a w tych sprawach on jest niekumaty, sprawa dotyczy innej agencji ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zejdźcie z Franka ! To co chcecie by wam z lotniska zrobił pastwisko ? Przecie on broni słusznych spraw wioskowych i dzierżaw gruntów po PGR-ach, a w tych sprawach on jest niekumaty, sprawa dotyczy innej agencji ......
Agencji towarzyskich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech on spier...... napisał:
Agencji towarzyskich ?
Andrzej co tak myslisz? daj odpor tym klamiwym zarzutom, że nic nie robisz! Jaki piekny wywiad udzieliłeś ostatnio slowu podlasia. Nic nie zrozumiałem ale może za głupi jestesm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecientny wyborca A.CZ. napisał:
Andrzej co tak myslisz? daj odpor tym klamiwym zarzutom, że nic nie robisz! Jaki piekny wywiad udzieliłeś ostatnio slowu podlasia. Nic nie zrozumiałem ale może za głupi jestesm.
"Przecientny", wypiwszy już jesteś ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli autor artykułu (nota bene od lat ,,wyspecjalizowany'' w sprawach Waszego lotniska) jest tak bardzo dobrze zorientowany, niech przeprowadzi wywiad z zarządem nowej spółki lotniskowej CARGO HUB (czytaj CHAP, bo to od chapania) WARSZAWA BIAŁA. Jak na razie i spółka i zarząd to TAJEMNICA POLISZYNELA, ale porozumienie w sprawie lotniska ma już od dawna zafiksowane. Panie Redaktorze, wywiad z zarządem owej spółki może Pan przeprowadzić w Warszawie, przy ulicy Zwierzynieckiej 2. Pod tym adresem spółka ma prawie takie same kontenery biurowe, jakie na Waszym lotnisku postawił Vahap Toy, mimo, że był goły jak święty turecki. Panie Pietrzela, skorzystaj Pan z okazji, bo Czytelnikom należą się fakty, a nie domysły. FLIGHT 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Czapski na swojej konferencji mówił, że na lotnisku wybili się politycy. A ja powiem, że ten kto zrobi porządny reportaż o lotnisku, dobrze i sumiennie prześledzi i zrelacjonuje sprawę wybije się jako dziennikarz. Bo sam jestem ciekawy jak to na prawdę było, jest i będzie z lotniskiem. Dlatego czekam na dziennikarza który podejmie się tej pracy i przygotuję coś na prawdę porządnego a nie tak jak teraz wyrywki bez ładu i składu. Na lotnisku kapitał mogą zbić nie tylko biznesmeni i politycy ale też dziennikarze. Trzeba tylko wgryźć się w temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prezydent Czapski na swojej konferencji mówił, że na lotnisku wybili się politycy. A ja powiem, że ten kto zrobi porządny reportaż o lotnisku, dobrze i sumiennie prześledzi i zrelacjonuje sprawę wybije się jako dziennikarz. Bo sam jestem ciekawy jak to na prawdę było, jest i będzie z lotniskiem. Dlatego czekam na dziennikarza który podejmie się tej pracy i przygotuję coś na prawdę porządnego a nie tak jak teraz wyrywki bez ładu i składu. Na lotnisku kapitał mogą zbić nie tylko biznesmeni i politycy ale też dziennikarze. Trzeba tylko wgryźć się w temat.
Tu na anonimowo to nie. Zamykam skład budowlany i idę do Fila, a jego stary Ferdek przez płot krzyknie: Iruchna cho no. Ferdek zara ide ale z Rychem. Oboje mamy ferie, ja od polaka a łun od mundrości. Bierzmy czerwono-białą flage i Mertajmy po Janowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...