Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Conan i Marley, dwa zaniedbane psy mieszkały w szopie

Utworzony przez Kazimierz spod Łęcznej, 5 czerwca 2014 r. o 15:11
Mego Fuksa znalazłem pod bramą moje posesji rok temu,szukał pożywienia,był bardzo wychudzony,brudny.Otworzyłem mu furtkę i wszedł na podwórze.Przez cały miesiąc był ostrożny w stosunku do mnie,nie podchodził do mnie.A teraz jesteśmy oddanymi sobie przyjaciółmi,chodzimy razem na ryby,Fuks pilnuje obejścia jak nie ma mnie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brednie.. jestem z tej miejscowości i widziałam te psy daaaaaawno temu. Jakieś dwa lata. Ale nie było ich dwa a jakoś 5 sztuk!!!!! Mieszkały w budzie pod tarasem w wielkim gruzowisku i miały dla siebie tylko JEDNĄ budę! W większości to były takie białe pieski i chyba właśnie jeden tylko czarny. Po zapytaniu czemu psy są w takim stanie i dlaczego je trzymają skoro się nie opiekują.. Syn Pana doktora powiedział : że to psy są w celu rehabilitacyjnym dla ich chorego dziecka (upośledzenie umysłowe). A jak zapytałyśmy czy możemy zabrać chociaż jednego to zostałyśmy przegonione...   Aż strach myśleć co się stało z tymi pozostałymi psami... Sami sobie dopowiedzcie.. I szkoda że tak łatwo się wyłgają od kary składając wszystko na starszą panią.. zapłacą najwyżej grzywnę co dla takich ludzi to pewnie nie będzie wielkim obciążeniem..   I szkoda że to takie małe miasto i nikt nie odważy się zeznawać..   Ale psy są tam już od dawna! I były na posesji pod opieką doktora Ł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...